Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

„Hello Kitty” wkrótce doczeka się swojej pierwszej hollywoodzkiej adaptacji

Kitty i spółka są w ruchu od początku 2019 roku, a niebawem po raz pierwszy w kinach, dzięki współpracy Warner Bros. Studio Japonia i franczyzy Sanrio.

Będzie to okazja do upamiętnienia tego japońskiego symbolu narodowego, ponieważ nigdy nie udało mu się wymyślić produkcji w hollywoodzkim stylu. I do przeprowadzenia rozwoju, spółka zależna Warner ‘Kino nowej linii‘T’FlynnZdjęcieCo‘ będzie nadzorować film, a Wendy Jacobson będzie pełniła funkcję producenta wykonawczego.

Ponieważ produkcja jest wciąż na najwcześniejszym etapie, osoby odpowiedzialne nie ujawniły szczegółowych informacji; Tak więc format nowego filmu będzie niespodzianką, niezależnie od tego, czy będzie skłaniał się w stronę animacji komputerowej, animowanej 3D, czy nawet (i dla niektórych przerażające) aktorstwa na żywo.

Mimo to, w oczekiwaniu na dalszy postęp, wiemy, że ‘cześć kotku‘przygotowuje się do innych specjalnych produkcji, takich jak nowa seria, która wyjdzie spod ręki francuskiej firmy produkcyjnej’Monello‘, We współpracy z Sanrio, filia Najpierw dzieci Tak Obejrzyj następne multimedia.

Świat Hello Kitty‘ będzie miał 52 odcinki trwające 11 minut, które będą dotyczyć:

Słynna postać wraz ze swoimi przyjaciółmi z uniwersum Sanrio, starając się żyć w harmonii w swojej niezbyt spokojnej okolicy. Przyjaciele Kitty są bardzo różni i każdy z nich ma swoje małe dziwactwa, więc ich społeczność często wystawia ich na próbę. Ale pod koniec dnia Kitty zawsze łączy ich z powrotem, ponieważ akceptuje swoich przyjaciół takimi, jakimi są.

Przypomnijmy też, że Sentain Filmworks uruchomił swoją najnowszą animowaną produkcję w 2018 roku z ‘Hello Kitty i przyjaciele – uczmy się razem„.

cześć kotku„Niedługo trafi na międzynarodowe billboardy, a w 2021 r. trafi prosto do telewizji z „Świat Hello Kitty„.