Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

HiFiMan HE400i (2023) teraz w cenie 11999 rupii [Deal]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: HiFiMan HE400i (2020) teraz w cenie 11999 rupii [Deal]

Być może nie trafiają na pierwsze strony gazet tak często, jak ANC, ale planarne słuchawki magnetyczne stale zaznaczają swoją obecność na rynku sprzętu audio osobistego. Nie wchodząc w szczegóły techniki (a niestety jest jej sporo) wystarczy w tym miejscu powiedzieć, że słuchawki planarne z magnesem mają inne podejście do dostarczania dźwięku niż słuchawki z przetwornikiem dynamicznym. Prawie wszystkie słuchawki, których dziś używamy, to słuchawki z dynamicznym przetwornikiem. Planarne słuchawki magnetyczne wykorzystują płaską membranę umieszczoną pomiędzy dwoma magnesami w porównaniu do stożkowej z jednym magnesem w słuchawkach z napędem dynamicznym. Łatwy angielski? Słuchawki planarne mają potencjał, aby zapewnić znacznie bogatszy i bardziej szczegółowy dźwięk niż zwykłe słuchawki.

Oczywiście nie wszystko jest z nimi idealne. Nic nie jest idealne, prawda? Problem ze słuchawkami planarnymi polega na tym, że są ciężkie, nieporęczne i obecnie dość drogie. A produkuje je niewiele marek – najpopularniejsze są Audeze i HifiMan (choć Oppo też je produkuje). Prawie niemożliwe jest zdobycie pary poniżej 15 000 rupii. Dlatego też jesteśmy zachwyceni możliwością pojawienia się pary zaskakująco i stosunkowo nowych słuchawek planarnych za jedyne 11 999 rupii indyjskich.

Mowa o HiFiMan HE400i (2020). Wprowadzone na rynek w cenie 15 999 rupii jako najbardziej przystępne cenowo słuchawki planarne HiFiMan, ich cena spadła do 14 999 rupii kilka miesięcy temu, a na niektórych specjalnych „festiwalach zakupowych” były dostępne nawet w cenie 12 999 rupii. A teraz są dostępne w cenie 11 999 Rs Amazon Indie (link na końcu).

Pamiętaj, że nie uważamy, że jest to trwała obniżka ceny, ponieważ cena słuchawek na innych stronach nadal utrzymuje się na poziomie około 15 000 rupii. Nawet Amazon określił to mianem „błyskawicznego porozumienia”. Nasze źródła podają, że obniżka ceny może wynikać z wypuszczenia w Indiach nowej wersji słuchawek o nazwie HiFiMan HE400SE.

Niezależnie od powodu obniżki i czasu jej trwania, uważamy, że HiFiMan HE400i (2020) to świetna oferta dla każdego, kto chce poznać słuchawki planarne w obniżonej cenie.

Słyszeliśmy je przez krótki czas i cóż, zdumiewająco różniły się od wszystkiego, co słyszeliśmy w przedziale poniżej 20 000 rupii. Były dość ciężkie i nieporęczne – 360 gramów – ale wyglądały bardzo premium z wygodnymi miskami i zaskakująco dobrze zaprojektowaną kratką na zewnątrz, a także odłączanymi kablami. Co ciekawe, są to także słuchawki otwarte, więc choć będą przepuszczać dźwięk (dużo), to jednocześnie uzyskamy zaskakująco szeroką scenę dźwiękową – co oznacza, że ​​faktycznie poczujesz, gdzie grają różne instrumenty, jakbyś był w pokoju . Jeśli jesteś audiofilem i wolisz słuchać muzyki w takiej formie, w jakiej została nagrana, są to doskonałe punkty wyjścia.

Warto jednak zwrócić uwagę na kilka kwestii – aby móc je „napędzić”, potrzebny byłby dobry system audio. Mogą współpracować z większością telefonów, ale w przypadku niektórych głośność może wydawać się nieco niska. Jeśli brzmią za nisko, podłącz je do notebooka, a może zainwestuj w przetwornik cyfrowo-analogowy. Z tego co wiemy, w pudełku nie ma też woreczka, więc pomyśl o zainwestowaniu w taki. I tak, jeśli to możliwe, używaj ich w domu – w miejscach publicznych wydobywający się z nich dźwięk może zaskoczyć osoby w Twoim otoczeniu.

Jeśli chcesz wypróbować słuchawki planarne w celu uzyskania innego rodzaju dźwięku, to jak najbardziej. Lub po prostu chcesz dostać się do poważnej strefy audiofilskiej, chwyć je. Nie sądzimy, że będzie lepiej.

Kup HiFiMan HE400i od Amazon Indie

Table of Contents