Hipotetyczna konstrukcja Xiaomi Mi 10 jest dostępna online i jest niesamowita!

Xiaomi Mi 10 zostanie wprowadzony na początku 2020 roku, a plotki starają się ustalić, jak to będzie wyglądać. Teraz, na podstawie tych samych plotek, stworzono obrazy komputerowe, które pokazują twój hipotetyczny projekt!

Przedstawiona koncepcja jest zaskakująca i miała czerpać inspirację od najbardziej zaawansowanych smartphones Chińska marka. Realizacja tego projektu nie będzie podobna do niczego, co jest obecnie dostępne na rynku!

Hipotetyczna konstrukcja Xiaomi Mi 10 jest dostępna online i jest niesamowita!

Wraz z nadejściem 2020 r. Powódź smartphones do wyświetlenia. Xiaomi, Samsung, Huawei, OPPO to tylko niektóre przykłady, ale będzie ich znacznie więcej. Dlatego wiele informacji i plotek na ich temat smartphones.

Oczywiście Xiaomi Mi 10 jest jednym z najbardziej pożądanych i jest celem kilku plotek. Na pewno będziesz mieć najnowszy najlepszy układ Qualcomm, Snapdragon 865! Dlatego oficjalnie potwierdzono także obsługę sieci 5G.

Hipotetyczna konstrukcja Xiaomi Mi 10 jest dostępna online i jest niesamowita! 1

Ponadto przeprowadzono już testy porównawcze, które podobno pokazują moc następnego high-endu chińskiego producenta. Niemniej jednak projekt jest równie ważny.

Kolejny z plotki okrągły jest prędkością ładowania. W miarę upływu czasu Mi 10 będzie miał moc ładowania 66 W.

Hipotetyczny projekt Mi 10 powstaje w skomputeryzowanych obrazach…

W tym sensie opracowano projekt koncepcyjny Xiaomi Mi 10 na podstawie aktualnych plotek. Inspiracja dla Mi MIX Alpha jest oczywista i wciąż czerpie z najnowszych innowacji opatentowanych przez chińską markę.

Główne atrakcje wydane zdjęcia Mi 10 to pionowe ustawienie czterech czujników skierowanych do tyłu i brak przedniego aparatu… Może być osadzony pod ekranem!

Hipotetyczna konstrukcja Xiaomi Mi 10 jest dostępna online i jest niesamowita! 2 Hipotetyczna konstrukcja Xiaomi Mi 10 jest dostępna online i jest niesamowita! 3

Marginesy wokół ekranu są bardzo cienkie! Będąc obecnym w produkcie końcowym, Xiaomi osiąga niezwykłą ewolucję dzięki Mi 10.

Oczywiście te obrazy mogą nie reprezentować prawdziwego smartfona w fazie rozwoju. Wynika to głównie z faktu, że opierają się one na plotkach… A przecieki na temat informacji projektowych jeszcze nie było tak wiele! Mimo to podziel się w komentarzach swoją opinią na ten temat koncepcja od Xiaomi Mi 10.

Zespół Xiaomi Mi nowy? 5 funkcje, które powinieneś teraz wiedzieć!