Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Historia linków nie jest wyświetlana Instagram: Jak zobaczyć kliknięte linki 2023

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Historia linków nie jest wyświetlana Instagram: Jak zobaczyć kliknięte linki 2023

Być może drapiesz się po głowie jak zobaczyć linki, na które kliknąłeś Instagram podczas korzystania z niego. Być może kliknąłeś link w czyjejś biografii, przeglądając swój kanał lub oglądając Instagram historię lub korzystanie z DM.

Instagram to jedna z wiodących platform mediów społecznościowych, która umożliwia użytkownikom udostępnianie zdjęć i filmów. Daje także możliwość założenia bezpłatnego konta firmowego.

Niektórzy użytkownicy mogą odwiedzać linki za pośrednictwem czatów, historii i postów. Jakiś czas temu nie było możliwości ponownego odwiedzenia takich linków. Ale teraz, Instagram zapewnił Ci dostęp do historii na stronie Instagram aplikację z poziomu natywnej przeglądarki internetowej.

W tym artykule dowiesz się, jak zobaczyć linki, na które kliknąłeś Instagram. Ponadto, jak je najłatwiej ukryć. Przeglądanie wcześniej odwiedzanych linków nie jest zbyt trudne, ale jest trudne. Jedyne, co możesz zrobić, to po prostu czytać dalej artykuł.

Telegraf symboliczny 2 Tłumaczenie

Jak zobaczyć linki, na które kliknąłeś Instagram Aplikacja

Krok 1: Uruchom Instagram Aplikacja na Twoim urządzeniu.

Krok 2: Przejdź do swojego profilu, dotykając ikony Ikona profilu w prawym dolnym rogu ekranu.

Krok 3: Teraz dotknij trzy poziome linie ikona menu w prawym górnym rogu.

Krok 4: Następnie wybierz opcję „Twoja aktywność”.

Krok 5: Stuknij w linki, które odwiedziłeś.

Na karcie linków zobaczysz wszystkie linki, które odwiedziłeś wcześniej, w tym adresy URL, miniatury, tytuły i wiele innych. Jeśli chcesz ponownie odwiedzić te linki, możesz po prostu je kliknąć.

Jak usunąć historię linków Instagram

Instagram pozwala usunąć linki lub linki, które odwiedziłeś jednym dotknięciem.

Dla użytkowników Androida:

Naciśnij i przytrzymaj link, który chcesz umieścić na swoim Instagram i naciśnij ukryj.

Dla użytkowników iOS:

Przejdź i przesuń link w lewo, a następnie naciśnij Ukrywać przycisk.

Jeśli kiedykolwiek poczujesz się sfrustrowany lub po prostu chcesz wyczyścić całą historię odwiedzanych linków, kliknij Ukryj historię, a następnie wybierz Ukryj.

Note: Należy pamiętać, że po dotknięciu opcji Ukryj historię historia linków zostanie trwale usunięta i nie będzie już możliwości ich ponownego odzyskania.

Czy możesz przeglądać odwiedzane linki Instagram Korzystanie z pulpitu

Po prostu odpowiedź brzmi TAK. Instagram umożliwia odwiedzanie linków zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych.

Wersja internetowa Instagram nie otwiera linków w swojej wbudowanej przeglądarce, ale są one otwarte w Twoich natywnych przeglądarkach internetowych.

Odwiedzane przez Ciebie linki nie są jednak uporządkowane chronologicznie, jak w wersji aplikacji. Masz jednak opcję wyszukiwania, aby zobaczyć linki, na które kliknąłeś Instagram.