Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Historia rozwoju firmy Heyday, asystenta pamięci opartego na sztucznej inteligencji

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Historia rozwoju firmy Heyday, asystenta pamięci opartego na sztucznej inteligencji

Rewolucjonizując niuanse sztucznej inteligencji i wyznaczając drogę ku przyszłości, Heyday już ustanowił wysokie standardy dla zaawansowanego technicznie pokolenia. Jest to firma, która buduje asystenta pamięci opartego na sztucznej inteligencji, aby wiedza działała inteligentniej dla ludzi. Pomaga zapamiętać rzeczy, które prawdopodobnie zostały zepchnięte na dalszy plan. Nic dziwnego, że dzięki przełomowym innowacjom Heyday otrzymał ogromne fundusze od wpływowych partnerów finansujących, takich jak między innymi Spark Capital, Abstract Ventures, FirstHand Ventures i Correlation Ventures. W tym artykule prześledzimy rozwój Heyday od momentu jego powstania.

Pomysł na Heyday
Początek świetności
Praca w okresie rozkwitu
Finansowanie Historia świetności

Pomysł na Heyday

W szybko zmieniającym się świecie kreatywne narzędzia są najbardziej korzystne dla wysoce zorganizowanych ludzi. Świat korporacyjny wymaga, aby jednostki brały udział we wszystkim, co jest uporządkowane, bez uwzględniania różnic w prostych sposobach funkcjonowania ludzi. Zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez firmę McKinsey, pracownicy spędzają ponad 19% godzin pracy, próbując wyśledzić informacje wymagane do wykonania zadań. To taka strata czasu, jeśli chodzi o ogólną produktywność mierzoną w czasie rzeczywistym. To sprawia, że ​​wszystko staje się trudniejsze dla osób, które nie są dobrze zorganizowane, dla tych, którzy mają trudności z wykonaniem nawet prostych zadań, dla tych, którzy zwlekają i dla tych, którzy na ogół mają niski poziom energii i są słabo zorganizowani.

Stawiając czoła tym wszystkim trudnościom, dyrektor generalny Heyday Samiur Rahman chciał znaleźć rozwiązanie tego impasu, aby ułatwić życie ludziom takim jak on, mniej zorganizowanym i mającym mało energii.

Heyday został stworzony ze świadomością, że ludzkie mózgi nie są stworzone do radzenia sobie z mnóstwem informacji, które wypełniają dzisiejszy Internet. Zaistniała potrzeba opracowania oprogramowania, które unosiłoby się wraz z użytkownikami, tak aby płynnie działać na dostarczonych informacjach i uczyć się nowych rzeczy bez konieczności zmiany zachowania.

Rekommenderad:  Nokia 6.1 Plus – ogłoszono 6 GB pamięci RAM i wersję 64 GB

Początek świetności

Współzałożyciele Samiur Rahman i Sam DeBrule uruchomili Heyday w 2021 roku z wizją pomocy profesjonalistom w bezproblemowym radzeniu sobie z ciężarówką informacji w Internecie. Ich baza klientów obejmuje użytkowników ze wszystkich środowisk, w tym marketerów treści, założycieli startupów, analityków badawczych, inwestorów i innych specjalistów zajmujących się badaniami. Zdając sobie sprawę, że ponad 80% pracowników na całym świecie nie jest uzależnionych od produktywności, Heyday idealnie wpasował się w narzędzia do zarządzania wiedzą, które działały dla ludzi, którzy byli super zorganizowani lub byli gotowi poświęcić energię, aby stać się tym, czego wymagały od nich narzędzia. Wkrótce byli w stanie zmienić sposób zarządzania wiedzą w Internecie.

Praca w okresie rozkwitu

Na wstępie to, co robi Heyday, można uznać za wspomagane sztuczną inteligencją zarządzanie wiedzą w głowie. Podczas gdy użytkownik surfuje po Internecie, Heyday automatycznie zapisuje wszystkie odwiedzane strony i dalej integruje te dane ze wszystkimi zainstalowanymi aplikacjami. Wykorzystuje zasady uczenia maszynowego, aby zapewnić ponowne wyświetlanie zapisanych treści wraz z odpowiednimi wynikami wyszukiwania Google. Jej zaplecze integracyjne zasługuje na gromkie brawa. Podczas gdy użytkownik czyta cokolwiek online, Heyday nałoży zawartość w czasie rzeczywistym. Posiada również bazę wiedzy, która samodzielnie doda zebrane dane do tego repozytorium. Niuanse jego działania wynikają z niekonwencjonalnych i zwykle niezorganizowanych harmonogramów ludzi, zwłaszcza tych, którzy mają trudności z ADHD.

Dyrektor generalny, Samiur, sam ma zdiagnozowane ADHD i mówi: „Mam ADHD, więc przez większą część mojej kariery dotkliwie odczuwałem tę potrzebę. Moje doświadczenie w uczeniu maszynowym prowadzi mnie do rozwiązań, które są automatyczne i uwalniają ludzi od powtarzalnych, niekreatywnych zadań”.Finansowanie Historia świetności

Heyday otrzymał ogromne fundusze od samego początku. Prezes Samiur twierdzi, że kluczem do tego sukcesu jest pewność siebie. Gdy pojawi się przekonująca historia, to połowa sukcesu, mówi dyrektor generalny. Wierzy również, że jako ekspert merytoryczny należy odpowiednio pitchować, powołując się na zainteresowanie inwestora. Jego gorliwość i niezachwiane zaangażowanie w budowanie rozwiązania, które rozwiązuje problemy niedoskonałych ludzi, pozwalają mu iść dalej. Kiedy przedstawiał historię Heyday, przedstawił asystenta pamięci jako sposób na inteligentniejsze działanie funkcji wiedzy. Zapewnia, że ​​asystent AI wzmocni twoje najlepsze myślenie, pracując jako asystent w tle.

Rekommenderad:  Czym są słowa kluczowe SEO i jak je znaleźć

28 czerwca 2022 roku Heyday ogłosiło, że otrzymało $6.5 miliony na finansowanie zalążkowe. Prowadził go Spark Capital z udziałem Abstract Ventures, Packy McCormick’s Not Boring Syndicate, Firsthand Ventures, Correlation Ventures, Ride Ventures, Spacecadet Ventures i kilku aniołów biznesu. Zapowiedzieli, że środki zostaną przeznaczone na powiększenie zespołu i dalszy rozwój produktu. Spark Capital Partner, Kevin Thau, ma dołączyć do Rady Dyrektorów.

Oprócz przekonującej historii, Samiur Rahman uważa również, że zrozumienie źródła finansowania, posiadanie mocnych wstępów i mocniejszej talii jest bardzo ważne, aby przyciągnąć uwagę inwestorów i uzyskać odpowiednie finansowanie. Samiur Rshman i Sam DeBrule rozpoczęli przygotowania do prezentacji w kwietniu, zajmując się każdym najmniejszym szczegółem, aby zainteresować inwestorów swoimi pomysłami. Poproszenie przyjaciół o mocne wprowadzenie może przejść długą drogę, jeśli chodzi o prezentację.

Wniosek

Udana prezentacja jest kulminacją jasnej wizji, pewności siebie, kreatywności i przekonujących możliwości. To nie jest nocna podróż. Samiur Rahman i Sam DeBrule są wyjątkowymi przykładami dwóch osób, które pracowały razem nad wspólną wizją, która ma pomóc wielu ludziom. Nie ma absolutnie żadnych wątpliwości co do tego, że taki asystent pamięci sprawi, że dziedzina wiedzy stanie się bardziej sprawiedliwa dla osób, które zmagają się z pamięcią i produktywnością.

Często zadawane pytania

Kto zaczął Hejt?

Samiur Rahman i Sam DeBrule uruchomili Heyday w 2021 roku.

Jaka była wizja Heyday?

Współzałożyciele Samiur Rahman i Sam DeBrule uruchomili Heyday z wizją pomocy profesjonalistom w bezproblemowym radzeniu sobie z ciężarówką informacji w Internecie.

Jak działa Heyday?

Na wstępie to, co robi Heyday, można uznać za wspomagane sztuczną inteligencją zarządzanie wiedzą w głowie. Podczas gdy użytkownik surfuje po Internecie, Heyday automatycznie zapisuje wszystkie odwiedzane strony i dalej integruje te dane ze wszystkimi zainstalowanymi aplikacjami.