Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

HMD ponosi winę za niepowodzenie aktualizacji Androida 11 smartphones Nokia

HMD Global, właściciel marki Nokia, zaprezentował dziś nową partię smartphones na rynek północnoamerykański, z dostępnymi rozwiązaniami i już z systemem Android 12. Smartfony Nokia są zintegrowane z programem Android One, oferując: sistema operativo tak oryginalne, jak to możliwe i gwarantowane co najmniej dwie duże aktualizacje.

W przypadku Androida 10 ta aktualizacja przebiegła szybko, jednak Android 11 przyniósł duże bóle głowy użytkownikom smartphones Nokia. Firma bierze teraz na siebie odpowiedzialność i przyznaje, że zawiodła.

HMD ponosi winę za niepowodzenie aktualizacji Androida 11 smartphones Nokia

Zbyt wiele modeli smartphones Nokia?

Kiedy firma HMD wzięła Nokię za rękę, wielki baner stał się, oprócz dobrych osiągów i bardziej przystępnych cen, również sistema operativo Android. ty smartphones Od tego czasu Nokia jest częścią programu Android One, gwarantując sistema operativo czysty (lub bardzo zbliżony) i aktualizacje przez dwa lata.

Na początku firma bardzo szybko oferowała aktualizacje. Jednak w przypadku Androida 11 proces wcale nie przebiegał spokojnie i pojawiły się opóźnienia, których się nie spodziewano, szczególnie dla tych, którzy kupili jeden z tych modeli w ramach tego modelu odpowiedzi.

HMD ponosi winę za niepowodzenie aktualizacji Androida 11 smartphones Nokia

W rzeczywistości HMD ma wiele smartphones aktualizacja będąca tym dużym problemem wskazała na problemy w aktualizacjach. TEN Urząd Androida zapytał o to firmę. Dyrektor ds. marketingu firmy HMD Global Stephan Taylor zaczął od stwierdzenia, że ​​pytanie jest słuszne. Dodał, że nie odnieśli takiego sukcesu z premierą Androida i “nauczyli się z niego”.

Firma nie była częścią programu beta systemu Android 11, a ogromne portfolio produktów nie przyczyniło się do przyspieszenia aktualizacji.

Czy Android 12 będzie inny?

W tym przypadku HMD twierdzi, że jest już częścią programu beta Androida 12, a liczba urządzeń, które go otrzymają, jest już bardziej ograniczona, a fakt, że Nokia X20 już otrzymała aktualizację, świadczy o zaangażowaniu w odzyskanie zaufania. opinii publicznej.

Table of Contents