Honor 10 we Włoszech, zaczyna się od 399 euro z 4 GB pamięci RAM

Honor 10 jest dostępny od dziś we Włoszech. Nowy wysokiej klasy smartfon chińskiej firmy debiutuje w Europie, po tym jak został zaprezentowany w Chinach 18 kwietnia. Podobnie jak w przypadku wersji azjatyckiej, jest to urządzenie charakteryzujące się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, a przybywające na nasz rynek z 2 GB mniej pamięci RAM.

Platforma sprzętowa europejskiej wersji Honoru 10 jest rzeczywiście skomponowana od SoC Kirin 970 w połączeniu z 4 GB pamięci RAM, procesor graficzny Mali-G72 MP12 i 64/128 GB przestrzeni dyskowej (bez możliwości rozszerzenia). Chiński wariant może zamiast tego liczyć na 6 GB pamięci RAM, jak powiedzieliśmy w artykule prezentacyjnym opublikowanym niespełna miesiąc temu.

honor 10 już w sprzedaży ekspert włoska cena cechy techniczne v5 330192

Pozostała karta danych pozostała niezmieniona. W rzeczywistości mamy 5,84-calowy ekran wykonany w technologii LCD. Rozdzielczość jest równa 2280 x 1080 pikseli przy współczynniku kształtu 19: 9. Z tyłu zintegrowano podwójną kamerę z głównym czujnikiem 16 MP RGB w połączeniu z wtórnym czujnikiem monochromatycznym 24 MP, oba z obiektywami f / 1.8. Łączność może polegać na obsłudze dwóch kart SIM, Bluetooth 4.2, dwuzakresowego Wi-Fi ac, na NFC. Jest gniazdo audio 3,5 mm.

Czytaj także: Honor 10 odsłonięty, 6 GB pamięci RAM i Kirin 970 SoC

Szczególną uwagę przywiązuje się do wzornictwa. Obudowa wykonana jest ze szkła (przód i tył) i aluminium (rama boczna), w komplecie z wycięciem z przodu w którym oprócz różnych czujników mieści się kamera 24 MP (z rozpoznawaniem twarzy 3D). Jak można zrozumieć, chińska firma wykonała ważną pracę polegającą na redukcji ramek, które są nadal obecne.

Ekran 2018 05 15 o 13 59 33

Wszystko zasilane jest baterią 3400 mAh (z obsługą szybkiego ładowania Super Charge) i kontrolowane przez system Android 8.1 Oreo, naturalnie dostosowany za pomocą zastrzeżonego interfejsu EMUI 8.1. Podsumowując smartfon bardzo podobny do Huawei P20charakteryzuje się jednak znacznie niższymi cenami katalogowymi.

Aby kupić Honor 10, w rzeczywistości są konieczne 399 EUR za wersję 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci. Jest on dostępny od dziś we Włoszech i na rynkach międzynarodowych poprzez oficjalny sklep internetowy HiHonor (dostępny pod tym linkiem) oraz u głównych dystrybutorów elektroniki. Dostępne są trzy kolory: Midnight Black, Phantom Blue, a następnie Glacier Grey.

uhonoruj ​​10 ekspertów

Wariant z 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej jest dostępny wyłącznie w oficjalnym sklepie internetowym w cenie 449 euro w kolorach Midnight Black, Phantom Blue i Phantom Green. Ponadto osoby, które zarejestrują się w Hihonor do 20 maja, otrzymają rabat w maksymalnej wysokości 30 euro na jego zakup. Obie wersje zostaną dołączone do słuchawek Honor Monster Heads (o ile dokonasz zakupu od 15 do 20 maja).

Krótko mówiąc, agresywna polityka cenowa chińskiej firmy. Z tymi cenami Honor 10 może stać się naprawdę najlepszym zakupem w segmencie referencyjnym. Jasno skonstruowana strategia kontrastowania bezpośrednich konkurentów, która mogłaby się z łatwością opłacić.


Tom poleca

The Huawei P20 Pro jest dostępny do zakupu przez Amazon z ponad 100 euro zniżki niż cena katalogowa.