Honor, nowa galaktyka produktów: oto 9X Pro, View 30 Pro, MagicBook i Magic EarBuds we Włoszech

Pomimo odwołania Mobile World Congress 2020, firmy ogłaszają wiele nowych urządzeń w ciągu ostatnich kilku godzin. Tym razem nadeszła kolej Honoru, w którym niedawno zaprezentowano dwa smartfony, dwa notebooki i parę prawdziwych bezprzewodowych słuchawek. Krótko mówiąc, kolejna demonstracja tego, jak bardzo chińska firma koncentruje się na koncepcji ekosystemu, która stała się centralnym tematem w sektorze mobilnym, szczególnie wraz z eksplozją zjawiska IoT.

Honor 9X i Honor View 30 Pro

Przede wszystkim zacznijmy od smartfonów. Pierwszy nazywa się Honor 9X, jest wyposażony w 6,59-calowy ekran Full HD + i jest oparty na procesorze Kirin 810 (w połączeniu z 8 gigabajtami pamięci RAM i 128 gigabajtami pamięci). Z tyłu znajdują się trzy kamery, z których główna ma 48-megapikselowy czujnik główny. Z estetycznego punktu widzenia przód jest całkowicie zajęty przez wyświetlacz (dzięki wysuwanej kamerze selfie), o grubości sięgającej 8,8 mm. Przybędzie do Europy od końca marca w cenie 249 euro.

Honor, nowa galaktyka produktów: oto 9X Pro, View 30 Pro, MagicBook i Magic EarBuds we Włoszech 1Honor, nowa galaktyka produktów: oto 9X Pro, View 30 Pro, MagicBook i Magic EarBuds we Włoszech 2

Zamiast tego drugi smartfon o nazwie View 30 Pro, jest praktycznie europejską wersją tego V30 Pro już zaprezentowanego w Chinach. W przeciwieństwie do pierwszego modelu, ma najlepsze funkcje: procesor Kirin 990 5G (taki sam jak nowy Mate Xs) w połączeniu z 8 gigabajtami pamięci RAM; 6,57-calowy ekran o rozdzielczości Full-HD +; 128 0 256 gigabajtów pamięci wewnętrznej; potrójny tylny aparat z 40-megapikselowym czujnikiem głównym; Akumulator 4100 mAh. Z przodu obie kamery są osadzone bezpośrednio na wyświetlaczu.

Oczekujemy na potwierdzenie cen i dostępności View 30 Pro, ale należy to wyjaśnić. Ten nowy smartfon, a także Honor 9X, są oparte na wersji na Androida bez usług Google. Nadal mają HMS (Huawei Mobile Service) dostępny w App Gallery, chińskiej firmie stanowiącej alternatywę dla Play Store.

Honor, nowa galaktyka produktów: oto 9X Pro, View 30 Pro, MagicBook i Magic EarBuds we Włoszech 3Honor, nowa galaktyka produktów: oto 9X Pro, View 30 Pro, MagicBook i Magic EarBuds we Włoszech 4

Honor MagicBook

Dzięki laptopom MagicBook Honor faktycznie zadebiutował na międzynarodowym rynku notebooków. W szczególności chińska firma stworzyła dwie wersje, jedną z 14 cali i jedną z 15. Obie oparte na procesorach Intel Core dziesiątej generacji, charakteryzują się wyjątkowo zmniejszonymi ramkami, w ślad za tym, co widać z Huawei MateBook X Pro . Model z najmniejszym ekranem oferuje maksymalną autonomię wynoszącą 10 godzin i obsługuje szybkie ładowanie przy 65 W. Interesująca jest możliwość dopasowania kamery internetowej do ciała za pomocą mechanizmu wyskakującego na obu, zwracając szczególną uwagę na prywatność.

Ponadto, aby pokazać lepszą żywotność baterii laptopa, Honor zbudował system ładowania, który może zasilać quad elektryczny, wykorzystując tylko pięć jednostek MagicBook 14. W ciągu godziny z notebooków przesłano około 180 Wh w quadzie, aby pojazd elektryczny mógł przejechać 5 km. Zobaczymy, jaka będzie rzeczywista autonomia oferowana w przeglądzie. W każdym razie MagicBook 14/15 (wersje pamięci 256 GB) będzie dostępny w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Czechach i na innych rynkach od końca marca w cenie 599 euro.

Honor, nowa galaktyka produktów: oto 9X Pro, View 30 Pro, MagicBook i Magic EarBuds we Włoszech 5

Honor Magic EarBuds

Wreszcie prawdziwe bezprzewodowe słuchawki. Jak powiedziano na początku nazywane są Magic Earbuds i zintegrować technologię aktywnej redukcji szumów, która działa w połączeniu z trzema dedykowanymi mikrofonami. Jakość dźwięku powinna gwarantować 10 mm przetworniki, a estetycznie charakteryzują się standardem dousznym. Będą dostępne od kwietnia w cenie 129 euro (oczywiście wraz z etui do ładowania w ruchu) w kolorach Pearl White i Robin Egg Bue.

Honor, nowa galaktyka produktów: oto 9X Pro, View 30 Pro, MagicBook i Magic EarBuds we Włoszech 6Honor, nowa galaktyka produktów: oto 9X Pro, View 30 Pro, MagicBook i Magic EarBuds we Włoszech 7