Honor View 30 i 30 Pro: jakie są jego funkcje?

Honor, spółka zależna Huawei, przedstawia w Chinach kolejne Honor View 30 i Honor View 30 Pro, które wyróżniają się procesorem i łącznością 5G.

W sierpniu 2018 r. Huawei stał się drugim co do wielkości producentem na świecie smartphones z udziałem w rynku przekraczającym 15 procent, nawet przewyższając Apple, z 12 procentami. Powód? Niezależna premiera sub-marki Honor koncentrowała się na innym segmencie odbiorców.

Honor zainaugurowany w tym roku prezentacją Honoru View 20, pierwszy smartfon firmy z perforowanym ekranem. Teraz wydaje się, że chce zamknąć rok 2019, będąc niekwestionowanym liderem, skacząc w kierunku telefonów komórkowych 5G i prezentacja w Chinach kolejnego Honor View 30 i Honor View 30 Pro.

Potrójny tylny aparat i perforowany ekran

Jakie są twoje główne nowości? Niewątpliwie pełny dostęp do łączności 5G; wbudowanie dużego procesora i, podobnie jak w poprzednim modelu, perforowanego ekranu. Ale zobaczmy je bardziej szczegółowo. Jakie są jego cechy?

Po pierwsze, Honor chciał użyć motto „Sensable Design”, aby zilustrować te nowe modele ze względu na zakrzywiony design z przodu. Ekran jest LCD 6,6 cale z rozdzielczością Full HD + i zobowiązaniem do wiercenia w celu zintegrowania podwójnego przedniego aparatu. Czujnik linii papilarnych znajduje się jednak z boku i nie jest zintegrowany z tym samym ekranem.

Tymczasem ta nowa seria Honor obejmuje potrójny tylny aparat z głównym czujnikiem 40 megapikseli, szeroki kąt 8 megapiksele i teleobiektyw do zbliżenia.

Honor View 30 i 30 Pro: jakie są jego funkcje? 1

Nowy procesor Kirin 990

Ale funkcja gwiazdy znajduje się w procesorze. Honor View 30 i 30 Pro zawierają nowy procesor Kirin 990, który oferuje dużą pojemność i szybkość 7 nanometry. Z kolei RAM będzie 8 GB i pamięć wewnętrzna mogą osiągnąć 256 GB. Ten terminal jest wyposażony w 5G wbudowany w model Pro, który obsługuje sieci 5G NSA i SA.

Jeśli chodzi o oprogramowanie, zawierają sistema Android 10 z interfejsem Magquic 3.0. Wreszcie bateria obu modeli jest 4.100 mAh z szybkim ładowaniem 40 W i bezprzewodowym ładowaniem 27 W.

Polecane źródło obrazu: Android Authority