Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Honoruj ​​inteligentną bransoletkę 3Inteligentna waga i monitor środowiska wprowadzone na rynek w Chinach

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Honoruj ​​inteligentną bransoletkę 3Inteligentna waga i monitor środowiska wprowadzone na rynek w Chinach

Obok Honoru 9submarka Huawei wprowadziła na rynek chiński trzy nowe akcesoria. Obejmuje to inteligentną bransoletkę Honor 3, Inteligentna waga Honor i Inteligentny monitor środowiska Honor. Wszystkie te akcesoria już wkrótce będą dostępne w sprzedaży w Chinach za pośrednictwem różnych portali zakupowych.

Inteligentna bransoletka Honor 3 to kolejna próba podboju marki Huawei na rynku trackerów fitness. W odróżnieniu od Xiaomi, firmie nie zasmakowano w tej kategorii zbyt wielu sukcesów. Niedawno wpływowy chiński producent OEM wprowadził na rynek chiński Honor Band A2 w cenie 199 juanów (30 dolarów).

Honoruj ​​inteligentną bransoletkę 3

Najnowsza inteligentna bransoletka Honor 3 posiada wszystkie funkcje, jakich można oczekiwać od inteligentnego monitora fitness. Inteligentna opaska ma ulepszoną konstrukcję. Tracker jest teraz zintegrowany z opaską TPU i nie można go zdjąć w celu ładowania. Zamiast tego do ładowania inteligentnej bransoletki Honor trzeba użyć dedykowanej dwupinowej ładowarki 3.

Inteligentna bransoletka Honor 3 wyposażony w wyświetlacz AMOLED i ciągły czujnik tętna. Poza tym może obliczać kroki, spalone kalorie, przebyte kilometry i czas snu. Honor twierdzi dalej, że inteligentna opaska może przetrwać pod wodą do 50 metrów. Dzięki temu zegarkowi możesz z łatwością popływać. Honor twierdzi, że jego najnowszy monitor fitness najlepiej nadaje się dla profesjonalistów zajmujących się sportem, w tym pływaków.

Inteligentna opaska Honor jest dostępna w dwóch wariantach. Najwyższy wariant jest wyposażony w NFC i kosztuje 269 juanów (39 dolarów). Z drugiej strony, standardowy wariant wyceniony na 229 juanów (34 dolarów) nie będzie wyposażony w technologię NFC. Opaska zapewnia do 45 dni czasu czuwania. Bransoletka Honoru 3 występuje w trzech odcieniach kolorystycznych: czarnym, pomarańczowym i niebieskim. Będzie dostępny w sprzedaży na oficjalnej stronie internetowej od 12 czerwca.

Honoruj ​​inteligentną skalę

Oprócz inteligentnej opaski Honor zaprezentował także swoją pierwszą inteligentną wagę. Inteligentna waga może mierzyć nie tylko Twoją wagę, ale także podstawowe tempo przemiany materii, zawartość tkanki tłuszczowej, masę mięśniową itp. Można nią sterować bezpośrednio ze smartfona za pomocą dedykowanej aplikacji na inteligentną wagę. Podczas premiery Honor nie zagłębiał się zbytnio w specyfikacje techniczne skali. Jego cena wynosi 199 juanów (29 dolarów), a sprzedaż rozpocznie się 18 czerwca. Przedsprzedaż Honor Smart Scale jest już dostępna w oficjalnych sklepach Jingdong, Lynx i Suning Tesco.

Honoruj ​​​​inteligentny monitor środowiska

Oprócz tego Honor ogłosił na wydarzeniu także inteligentny monitor środowiska. Inteligentny gadżet jest w stanie monitorować otaczające środowisko w czasie rzeczywistym. Może wykryć ponad 300 rodzajów lotnych związków organicznych i cząstek stałych 2.5 cząsteczki. Co więcej, inteligentny monitor otoczenia Honor może wykryć temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu, w którym jest umieszczony. Honor twierdzi, że gadżet ma dokładność monitorowania 00,0001 mg/metr sześcienny.

Inteligentny monitor może także włączyć inteligentny oczyszczacz lub klimatyzację, gdy jakość powietrza lub temperatura w pomieszczeniu przekroczy żądaną wartość. Nie trzeba dodawać, że Honor Smart Environment Monitor jest wyposażony w dedykowaną aplikację na smartfony. Ma kulisty kształt i jest dostępny w wielu odcieniach, w tym czarnym, białym i jasnoniebieskim.

Inteligentny monitor środowiska Honor jest dostępny w zestawie z maksymalnie 5 dni pracy baterii. Jego cena wynosi 599 juanów i trafi do sprzedaży w Chinach 18 lipca.