Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

„Hotel Transylwania” 4′ spełni się w 2021 roku

Sony Pictures animacja –obecni zdobywcy Oscarów jako najlepszy film animowany za „Spider-Man in the Spider-Verse” – ogłasza, że ​​„Hotel Transylvania 4′ stanie się rzeczywistością do 2021 roku, z datą premiery zaplanowaną na 22 grudnia. Właśnie na co czekały dzieci.

Za pośrednictwem Twojego konta TwitterBorys Kit – piszący dla The Hollywood Reporter – potwierdził tę wiadomość, jednocześnie stwierdzając, że „Hotel Transylvania 3′ to najbardziej udany film firmy Sony Pictures Animation.

W „Hotel Transylvania” występują komik Adam Sandler, Andy Samberg – znany z ról w Saturday Night Live – piosenkarka Selena Gomez i Steve Buscemi w popularnej obsadzie, jednak sukces filmów z serii jest poza wyborem gwiazdy. Wśród trzech premierowych produkcji -reżyseria Genndy Tartakovsky– zebrano więcej $1.3 miliarda w kasie na całym świecie.

potwory milionerów

Pierwszy z filmów osiągnął początkową kolekcję 148 milionów dolarów, najnowszy „Hotel Transylvania: Summer Vacation” osiągnął 167 dolarów.5 milionów w lokalnym kasie, jednak była to druga produkcja z listy trzech, która pobiła rekordy i jest jednym z najwyższych zarobków Sony, osiągając 169 USD.7 milion – liczba, która faktycznie przekracza zarobki zdobywcy Oscara. „Wakacje” również ustanowiły precedens z globalnymi zarobkami w wysokości 528 dolarów.6 miliony.

Rozumiejąc korzyści płynące z franczyzy, wieści o nowym filmie nie brzmią zaskakująco i choć nie jest jeszcze jasne, w jakim kierunku przyjmie historia tej czwartej części, czy też, jeśli Tartakovsky powtórzy jako reżyser, sam fakt znajomości data premiery generuje wszystkie oczekiwane reakcje, co z pewnością znacznie zwiększa oczekiwania odbiorców. Z drugiej strony Sony Pictures musi być „pod presją”, aby je spełnić, a nawet przekroczyć.


Table of Contents