Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

[How to] Zdobądź standardowy system Android na Lenovo Vibe Z2 Pro

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: [How to] Zdobądź standardowy system Android na Lenovo Vibe Z2 Pro

Mówiąc za siebie, wolimy aplikację bez szuflady Interfejs użytkownika Vibe interfejs na Lenovo Vibe Z2 Pro, ale zawsze jest coś do powiedzenia na temat czystego, niezmiennego Androida. Być może dlatego Lenovo pozwala na umieszczenie urządzenia standardowy tryb Androida Jeśli chcesz. Żadne dane nie zostaną utracone, nie ma tajemniczych haseł i nie ma to wpływu na gwarancję. Jeśli więc chcesz mieć dawkę prostego Androida na swoim Vibe Z2 Pro, wykonaj następujące czynności:

  1. Będziesz musiał umieścić swoje urządzenie w . Można to znaleźć pod . Jeśli jednak masz nowy telefon, jest mało prawdopodobne, że ten tryb zostałby aktywowany, dlatego będziesz musiał go aktywować za pomocą , które znajdują się tuż nad sekcją Informacje o telefonie. Jeśli tego nie widzisz, zrelaksuj się; zdobycie tego jest łatwe.
  2. Aby uzyskać dostęp do Opcji programisty, wybierz , a następnie przejdź do .
  3. Na stronie Informacje o wersji zobaczysz sekcję zatytułowaną . Nie, nie zawracaj sobie głowy zapamiętywaniem – po prostu dotknij go szybko sześć lub siedem razy z rzędu. Powinieneś zobaczyć na chwilę mały komunikat informujący, że jesteś w trybie programisty (jest to bardzo chwilowe, więc nie mogliśmy go przechwycić).
  4. Teraz wróć do Ustawień, a TERAZ zobaczysz Opcje programisty nad Informacje o telefonie.
  5. Wybierz , a następnie włącz Opcje programisty, dotykając znajdującego się obok przycisku (domyślnie jest wyłączony).
  6. Otrzymasz komunikat ostrzegający o konsekwencjach zezwolenia na Ustawienia programisty. Ponieważ nie planujesz niczego radykalnego (mamy nadzieję), po prostu dotknij OK. Następnie wróć do strony i dotknij stylu.
  7. Pojawi się ekran z informacją, że ta opcja umożliwia przełączanie między interfejsem użytkownika Lenovo a interfejsem Google (standardowy system Android). To jest to, co chcesz zrobić, prawda? Idź dalej i dotknij opcji u dołu ekranu.
  8. Otrzymasz wiadomość z pytaniem, czy chcesz uruchomić ponownie. Nie, nie ma możliwości przejścia na standardowy system Android bez ponownego uruchamiania systemu, więc śmiało powiedz OK.
  9. To wszystko, gotowe. Telefon uruchomi się ponownie na fabrycznym systemie Android.
  10. Jeśli chcesz wrócić do interfejsu użytkownika systemu Vibe, podążaj tą samą trasą. Nie będziesz musiał aktywować Opcji programisty (jest to tylko jednorazowe ćwiczenie). Po prostu przejdź do Opcji programisty (tym razem tam będzie), wybierz Switch stylu interfejsu użytkownika systemu i dotknij przycisku u podstawy, który będzie teraz czytał „Switch do interfejsu użytkownika Lenovo.’

To wszystko. Fajnie, co?

Table of Contents