Hoxx VPN v4.6.1 [Premium] [Latest]

Hoxx VPN v4.6.1 [Premium] [Latest] 1

Hoxx VPN Z usługi można ominąć filtrowane lub blokowane strony internetowe. Możesz także użyć Hoxx VPN, aby ukryć swoje ślady i / lub chronić swoje dane osobowe w publicznych lokalizacjach Wi-Fi.

Czy wiesz, że publiczne lokalizacje internetowe są niebezpieczne dla twoich danych osobowych? Źli ludzie wokół ciebie, w tej samej sieci mogą wąchać twoje dane osobowe. Jest to możliwe, ponieważ jesteś w tej samej sieci i powinieneś sobie ufać. Dlaczego nie używasz Hoxx do rozwiązania tego problemu? Nasze serwery VPN mogą rozwiązać ten problem za pomocą kilku prostych kliknięć.

Wszystko czego potrzebujesz to konto Hoxx i ta aplikacja i możesz już iść. Hoxx jest BEZPŁATNY dla wszystkich. Mamy ponad 100 serwerów na całym świecie.

Odblokuj witryny w ciągu kilku sekund, zadbaj o swoją prywatność w Internecie, zmień swoją lokalizację i uzyskaj ochronę przed złośliwymi witrynami.

Nie jest wymagana specjalna konfiguracja; potrzebujesz tylko ważnego konta hoxx i możesz zacząć od razu. Szyfrujemy wszystkie Twoje połączenia z przeglądarki do strony docelowej, aby nikt nie ukradł twoich danych osobowych, co również uniemożliwia innym osobom wiedzieć, co robisz.

Co nowego:
Naprawiono problem z zapomnianym hasłem

Ta aplikacja NIE MA reklam

Zrzuty ekranu

  • Zrzut ekranu Hoxx VPN
  • Zrzut ekranu Hoxx VPN
  • Zrzut ekranu Hoxx VPN
  • Zrzut ekranu Hoxx VPN
  • Zrzut ekranu Hoxx VPN

Pliki do pobrania

Hoxx VPN v4.6.1 (Premia) / Lustro

Hoxx VPN v4.6.0 (Premia) / Lustro