Huawei Nova 6 SE: jakie są jego cechy?

Huawei wprowadza Chiny nowy Huawei Nova 6 Wchodzi na rynek z procesorem Kirin 810 i czterema tylnymi kamerami w bardzo konkurencyjnej cenie.

Po prezentacji nowych produktów marek takich jak Xiaomi czy Samsung, teraz przyszła kolej na Huawei prezentacja nowych urządzeń z serii Nova 6 podczas imprezy prezentacyjnej w Chinach.

Głównym bohaterem był nowy Huawei Nova 6 SE, mały i średni brat Huawei Nova 6 i Nova 6 5G, którego zasięg jest lepszy. Jakie są jego cechy? Czy jest konkurencyjny w branży telefonii komórkowej? Mówimy Ci z Blogthinkbig.com!

Procesor Kirin 810 i nowsze 8 GB pamięci RAM

Nowy Huawei Nova 6 SE jest prostszym modelem z tej serii smartphones ale z potężnymi funkcjami, spośród których wyróżniają się nowy procesor używany przez chińską firmę i sistema fotograficzny. Ale chodźmy w częściach.

Przede wszystkim, jeśli chodzi o konstrukcję, to urządzenie ma otwór w ekranie lub perforowany ekran i wystarczająco dużo miejsca, aby umieścić w nim nawet dwa czujniki. Ekran pochodzi z 6,4 cali i wykorzystuje technologię LCD o rozdzielczości Full HD +.

Jeśli chodzi o jego wnętrze, Firma wybrała procesor Kirin 810, który zapewni terminalowi wystarczającą szybkość i wydajność, w porównaniu do Snapdragon 730. Jest to procesor gwiazd dla średniej klasy Huawei. Z drugiej strony Huawei Nova 6 dociera na rynek o pojemności 8 GB pamięci RAM i do 128 GB pamięci wewnętrznej. Bateria jest kolejnym dość uderzającym elementem, ponieważ ma pojemność 4.200 mAh i szybkie ładowanie 40 W, które obiecuje naładować baterię prawie całkowicie w zaledwie 30 minut.

Huawei Nova 6 SE: jakie są jego cechy? 1

System fotograficzny z czterema tylnymi aparatami

Sekcja fotograficzna jest jedną z gwiezdnych potraw nowego Huawei Nova 6 SE, ponieważ zawiera do czterech kamer z tyłu i dwa czujniki z przodu. Moduł fotograficzny ma kwadratową konstrukcję i zawiera 48-megapikselowy czujnik główny; szeroki kąt 8 megapiksele; czujnik 2 megapikseli, aby osiągnąć głęboki efekt, i kolejny z 2 megapiksele dla trybu makro.

Kiedy będzie dostępny i jaka będzie jego cena rynkowa? Huawei Nova 6 SE ma obecnie wprowadzić na rynek chiński w wersji 6 GB pamięci RAM i 128 pamięci wewnętrznej za 280 eurookoło Będzie dostępny w kolorze czarnym, różowym i niebieskim z gradientem oraz zielonym. Jednak nadal nie wiadomo, kiedy zostanie oficjalnie zaprezentowany w Europie, więc będziemy musieli poczekać jeszcze kilka tygodni.