Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Huawei rozpocznie testy z HarmonyOS 3 wkrótce

Decyzja Huawei o stworzeniu sistema operativo sam w końcu wiele dał temu producentowi. HarmonyOS uwolnił markę od zależności od jakiejkolwiek firmy i otworzył drzwi do wielu nowych funkcji.

HarmonyOS to już rzeczywistość obecna w wielu urządzeniach Huawei i coraz bardziej odnosząca sukcesy. Po sukcesie wersji 2, marka postanowiła kontynuować rozwój. Tym samym Huawei rozpocznie testy z HarmonyOS 3 wkrótce

Platforma urządzeń Huawei HarmonyOS sistema

To właśnie na konferencji deweloperów Huawei w 2021 roku chiński gigant zaprezentował pierwszy HarmonyOS 3. Pokazał wiele nowych funkcji i utorował deweloperom drogę do rozpoczęcia pracy nad tą wersją, choć na wczesnym etapie rozwoju.

W tamtym czasie nie było żadnej wersji do wypróbowania, ale to się wkrótce zmieni. Jak podają źródła związane z marką, pierwsza wersja beta ukaże się w marcu tego roku i będzie w pełni użyteczna.

Platforma urządzeń Huawei HarmonyOS sistema

wersja 3 HarmonyOS kontynuuje rozwój wokół nich 3 filary utworzone u jego podstawy. Chce tworzyć innowacje i nowości, które można wykorzystać na wszystkich urządzeniach, niezależnie od ich funkcji czy platformy.

Jest to filozofia, którą HarmonyOS przyjął za podstawę i którą Huawei przyjął od samego początku. To nie jest sistema dedykowana dla jednej platformy i dlatego może być używana na dowolnym urządzeniu, od: smartfon, smartwatch, tablet lub komputer.

Ta wersja powinna następnie zostać oceniona i przetestowana, aby stworzyć ostateczną, stabilną wersję dla wszystkich aktualnie dostępnych urządzeń. Dzięki tej łatwości użytkowania, tworzenie aplikacji i innych rozwiązań staje się prostsze.

Huawei w ten sposób nadal pokazuje, że jest w pełni niezależny i podąża własną ścieżką. Udało mu się ominąć wszelkie nałożone ograniczenia i utrzymać swoje znaczące miejsce na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.