Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Huawei wprowadzi HarmonyOS do swoich smartphones w Europie już w 2022

Zmęczony poleganiem na Androidzie i wszystkich tych w USA, Huawei postanowił postawić na stworzenie własnego sistema operativo, HarmonyOS, którego używa na kilku platformach. To nie ogranicza się do bycia propozycją dla smartphones i idzie znacznie dalej.

Mając już silną obecność w swoim kraju, Huawei chce pójść dalej i udostępnić HarmonyOS reszcie planety. Ogłoszenie nie było jeszcze formalne, ale odpowiedzialny za markę właśnie otworzył grę i ujawnił daty wprowadzenia nowego produktu.

System operacyjny Huawei Harmony smartphones Wiadomości z Europy

Dzięki ciągłemu rozwojowi Huawei próbował ewoluować HarmonyOS. Ten sistema jest obecny na kilku frontach, ale są smartphones to duży zakład, aktualizując wiele modeli, nawet niektóre z kilkoma latami na rynku.

Od momentu premiery Huawei koncentrował się wyłącznie na swoim rodzimym rynku, głównie jako podstawie oceny. To ograniczenie nie dotyczy nowych smartphones To my tabletki, które zostały już wydane z nowym sistemai z udowodnionymi dowodami.

System operacyjny Huawei Harmony smartphones Wiadomości z Europy

Oczywiście oczekiwano, że HarmonyOS zostanie wydany globalnie, co do tej pory się nie wydarzyło. Ty smartphones są aktualne w Chinach, ale te same modele w Europie i na innych rynkach wciąż czekają, mimo że EMUI 12 już wkrótce.

W ostatnich wypowiedziach w wywiadzieDerek Yu, prezes Huawei na Europę Środkowo-Wschodnią, północną Kanadę i Turcję, ujawnił więcej o pojawieniu się HarmonyOS w Europie i na innych rynkach zachodnich. Z tego, co ogłoszono, globalna wersja HarmonyOS 2.0 ukaże się 2022.

System operacyjny Huawei Harmony smartphones Wiadomości z Europy

Oczywiście to przybycie będzie musiało być wprowadzane stopniowo, ale z bardzo ważną pewnością. Z tego, co zostało udowodnione w Chinach, nawet smartphones osoby starsze powinny mieć dostęp do tej wersji i aktualizacji, którą ona wprowadza. Wszystkie nowości.

Mając ponad 150 milionów użytkowników, HarmonyOS wciąż ma dużo miejsca na rozwój na rynkach, na które jeszcze nie dotarł. Huawei już przygotowuje wersję 3 tego sistema, kontynuując w ten sposób swój rozwój, ponownie z istotnymi wiadomościami.