Huawei wypuścił inteligentny monitor z serii IdeaHub


Chińska firma technologiczna Huawei Enterprise wprowadziła zestaw trzech inteligentnych ekranów i nazwała serię IdeaHub Smart Screen w kwietniu tego roku. Seria obejmuje trzy inteligentne ekrany, białe modele IdeaHub S i IdeaHub Pro oraz tytanowo-złoty IdeaHub Enterprise.

Nowa seria inteligentnych ekranów jest przede wszystkim zorientowana na biuro i zaprojektowana z myślą o nowoczesnych profesjonalnych ustawieniach, w których można wygodnie zintegrować monitory i zapewnić biurom taką aurę biznesową. Dwa miesiące po wprowadzeniu serii inteligentnych ekranów w czerwcu 8, model Huawei IdeaHub S jest już w sprzedaży.

Inteligentne ekrany Huawei z tej serii są dostępne w trzech wersjach: 65- i 86-calowe ekrany ścienne. 65-calowy i 86-calowy wariant to $3Odpowiednio 719 i 7777 USD.

65-calowy ekran ukośny mieści się między dwoma powyższymi, pod względem ceny. Ceny inteligentnych ekranów zainstalowanych na podłodze wynoszą 4100 USD.

Inteligentny ekran Huawei IdeaHub S charakteryzuje się niskim opóźnieniem 35 ms, a dla ułatwienia pracy biurowej obsługuje także rozpoznawanie pisma ręcznego. Ponadto smartfon obsługuje również natywne konferencje WeLink i dekodowanie wideo H.265 1080p HD. Istnieje również kamera ekranowa o rozdzielczości 1080p.

Firma produkcyjna twierdzi, że inteligentne ekrany mogą zawierać inteligentne nagrania, ekrany o wysokiej rozdzielczości i wideokonferencje dla biur, które okazały się niezbędne, szczególnie w tym pandemicznym środowisku.

Inteligentne monitory Huawei są tworzone z pamięcią korporacyjnych sal konferencyjnych, gabinetów, biur i innych scenariuszy biznesowych.

Firma szybko przypomina wszystkim, że Huawei IdeaHub różni się od wszystkiego, co jest z nią związane. Inteligentne monitory to coś więcej niż inteligentne telewizory i najlepiej nadają się do środowisk biurowych.