Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Huawei znów zaskakuje i prezentuje 2 Nowy smartphones i smartwatch w Portugalii

Pomimo koncentracji na nowych obszarach, Huawei nigdy nie opuścił rynku smartfonów. smartphones, w którym zaprezentowano już kilka nowości. Są one zgodne z tą samą linią, do której przyzwyczaiła nas marka i koncentrują się na fotografii i innowacjach.

Tak więc i kontynuując tę ​​ewolucję, Huawei zaprezentował teraz 3 ważne wiadomości. Mówimy o nowym P50 Pocket, P50 i Watch GT Runner, na które marka postawi i pojawi się na rynku w ciągu kilku dni.

Zegarek kieszonkowy Huawei P50 GT Runner

Od jakiegoś czasu oczekiwano od Huawei nowości na rynku smartfonów. smartphones. Pojawiły się one na innych rynkach i wzbudziły ciekawość wszystkich, którzy śledzą markę. Tak więc i kontynuując, Huawei ponownie zaskoczył i zaprezentował 2 Nowy smartphones i smartwatch w Portugalii.

P50 Pocket – nowy składany Huawei

Huawei ogłosił dziś wprowadzenie na rynek swojego najnowszego składanego smartfona, Huawei P50 Pocket w Portugalii. Smartfon zaprojektowany, aby umożliwić konsumentom odkrywanie skrzyżowania estetyki technologicznej i inteligentnej fotografii, Huawei P50 Pocket wyznacza nowy standard w projektowaniu przemysłowym. smartphones.

W specjalnej edycji Huawei połączył siły z wybitną projektantką mody Iris Van Herpen w ramach współpracy międzybranżowej i tak narodził się Huawei P50 Pocket Premium Edition.

Zegarek kieszonkowy Huawei P50 GT Runner

Najnowszy flagowy smartfon przenosi Huawei Image™ na nowy wymiar dzięki ulepszonemu silnikowi przetwarzania obrazu Huawei XD Fusion Pro, który obsługuje teraz technologię obrazowania Ultra Spectrum. Nowa konstrukcja zawiasów pozwala na użytkowanie smartfona bez zauważenia zagnieceń.

Kieszeń P50 pozwala użytkownikom robić selfie za pomocą głównego aparatu, dzięki czemu wykorzystuje duży czujnik do zwiększenia wydajności fotograficznej nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Zegarek kieszonkowy Huawei P50 GT Runner

Ogólne wrażenia użytkownika zostały ulepszone, a główny ekran oferuje zwykły ekran smartfona, a zewnętrzny ekran przedstawia nowe sposoby interakcji konsumentów z urządzeniem. Inteligentny wyświetlacz zewnętrzny Huawei P50 Pocket obsługuje wyświetlanie powiadomień, kalendarza, kalendarza, muzyki, pogody i innych funkcji.

Kampania przedsprzedażowa Huawei P50 Pocket na rynku portugalskim rozpoczyna się jutro (27 stycznia) i trwa do 9 Luty, w tym oferta bezprzewodowych słuchawek Huawei Freebuds Lipstick (249,99 EUR) w okresie kampanii. Nowy Huawei P50 Pocket ma sugerowaną cenę 1699,99 euro i trafi do sklepów 10 lutego.

P50 – Ewolucja fotografii trwa

Również dzisiaj Huawei zaprezentował kolejnego członka swojej rodziny P. Huawei P50 Pro kontynuuje legendarną historię fotografii Huawei, a każde pokolenie reprezentuje szczyt estetyki technologicznej i inteligentnej fotografii.

P50 Pro powraca do filozofii, która umieszcza go w sercu fotografii premium, dzięki aparatowi Ethos True to Life i rewolucyjnej optyce Huawei XD, która gwarantuje odnowione wrażenia z korzystania z aparatu.

Zegarek kieszonkowy Huawei P50 GT Runner

Huawei P50 Pro nadal napędza fotografię, zapoczątkowując nową erę Huawei ImageTM. Dzięki zaawansowanym funkcjom Huawei XD Optics i mechanizmowi przetwarzania obrazu XD Fusion Pro wbudowanemu w sistema Dzięki kamerze z dwoma matrycami użytkownicy mogą cieszyć się fotografią True-Chroma, doskonałą ostrością, większym zakresem dynamicznym i ulepszonymi możliwościami inteligentnego fotografowania.

Klasyczny design aparatu łączy formę i funkcjonalność w kultowym podwójnym pierścieniu. Oparte na interfejsie Huawei EMUI 12 oprogramowanie Huawei P50 Pro zapewnia nowy, zorientowany na użytkownika tryb interakcji.

Zegarek kieszonkowy Huawei P50 GT Runner

Kampania przedsprzedażowa Huawei P50 Pro rozpoczyna się jutro (27 stycznia) i trwa do 9 Luty, w tym oferta słuchawek bezprzewodowych Freebuds Studio (349,99 EUR). Ten smartfon z serii Huawei P50 ma sugerowaną cenę 1249,99 € i trafi do sklepów 10 lutego.

Oglądaj GT Runner – Asystent biegania

W końcu pojawił się pierwszy profesjonalny zegarek do biegania marki, Huawei Watch GT Runner. To nie tylko inteligentny asystent użytkownika, ale także osobisty trener biegowy.

Rejestrując dane środowiskowe i zdrowotne, Huawei Watch GT Runner może stworzyć skuteczny naukowy i spersonalizowany plan treningowy, zapewniający użytkownikom wszechstronne i profesjonalne doświadczenie fitness.

Zegarek kieszonkowy Huawei P50 GT Runner

Jeśli chodzi o nowe funkcje, Watch GT Runner jest wyposażony w niedawno zaktualizowaną technologię monitorowania tętna Huawei TruSeenTM 5.0+, który oferuje precyzyjne dynamiczne monitorowanie tętna i poziomu tlenu (SpO2) nawet podczas treningu o wysokiej intensywności.

Oprócz wydajnego sprzętu i dokładnego śledzenia, wskaźnik zdolności biegowych (RAI) i profesjonalny program wykonania to najbardziej oczekiwane funkcje tego nowego smartwatcha. TEN sistema Profesjonalny trener treningu biegowego Huawei TruSportTM zapewnia użytkownikom dogłębną analizę, dając im globalny widok danych, takich jak intensywność treningu, objętość treningu, czas regeneracji itp.

Zegarek kieszonkowy Huawei P50 GT Runner

Nowa sistema Pomiar zdolności biegowych, RAI, umożliwia użytkownikom obiektywną ocenę ich zdolności biegowych. Wykorzystując RAI i obciążenie treningowe jako podstawę profesjonalnego programu biegowego, każdy biegacz może osiągnąć swój rekord życiowy.

Huawei Watch GT Runner trafi do portugalskich sklepów jutro (27 stycznia) z kampanią startową, która potrwa do 27 lutego i obejmuje ofertę inteligentnej wagi Huawei Scale 3 (39,99 euro). Nowy smartwatch ma sugerowaną cenę 319,99 euro.

Table of Contents