Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

I teraz Apple? piksel 6 z niewielką pomocą będziesz mógł również korzystać z MagSafe

Po wprowadzeniu MagSafe, Apple ujawnił wszystkie swoje możliwości i dał jasno do zrozumienia, że ​​będzie to wyłączność dla jego smartphones. Jego magnesy miały unikalny układ, a obecna technologia była również przydatna tylko w tych urządzeniach.

Znowu staje się jasne, że to nieprawda, wraz z pojawieniem się nowego Pixela 6 od Google. Nowy smartfon może teraz również korzystać z MagSafe, o ile skorzystasz z niewielkiej pomocy. Jest to osłona, którą każdy może kupić i która otwiera tę technologię na nowy sprzęt.

piksel 6 Osłona Google MagSafe Apple

Nowe piksele 6 przybył w tym tygodniu i pokazać wiele nowych technologii, które przygotowało Google. Ten, który wyróżnia się najbardziej, to bez wątpienia nowy Tensor SoC, który stworzył gigant badawczy i który wiele obiecuje w tej dziedzinie.

Niedawno odkryta nowość pokazała, że ​​Pixel mimo wszystko 6 ma pewne ukryte możliwości. Peleryna sprzedawany przez Moment daje dostęp do funkcjonalności, której niewielu smartphones udaje się mieć. Mówimy o korzystaniu z MagSafe.

Z tego, co widać, ta okładka Pixela 6 umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji MagSafe, które Apple opisuje dla iPhone’a. Ładowanie jest tym bardziej oczywiste, ale jeszcze wyższe dzięki możliwości korzystania z portfela czy choćby zewnętrznej baterii.

Co ciekawe ta kompatybilność między tym etui a nowym Pixelem 6 nie występuje w definicjach w serwisie Moment. Została odkryta niemal przypadkowo i dlatego staje się dziwna, ponieważ nie jest zadeklarowana.

piksel 6 Osłona Google MagSafe Apple

Najwyraźniej i z tego, co również odkryto, nie jest to jedyna okładka, która ma taką możliwość. Poza pikselem 6 od Google jest również wsparcie dla MagSafe w pokrowcu na Galaxy Samsunga S21 i pewnie nawet innych.

Na razie Apple nie zareagowała jeszcze na tę wiadomość i nie podjęła żadnych działań. Właściwie to nic nowego, tak jak to już jest z Pixelem 5 to samo się stało, choć bezpośrednio i bez żadnej warstwy, aby to osiągnąć.