Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

I teraz Apple? Pojawił się nowy problem z baterią w iPhone 14 Pro podczas ładowania

Nowy iPhone 14 nie pozostawia poprawy wizerunku nowym użytkownikom. Problemy się powtarzają i pokazują wady w kilku obszarach tego nowego smartfona od Apple który właśnie trafił na rynek.

Po dostrzeżeniu poważnych awarii w użytkowaniu aparatu pojawia się teraz nowa sytuacja, która dotyczy baterii iPhone’a 14 Pro. Ten ma całkowicie nienormalne zachowanie podczas ładowania.

Apple  Problem z ładowaniem baterii iPhone'a 14

Pojawił się nowy problem dla Apple rozwiązywać

To nie było proste dla Apple radzić sobie ze wszystkimi problemami, które pojawiły się od czasu wydania iOS 16 i iPhone’a 14. Pojawiły się korekty, aby rozwiązać część tych sytuacji, ale nadal pozostaje kilka do rozwiązania.

Nowa sytuacja, ponownie związana z baterią, teraz nabiera siły w zwykłych kanałach. Wielu użytkowników iPhone’a 14 Pro zgłasza, że ​​​​ten smartfon losowo uruchamia się ponownie po naładowaniu.

iPhone 14 uruchamia się ponownie, jeśli nadal się ładuje

Raporty te pokazują, że problem nabiera coraz większej liczby raportów i dzieje się zupełnie losowo. Jedynym elementem, który wydaje się wspólny we wszystkich przypadkach, jest to, że iPhone 14 ładuje się za pomocą MagSafe lub kabla Lightning.

Są też doniesienia, że ​​taka sytuacja może się zdarzyć co 20 minut, a nawet na iPhonie 14 Pro Max. Co gorsza, ten problem nie jest rozwiązywany przez Apple od razu. Najnowsze wersje iOS wydają się mieć ten problem, a nawet iOS 16.1wciąż w fazie testów, nie odnosi się do tej sytuacji.

Apple  Problem z ładowaniem baterii iPhone'a 14

Sytuacja będzie w oprogramowaniu zajmującym się baterią

Zwykłe rozwiązania nie wydają się mieć żadnego wpływu na ten problem z iPhonem 14, nawet te, które obsługują Apple jednak ujawnione. Jest przedstawione rozwiązanie przez użytkownika, który próbuje złagodzić problem i przechodzi przez wyłączenie aktualizacji aplikacji w tle.

Ponieważ nie jest to problem występujący we wszystkich iPhone’ach 14, niektórzy zalecają po prostu przekazanie smartfona i zwrócenie go do Apple i kupowanie kolejnego. To nie będzie pomysłowe rozwiązanie, a aktualizacja rozwiązująca ten problem powinna pojawić się wkrótce.