Idź na żywo, trik do wykonywania bezpłatnych rozmów wideo przez Instagram

Idź na żywo, trik do wykonywania bezpłatnych rozmów wideo przez Instagram 1

Dzisiaj osiągnięcie szczytu jest celem większości aplikacji wchodzących na rynek. To samo dotyczy mediów społecznościowych. Ale prawdą jest również to, że wielu przybyło, osiągnęło szczyt i rozpadło się. Powód, dla którego przyszedł, był trudny, ale trudniejsze było pozostanie na szczycie, zwłaszcza przy obecnej ostrej konkurencji. Instagram Możesz być z tego dumny, ponieważ wiesz, jak przetrwać w swojej niszy, ponieważ zawsze aktualizujesz swoje usługi.

Funkcja Go Live

I jasne jest, że minęło dużo czasu Instagram To nie jest już jedyna aplikacja do udostępniania zdjęć. Możemy również udostępniać Krótkie wideo, możemy stworzyć „Historię”, która zniknie po 24 godzinach, kupić, zarezerwować hotel, wynająć spa, dodaj filtry rzeczywistości rozszerzonej, a nawet transmisje na żywo do naszych kontaktów i obserwujących. Od końca 2017 roku mamy również funkcję Go Live.

Podczas transmisji na żywo możemy nie tylko wchodzić w interakcje z naszymi kontaktami, ale także zapraszać ich do przyłączenia się do transmisji. W ten sposób, jeśli obejrzymy grę, nową rundę The Walking Dead lub zagramy w trybie dla wielu graczy na konsoli, możemy aktywować GO Live, rozpocząć transmisję strumieniową i zaprosić kontakty do Zobacz, jak ekran jest udostępniany i jak pojawiają się nasi obserwatorzy.

Idź na żywo, trik do wykonywania bezpłatnych rozmów wideo przez Instagram 2

Jakby to była rozmowa wideo

Z tego powodu i jeśli musimy porozmawiać z kimś online, a WhatsApp zawiedzie, możemy to zrobić. Instagram i Go Live dla połączeń wideo. Rozpocznij transmisję strumieniową i zaproś przyjaciół, których kochamy, z naszej listy IG. Jak Ty to robisz? Bardzo łatwe

  1. Jesteśmy otwarci Instagram i dajemy to ikona w lewym górnym rogu, kamera, aby uzyskać do niego dostęp. Możemy również przesunąć ekran w lewo i pojawi się interfejs aparatu.
  2. Widzimy zamówienie na dole i wybieramy „Direct” lub „Direct”.
  3. Po rozpoczęciu przesyłania strumieniowego u dołu ekranu pojawi się Nowa ikona w postaci dwóch twarzy razem. Daj, wybierz jeden lub więcej kontaktów i voila: ekran zostanie podzielony, aby pozostawić miejsce dla wybranych.

W każdej chwili możesz wybrać Odrzuć Uanga ”, a kontakt zniknie z Go Live. To użytkownik zaczyna nadawać, który ma pełną kontrolę nad transmisją, jeśli coś nie idzie dobrze.