Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

iJustine (Justine Ezarik) Wartość netto 2023 i amp; Bio

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: iJustine (Justine Ezarik) Wartość netto 2023 i amp; Bio

iJustine (Justine Ezarik) Wartość netto, dochód, wynagrodzenie

Od 2023 r. Justine Ezarik, znana również jako iJustine, ma szacunkową wartość netto wynoszącą $3 milion. Justine Ezarik to szeroko rozpowszechniona amerykańska osobowość internetowa, YouTuber i aktorka, która dzięki niej zyskała sławę YouTube kanał, iJustine. Założyła swój kanał w 2006 roku i szybko zyskała rzeszę fanów dzięki swoim wiadomościom, vlogom, recenzjom technologii i filmom o grach.

Od 2023 r. iJustine (Justine Ezarik) ma szacunkowy miesięczny dochód lub pensję na poziomie około 60 000 dolarów +. Justine pojawiła się także w różnych programach telewizyjnych, serialach internetowych i filmach, a także współpracowała z największymi markami, takimi jak między innymi Dbrand, Last Pass, Warner Bros, Dyson i Quartz. iJustine (Justine Ezarik) pobiera około 2 tys. dolarów + za post sponsorowany za sponsorowanie marki.

Jej sukces jako twórcy treści online przyczynił się do wzrostu jej majątku netto i nadal zapewnia jej możliwości rozwoju i sukcesu finansowego. Jest także autorką książki zatytułowanej „Ja, Justine” (opublikowanej w czerwcu 2015 r.), która również pomaga jej w powiększaniu majątku.

Dzięki swoim różnym wysiłkom iJustine była w stanie zbudować udaną karierę i zgromadzić znaczny majątek. Od 2023 r. Roczny dochód iJustine (Justine Ezarik) szacuje się na ponad 800 tys. dolarów.

Ogólnie rzecz biorąc, iJustine zbudowała swój majątek netto dzięki różnym strumieniom dochodów. Jej główne źródło dochodów pochodzi od niej YouTube kanał, na którym zarabia na reklamach, sponsoringu i partnerstwach z markami. Jest również obecna na innych platformach mediów społecznościowych, takich jak Instagram I Twitterktóre dodatkowo przyczyniają się do jej dochodów.

Sukces Justine Ezarik można przypisać jej zaangażowaniu, konsekwencji i umiejętności dostosowywania się do stale zmieniającego się krajobrazu tworzenia treści online. Zbudowała silną markę osobistą i udało jej się zarobić na swojej pasji do technologii i gier. Jest prawdopodobne, że będzie tak, biorąc pod uwagę jej ciągłe sukcesy i ducha przedsiębiorczości Wartość netto iJustine będzie nadal rosła w przyszłości.

Wartość netto 2023

Wartość netto 2021 $2 Milion
Wartość netto 2023 $2.5 Milion
Wartość netto 2023 $3 Milion
Wynagrodzenie miesięcznie 60 tys. dolarów +
Dochód roczny 800 tys. dolarów +
Zawód YouTuber, podcaster, aktorka, osobowość internetowa

Życie osobiste

Przezwisko !Justyna
Prawdziwe imię Justyna Ezarik
Data urodzenia (DOB) 20 marca 1984
Narodowość amerykański
Miejsce urodzenia Pittsburgh, Pensylwania, USA
Wiek 39 lat
Kwalifikacje edukacyjne Studiował projektowanie graficzne i montaż wideo w Instytucie Technicznym w Pittsburghu
Matka Michelle Ezarik
Ojciec Steve’a Ezarika
Rodzeństwo 2
Bracia Nic
Siostry Jennę i Breanne
Znak zodiaku Ryby
Chłopak/Sprawy Briana Pokornego (2008),
Justin Fishner-Wolfson (2008),
Ryan Wyatt (2012-2015)
Stan cywilny Niezamężna
Zainteresowania Vlogowanie, aktorstwo, gry
Debiut Pierwszy wirusowy film: iPhone’a (2007)
TELEWIZJA: Prawo i porządek: Jednostka specjalna dla ofiar (2009)
Film: Dom, który kapie krwią na Alexa (2010)
Seria internetowa: Irytująca pomarańcza (2009)
Wartość netto $3 Milion
Ostatnio zaktualizowany 2023

Biografia iJustine (Justine Ezarik).

Justine Ezarik, lepiej znana jako iJustine, to popularna osobowość internetowa i twórczyni treści. Urodzona 20 marca 1984 roku w Pittsburghu w Pensylwanii w USA Justine od najmłodszych lat pasjonowała się technologią. Ojciec Justine, Steve Ezarik, był górnikiem po słowacku, a jej matka, Michelle Ezarik, była nauczycielką wychowania fizycznego. Dorastała ze swoimi dwiema młodszymi siostrami Breanne Ezarik i Jenną Ezarik.

Justin ukończył szkołę średnią w 2002 roku w Bentworth High School w hrabstwie Washington w Pensylwanii. Następnie uczęszczała do Instytutu Technicznego w Pittsburghu, gdzie studiowała projektowanie graficzne i edycję wideo i ostatecznie uzyskała dyplom w tej dziedzinie w 2004 roku.

NA 6 W maju 2006 roku Justine założyła YouTube kanał o nazwie iJustinew tym czasie zajmowała się także projektowaniem graficznym i montażem wideo. W grudniu tego samego roku została wybrana jako jedna z pięciu najlepszych wykonawców w konkursie „Yahoo Talent Show” organizowanym przez Yahoo! dla największych filmów internetowych, a później w 2007 roku została okazjonalną współgospodarzem internetowych programów telewizyjnych MacBreak i MacBreak Weekly z Leo Laporte’a.

Kariera Justine w tworzeniu treści rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy zaczęła przesyłać filmy do serwisu YouTube. Jej wczesne filmy skupiały się na filmach z relacjami z życia i vlogach wideo typu reality show, które szybko zyskały fanów. Jak YouTube popularność wzrosła, podobnie jak kanał iJustine.

Następnie iJustine skupiła się na publikowaniu filmów związanych z technologią i zadebiutowała filmem na iPhonie w czerwcu 2007 roku, w którym relacjonowała wprowadzenie urządzenia w Bloomington w Minnesocie Mall of America, mieście na południe od Minneapolis. Zasłynęła ze swojego energicznego i wciągającego stylu, który spodobał się widzom, a dzienniki „The New York Times” i „The Wall Street Journal” w swoich artykułach z października 2007 r. wymieniły Ezarika jako jednego z najbardziej lubianych komentatorów życia w serwisie.

Popularność zyskała w sierpniu 2007 roku po przesłaniu do serwisu wideo „300-stronicowy rachunek za iPhone’a”. YouTubektóry stał się wirusowy i przyciągnął uwagę Apple Obawy dotyczące rozliczeń z iPhonem. Film odebrany 8 milion wyświetleń, a Revver zapłacił jej $5,000 za to.

Popularność cyfrowej obecności i lifecastingu iJustine w 2007 roku przyciągnęła tysiące widzów. Zanim dołączyła do Xtrain, firmy oferującej szkolenia z zakresu nowych mediów, była rzecznikiem radnego Pittsburgha. W 2008 roku wróciła do swojej poprzedniej kariery jako projektantka stron internetowych i montażystka wideo, pojawiając się na jej stronie internetowej raz w tygodniu. Przeniosła swoją działalność z Pittsburgha do Los Angeles i uczestniczyła w radzie doradczej firmy Intel ds. mediów społecznościowych.

W październiku 2008 roku prowadziła program „The PluggedIn 5”, dwutygodniowy program poświęcony muzyce i stylowi życia na PluggedIn.com. W tym samym roku mieszkała w mieszkaniu w Los Angeles i wraz z Karen Nguyen wystąpiła w serii reklam AT&T „Lost in America”, która odniosła ograniczony sukces, zdobywając 31 000 wyświetleń pierwszych 11 odcinków w listopadzie 2008 roku.

Ezarik wystąpił w ogólnokrajowej telewizyjnej kampanii reklamowej Mozy’ego i był gospodarzem pokazów wstępnych online dla MTV i Dick Clark Productions. Do grudnia 2009 roku zarabiała około 75 000 dolarów rocznie YouTubemogąc pochwalić się prawie milionem Twitter obserwujących i 300 000 YouTube subskrybentów, a jej filmy wideo, w tym popularna parodia utworu „I Gotta Feeling” zespołu The Black Eyed Peas, zgromadziły 64 miliony wyświetleń, a wszystkie zostały wyprodukowane przy użyciu podstawowego sprzętu.

W 2009 roku rozpoczęła karierę aktorską rolą w filmie „Prawo i porządek: jednostka specjalna dla ofiar”, a następnie odniosła duży sukces w „Cena jest właściwa”. Zajmowała się serialami internetowymi, a w listopadzie 2010 roku pojawiła się w „Zabójczych umysłach”. Jej obecność w Internecie wzrosła wraz z pojawieniem się w „The Annoying Orange” i „Pamiętnikach wampirów”. Prowadzenie „Escape Routes” pokazało jej wszechstronność i zyskała uznanie dzięki swoim wpływom cyfrowym.

Przeniosła się na duży ekran rolami w „The Wedding Ringer” i „Sharknado: The 4th Awakens”, a swoją internetową podróż kontynuowała w „Escape the Night”. Warto zauważyć, że doradzała Arnoldowi Schwarzeneggerowi przy filmie „The New Celebrity Apprentice”. Losy jej bohaterki przybrały ekscytujący obrót w „Escape the Night” wraz z dramatyczną śmiercią w „Buried Alive” i powrotem w edycji „All-Stars” jako Poszukiwacz Przygód, naznaczonym pełnymi napięcia zwrotami akcji.

W 2010 roku iJustine była nominowana do nagrody Streamy Award i pojawiła się na liście „Hot 100” Maxima. Współpracowała z General Electric, Mattel i Intel, zdobywając miliony wyświetleń. Do jej osiągnięć należy zdobycie nagrody Webby Award w 2011 r. i prowadzenie rozdania nagród Nickelodeon HALO Awards w 2013 r.

W 2017 roku nawiązała współpracę z agencją talentów William Morris Endeavour. Do 2019 roku ona YouTube kanał zgromadził oszałamiający miliard wyświetleń. W 2020 roku wraz ze swoją siostrą Jenną była współgospodarzem podcastu Same Brain, podczas którego dyskusje dotyczyły tematów związanych z technologią, bieżącymi wydarzeniami i branżą gier.

Oprócz tego iJustine odniosła również sukces jako autorka. W 2015 roku wydała książkę zatytułowaną „I, Justine: An Analog Memoir”, która szczegółowo opisuje jej życie i doświadczenia w epoce cyfrowej.

Z biegiem lat sukces Justine w Internecie zaowocował wieloma możliwościami w branży rozrywkowej. Była także gospodarzem kilku wydarzeń i występowała z wpływowymi osobistościami technologicznymi, takimi jak Marquesa Brownlee (MKBHD), MrWhosetheboss (Aruna Maini), SuperSaf (Safwan Ahmed Mia), I Techniczny gurudżi.

iJustine z czasem zwiększyła różnorodność swoich treści, dodając vlogi, wyzwania i partnerstwa z innymi YouTuberami. Rozszerzyła także działalność na inne media, np Twitch I Instagram. iJustine to obecnie jedna z najbardziej znanych nazwisk w branży tworzenia treści online, która ma miliony subskrybentów na swoich licznych kanałach.

Profile w mediach społecznościowych

Table of Contents