Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ile influencerzy zarabiają na jednym poście?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ile influencerzy zarabiają na jednym poście?

Może prowadzisz małą firmę i chcesz budować świadomość marki, zachęcając influencera do publikowania postów. A może sam jesteś jednym z tych ekspertów, którzy próbują ustalić budżet na marketing influencerów.

Tak czy inaczej, rozumiesz znaczenie wyceny marketingu influencerów. Zwłaszcza, gdy zestawiasz kilka liczb, których chcesz użyć w poście.

Ten blog obejmie to, co musisz wiedzieć, i zawiera narzędzia, za pomocą których promuje się influencer.Ile kosztuje influencer marketing?

Influencer marketing nie jest tani, ponieważ stawki influencerów mogą zależeć od kilku rzeczy. Na przykład większość influencerów to nie Dwayne „The Rock” Johnson. On pobiera $1.5 milion za post. Są szanse, że nie wydasz tych kwot na kampanię marketingową influencerów. Ale ty powinien być świadomy światowy rynek jest wart 13 dolarów.8 miliard.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co wchodzi w skład tego rodzaju marketingu w mediach społecznościowych.

6 Rzeczy, które wpływają na zarobki za post w kampaniach influencer marketingowych

Wycena marketingu influencerów ma kilka ruchomych części. Popularne platformy mediów społecznościowych odgrywają dużą rolę, a inne czynniki wpływają na to, ile influencerzy decydują się pobierać opłaty.

1. ROI marketingu influencerów

Pamiętaj, że miejsce, w którym prowadzisz kampanię, jest tak samo ważne, jak liczba obserwujących. Różne kanały mediów społecznościowych mają różne wskaźniki zaangażowania.

Dobra strategia marketingu influencerów może zawierać filmy. Ale zliczanie wyświetleń w celu podjęcia decyzji o zaangażowaniu może obejmować powtarzające się wyświetlenia od jednej osoby. Potrzebujesz więcej informacji w dowolnej sieci społecznościowej.

2. Nano Influencerzy i Mikroinfluencerzy

Główną różnicą między tymi dwiema kategoriami jest liczba obserwujących. W większości nano influencer ma mniej niż 10 000 obserwujących. Mikroinfluencer jest kolejnym krokiem naprzód i może mieć do 200 000 obserwujących.

Mikroinfluencerzy, którzy regularnie publikują posty, mają większe szanse na poproszenie o więcej pieniędzy. Wysokiej jakości obrazy w kanałach społecznościowych również mają znaczenie.

3. Narzędzia influencer marketingu

Istnieją różne platformy społecznościowe do pracy z różnymi narzędziami Instagram wpływowi i inni mogą korzystać, np Szeroki uśmiech. Oferują narzędzia, takie jak markowe treści, aby zwiększyć liczbę obserwujących.

Rekommenderad:  Ponad 50 najlepszych ofert oprogramowania w Czarny piątek w 2023 r

4. Rodzaj treści

Jeśli chcesz być jednym z najlepiej opłacanych typów influencerów, musisz zdecydować o swoich treściach. Treści pisane, filmy lub inne posty wymagają różnej ilości wysiłku i czasu.

5. Przemysł

Branża influencer marketingu jest duża i w każdym rogu jest wielu influencerów. Obejmują one segmenty wellness, podróże, moda i uroda, by wymienić tylko kilka. Jeśli wybierzesz branżę, która nie jest zbyt zatłoczona, Twój wskaźnik zaangażowania wzrośnie i możesz pobierać więcej.

6. Zaręczyny

Jest to duży czynnik wpływający na wskaźniki. Nie zawsze jest prawdą, że średnie zarobki influencerów rosną wraz z liczbą obserwujących. Łączenie się z publicznością jest głównym celem tego rodzaju marketingu cyfrowego. Zaangażowanie obserwujących ma ogromne znaczenie. Zmierz to za pomocą polubień, udostępnień i repostów.

Czytaj więcej: YouTube influencerzy

Ile zarabiają influencerzy, którzy mają mniej niż 10 000 obserwujących na jednym poście?

Stawki dla influencerów są różne. Istnieje niepisana zasada otrzymywania 10 USD za każdy tysiąc obserwujących, których masz po przekroczeniu określonego progu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co to jest i o partnerstwach influencerów. Nano influencerzy dostają od 10 do 100 dolarów za sponsorowane posty.

Czytaj więcej: Jak influencerzy zarabiają pieniądze

Ile zarabiają influencerzy z 10 000-100 000 obserwujących na jednym poście?

Po pierwsze, najpopularniejsze partnerstwa z influencerami obejmują posty sponsorowane. Gdy masz obserwujących w tym zakresie, marki wysyłają bezpośrednie wiadomości i oferują gratisy. Nie ma znaczenia, na jakiej platformie społecznościowej jesteś. Mikroinfluencerzy z 6Od 000 do 10 000 obserwujących może zarobić około 88 USD za post. Influencer, który ma od 50 000 do 80 000 obserwujących, może pobrać opłatę w wysokości 200 USD za post.

Kampania Influencera może przynieść 10 USD za każdy tysiąc obserwujących, gdy osiągną próg 100 000.

Rekommenderad:  5 Rzeczy, które MLDS19 może dodać do CV każdego specjalisty ds. uczenia maszynowego

Ile zarabiają influencerzy, którzy mają ponad 100 000 obserwujących na jednym poście?

Kiedy liczba obserwujących influencera osiąga 100 000, znajduje się on w środku stawki. Wydatki na marketing influencerów, aby pozyskać jedną z tych osób, zaczynają rosnąć.

Osoby mające wpływ na media społecznościowe, które mają ponad 100 000 obserwujących, mogą pobierać opłatę w wysokości 500 USD za post. A to zależy od platformy mediów społecznościowych.

Ile zarabiają influencerzy, którzy mają więcej niż 1 Milion obserwujących na post?

Najwięcej zarabiają mega influencerzy. Daje to średnio nieco ponad 15 000 USD miesięcznie. Według marketingu influencerów Hub co przekłada się na 25 000 USD i więcej Facebook.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, ile zarabia influencer na innych popularnych platformach społecznościowych.

Ile kosztuje an Instagram Influencer zarabia na post?

Jakiś Instagram post opłaca się makroinfluencerom. W kwocie $5od 000 do 10 000 USD za post, co czyni go doskonałym powodem do posiadania Instagram konto. Jakiś Instagram pensja influencera wzrasta do 10 000 $ + za mega Instagram influencerzy. Instagram posty dla nanoinfluencerów zaczynają się od 10 USD.

Najlepiej opłacany Instagram influencer będzie celebrytą. Pożądani influencerzy mogą zacząć publikować za pomocą Instagram historie. Pamiętać Instagram użytkownicy są bardzo zaangażowani, co czyni go lukratywnym kanałem marketingowym.

Koszty marketingu influencerów są tutaj zróżnicowane, patrz poniżej. I nie zapominaj, jak skuteczny jest Instagram historia może być.

Ile influencerzy pobierają za post na TikTok?

Liczby dla tej sieci społecznościowej również pochodzą z centrum marketingu influencerów. Najniższe ceny marketingu influencerów tutaj są dla nano influencerów od pięciu dolarów do 25 dolarów za post. Jednak mega influencerzy dostają $2500 i więcej. A jeśli chcesz zachować swoje dochody, pamiętaj o wytycznych dla społeczności TikTok.

Czytaj więcej: Influencer marketing Hub

Ile zrobić Twitter Influencerzy pobierają opłatę za post?

Jest Twitter Twoja grupa docelowa? Model cenowy tutaj zapłaci influencerom w dowolnym miejscu od $2 do $2,000 plus.

Rekommenderad:  Nowy klasyfikator tekstu kotwicy i zaawansowane funkcje nawigatora nienaturalnych linków

Oto trochę więcej. Stawki postów influencerów Snapchata wynoszą 10 USD za 1000 obserwujących.

Zarejestruj się w platformach influencer marketingu i zacznij zarabiać już dziś

Dobrzy influencerzy wykorzystują narzędzia, które pomogą im zacząć. Jak agencja marketingu influencerskiego lub platforma.

#PŁATNY

Ta firma zajmująca się marketingiem influencerów nie jest tradycyjna. Potencjalni influencerzy mogą aplikować do firm z grupy docelowej poprzez rzucanie dla kampanii.

UpFluence

Ten jest dobry dla mały biznes. Marki mogą zarządzać relacjami i synchronizować się z celami marketingowymi influencerów. Ten koncentruje się na partnerstwach marek, takich jak niektóre z tych innych platform.

Aspirować

To narzędzie zawiera cechy jak wzmacnianie treści influencerów. Działa z różnymi platformami społecznościowymi, takimi jak YouTube kanał i inne strony.

Odniesienie

Influencer jest sponsorowany posty mają się tutaj dobrze. To narzędzie marketingowe integruje się ze wszystkimi głównymi platformami handlu elektronicznego i różnymi platformami mediów społecznościowych.

NeoReach

To narzędzie stworzył bazę danych influencerów przez platformy wydobywcze. Zajmuje się większymi firmami i danymi o typach makroinfluencerów. Są też informacje z innych platform mediów społecznościowych.