Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ile kosztuje agencja ekspercka w Shopify?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ile kosztuje agencja ekspercka w Shopify?

Handel elektroniczny rozwinął się w niezwykły sposób w ostatnich latach. Powstały platformy umożliwiające hostowanie wirtualnych sklepów, a także agencje, które zajmują się ich rozwojem i projektowaniem.

Każda z tych agencji składa się z profesjonalistów zaangażowanych w rozwój handlu elektronicznego. Dlatego wynajęcie usług jednego z nich jest całkiem pozytywne dla rozwoju firmy.

Shopify to jedno z najpopularniejszych programów CMS w eCommerce. A dzięki szerokości branży różne firmy i projektanci wyspecjalizowali się w usługach platformowych.

W tym artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o eksperckich agencjach Shopify, na wypadek gdybyś planował zatrudnić jedną z nich do stworzenia swojego sklepu.

Spis treści:

 • Jak mieć odnoszący sukcesy sklep na Shopify?
 • Jakie usługi oferują agencje eksperckie w Shopify?
 • Kiedy zatrudnić agencję ekspercką w Shopify?
 • Opłaty agencji ekspertów w Shopify?
 • Jak wybrać agencję ekspercką w Shopify?

Jak mieć odnoszący sukcesy sklep na Shopify?

Pomimo tego, że eCommerce to genialny pomysł, który zmniejsza wydatki na fizyczny sklep, ma on również swój poziom trudności. Dlatego natychmiastowy sukces jest prawie niemożliwy do osiągnięcia. W rezultacie około 80% e-biznesów kończy działalność w ciągu dwóch lat.

Aby osiągnąć sukces w sprzedaży internetowej, przy tworzeniu strony internetowej wymagana jest duża staranność i wyczerpujące recenzje. Wśród podstawowych wymagań, które musi spełniać sklep Shopify, aby był atrakcyjny dla publiczności, są:

 1. Atrakcyjny, zwinny design dopasowany do marki.
 2. Intuicyjna, prosta i dostępna obsługa z różnych urządzeń.
 3. Obszerny i łatwy do wglądu katalog produktów.
 4. Bezpieczeństwo, metody płatności i opcje wysyłki dostosowane do budżetu.

Zaletą Shopify jest to, że oferuje własne sistema bezpieczeństwo, które chroni firmę, ale także klienta. A także opcje dostawy do domu i różne metody płatności. Jednak projektowanie, marketing i treść to bardziej złożone gałęzie, które optymalnie byłoby pozostawić w rękach profesjonalistów.

Jakie usługi oferują agencje eksperckie w Shopify?

Agencje Expert Shopify powstały dzięki ewolucji eCommerce na platformie. Skupiają konglomerat profesjonalistów, którzy stawiają się na łasce małych, średnich i dużych przedsiębiorców. I w ten sposób skutecznie zwiększają liczbę odwiedzin i sprzedaż w sklepie internetowym.

Wśród usług oferowanych przez agencje eksperckie w Shopify jest nie tylko projektowanie stron internetowych. Zajmują się także innymi ważnymi sprawami, takimi jak marketing, sprzedaż, pisanie SEO i konfiguracja sklepu.

Kiedy zatrudnić agencję ekspercką w Shopify?

Tworzenie własnego biznesu to bez wątpienia rewelacyjne przeżycie. I chociaż Shopify jest łatwy w użyciu, nie każdy ma doświadczenie w projektowaniu. Tak więc dobre doświadczenie może być również stresujące, jeśli nie masz umiejętności niezbędnych do zrobienia czegoś wymyślnego.

Jeśli planujesz wejść w eCommerce lub już to zrobiłeś i chcesz ulepszyć swoją stronę, wynajęcie wyspecjalizowanej firmy jest dobrym rozwiązaniem. Możesz poprosić o usługi tych ekspertów, aby nadać swojemu sklepowi profesjonalny wygląd.

Po ustawieniu rodzaju transakcji powinieneś również jasno określić, czego potrzebujesz dalej. Obejmuje to zarówno grupę docelową, jak i rodzaj eksperta, którego poprosisz o wykonanie pracy.

Powodów zatrudnienia agencji eksperckiej w Shopify jest wiele i wszystkie są pozytywne. Głównym powodem jest gwarantowany sukces Twojej firmy. Dlatego odpowiedź na pytanie wstępne jest jasna. Musisz skorzystać z usług profesjonalnej firmy, od momentu, w którym chcesz zwiększyć liczbę odwiedzin i sprzedaż online.

Opłaty agencji ekspertów w Shopify

Stawki obsługiwane przez różne agencje eksperckie w Shopify będą się różnić w zależności od żądanych zadań. Są też ceny, które zmieniają się w zależności od firmy i oferowanych usług. Czynniki, które zmieniają te stawki, będą zależały od doświadczenia i jakości profesjonalistów, którzy pracują dla firmy.

Wśród wyspecjalizowanych projektantów w tej branży konsultacje za godzinę zwykle kosztują od 25 do 60 USD (w przybliżeniu). Chociaż oferują również pakiety usług zgodnie z wyróżniającymi się zadaniami, na które zasługujesz. Cena za kompletne opracowanie sklepu wirtualnego w Shopify może wahać się od 1,500 USD do 13 000 USD (w przybliżeniu)

Chociaż to prawda, początkowy budżet będzie zależał od konkretnych usług, które chcesz wynająć. Z drugiej strony trzeba liczyć się z opłatą abonamentową w Shopify. Uwzględnij również w swoim budżecie wydatki na zakup aplikacji, motywów i szablonów. Że chociaż są darmowe, możesz ostatecznie zdecydować się na płatną.

Jak wybrać agencję ekspercką w Shopify?

Znalezienie eksperckiej agencji Shopify, która odpowiada zarówno Twoim potrzebom, jak i budżetowi, może nie być takie łatwe. Istnieje jednak kilka podstawowych kroków, które należy wykonać, aby znaleźć najbardziej odpowiednią firmę:

 • Porozmawiaj z innymi przedsiębiorcami: Jeśli jesteś początkującym w e-commerce, dobrym rozwiązaniem jest zadawanie pytań innym osobom. Możesz poprosić o rekomendacje od niektórych przedsiębiorców na Shopify lub gdziekolwiek. W ten sposób znajdziesz wykwalifikowaną firmę do rozwoju Twojego sklepu.
 • Przejrzyj strony internetowe i katalogi ekspertów Shopify: Platformy freelancerów utrzymują zbiór profesjonalistów wraz z ich numerami kontaktowymi. Podobnie agencje eksperckie mają zwykle oficjalne strony, na których można zobaczyć ich informacje.
 • Przeczytaj opinie i porozmawiaj z kandydatami: Zorganizuj listę pytań i skontaktuj się z profesjonalistami. I nie zapomnij sprawdzić ich opinii klientów.

Jak zauważyłeś stworzenie sklepu internetowego wymaga nakładów technicznych gwarantujących lepszą rentowność. Jak dotąd, mając agencja ekspercka w Shopify, taka jak Axiomaceroda niezbędny impuls do uzyskania oczekiwanych efektów.Uważa, że ​​będzie to inwestycja z zyskiem, praktycznie gwarantowanym przy spełnieniu wszystkich parametrów.

Możesz uzyskać trochę informacji o tym, co robimy, odwiedzając naszą BehanceBędziemy na ciebie czekać!