Ile kosztuje dodanie kół do komputera Mac Pro Apple? Może więcej niż smartfon…

Mac Pro od Apple To zawsze był drogi komputer! Jednak dzięki nowej generacji, która wczoraj pojawiła się na rynku, zaczynają być znane kolejne szczegóły… Czy wiesz, ile kosztuje dodanie kół do tego komputera? Może więcej niż twój smartfon!

Biorąc pod uwagę, że skonfigurowany zgodnie z najlepszymi specyfikacjami, ten komputer kosztuje ponad 60 000 EUR, oczywiście nie dla przeciętnego użytkownika. Niemniej jednak cena niektórych komponentów i dodatków jest naprawdę zaskakująca ze względu na ich wartość!

Ile kosztuje dodanie kół do komputera Mac Pro Apple? Może więcej niż twój smartfon ...

Jak dowiedzieliśmy się kilka dni temu, nowy Mac Pro – który został zaprezentowany na WWDC19 – przybył wczoraj na Apple. Jako taki jest teraz dostępny do zakupu dla wszystkich zainteresowanych konsumentów.

Jego cena podstawowa jest wysoka, a dla Portugalii ustalono na 6599,00 €. Jednak wartość tę można pomnożyć przez prawie 10-krotność, jeśli jest ustawiona zgodnie z najlepszymi specyfikacjami i połączona z akcesoriami!

Ile kosztuje dodanie kół do komputera Mac Pro Apple? Może więcej niż smartfon… 1

Za pośrednictwem strony internetowej Applena konfigurator, możesz określić jego maksymalną wartość. Dodanie kilku akcesoriów, oprogramowania do edycji wideo i DAW, a także klawiatury i myszy… Koszt komputera Mac Pro wynosi 63 235,96 €!

Ta wartość naturalnie przeraża konwencjonalnych użytkowników, którzy nie muszą korzystać z tak potężnego komputera!

Niezależnie od dyskusji, czy naprawdę jest warta tej ceny, czy nie, kolejnym zaskakującym czynnikiem jest koszt drobnych szczegółów, które można ustawić w Mac Pro.

Ile kosztuje dodanie kół do komputera Mac Pro Apple? Może więcej niż smartfon… 2

W wersji podstawowej komputer ten jest wyposażony w obudowę ze stali nierdzewnej. A Apple mówi „To dobra opcja, jeśli nie musisz często przenosić Mac Pro z obszaru roboczego”. Co więcej, jest również dostępny z „ramą na kółkach ze stali nierdzewnej, która idealnie nadaje się do szybkiego i łatwego przenoszenia Mac Pro bez konieczności jego podnoszenia”…

Niewątpliwie możliwość posiadania kół na Macu Pro jest pozytywna i pozwala dostosować się do potrzeb konsumentów. Jednak cena tej opcji jest wyższa niż niektóre smartphones Średniej klasy! Aby założyć koła na najnowszy komputer z Apple Aby wejść na rynek, klient będzie musiał zapłacić 480,00 €!

Ta bardzo wysoka wartość zaskakuje społeczność użytkowników i entuzjastów firmy Cupertino. A Apple Nigdy nie była to firma oferująca tanie produkty, ale niewątpliwie płacenie 480 € za kilka kółek na komputerze jest czymś, co zadziwia każdego!

Co sądzisz o cenach pobieranych przez Apple? Czy są dostosowane do jakości twoich produktów i ich oferty? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Oprócz komputera Mac Pro iPhone jest kolejnym źródłem dochodów Apple…