Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ile kosztuje mój Facebook Wartość grupy (w 2023 r.)?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ile kosztuje mój Facebook Wartość grupy (w 2023 r.)?

Zastanawiasz się ile kosztuje a Facebook wartość grupy w 2023 roku?

Siedzisz na kopalni złota, czy na naprawie?

w 2023 r. Facebook Grupy mogą być potężnymi narzędziami do zarabiania pieniędzy dla Twojej firmy.

Musisz jednak zoptymalizować swoją grupę, aby zobaczyć zysk.

Istnieją miliony dolarów do zarobienia Facebook grupy, jeśli dobrze rozegrasz swoje karty.

Dla firm i przedsiębiorców, którzy chcą zarobić Facebook Grupy, nie będziecie pracować sami. Facebook ma 5roczny plan rozwoju znaczących członków grupy 1 miliardów użytkowników.

Chociaż już istnieją 1 miliardów członków grupy Facebookcelem jest wspieranie znaczących grup, które tworzą społeczności i są stałym elementem doświadczeń użytkowników.

Aby osiągnąć ten cel, Facebook regularnie wprowadza nowe funkcje i ulepszenia dla Grup dyskusyjnych. Będą również wycofywać funkcje, które nie działają zgodnie z planem.

Cel Facebook Grupy

Facebook Grupy to coś więcej niż tylko miejsce do promowania sprzedaży i reklamowania swoich produktów. Zarabianie na swoim Facebook Grupa obejmuje kierowanie grupą docelową i publikowanie odpowiednich treści, które są dla nich atrakcyjne, a także moderowanie rozmów między członkami grupy.

Celem jest zbudowanie społeczności wokół Twojej marki, która przyciągnie grupę docelową. Zamiast zmuszać klientów do jednorazowego zakupu, staną się lojalni wobec Twojej marki i będą Cię popierać.

 • Zachęcaj do wyrażania opinii na temat Twojej marki
 • Odpowiadaj na pytania na forum publicznym
 • Stwórz możliwości nawiązywania kontaktów dla swoich członków
 • Buduj osobiste relacje między Tobą a Twoimi klientami
 • Dostarczaj istotne i wartościowe treści
 • Udostępniaj aktualności i ważne informacje
 • Utwórz forum do dzielenia się doświadczeniami

Facebook Grupy vs. Facebook Strona

Prawdopodobnie masz już tzw Facebook strona, która może sprawić, że będziesz się zastanawiać, dlaczego Grupa jest ważna. Oba są korzystne dla Twojej firmy i zarabiania na niej Facebook Grupa.

Rekommenderad:  Jak pracować z większą liczbą monitorów [Guide]

Twój Facebook jest doskonałym miejscem dotarcia do konsumentów. Możesz wyświetlać reklamy w mediach społecznościowych, udostępniać informacje publiczne i pojawiać się w wyszukiwarkach za pośrednictwem swojego Facebook strona. Możesz także otrzymywać bezpośrednie wiadomości od użytkowników i podawać informacje kontaktowe swojej firmy.

Twój Facebook Grupa jest bardziej zainteresowana budowaniem społeczności wokół Twojej marki. Członkowie grupy częściej wchodzą ze sobą w interakcje i czują się bardziej komfortowo publikując posty w kanale grupowym.

Rodzaje Facebook Grupy według celu:

 • Grupy niszowe skupione na określonym temacie
 • Kupowanie, sprzedawanie i wymiana grup
 • Grupy lokalne dla określonego miasta lub regionu
 • Grupy hobbystyczne dla określonych zainteresowań
 • Grupy badawcze lub informacyjne w celach stricte informacyjnych

Aby zarabiać na swoim Facebook Group, będziesz chciał skoncentrować swoją grupę wokół kupowania, sprzedawania i wymiany lub niszowego tematu. Członkowie tych grup spodziewają się, że będą kierowani do celów marketingowych i mogą częściej dobrze odbierać Twoje reklamy.

Rodzaje Facebook Grupy według prywatności:

 • Grupy publiczne: każdy może zobaczyć grupę, dołączyć do niej lub publikować posty na stronie grupy.
 • Grupy prywatne i widoczne: grupę można znaleźć podczas wyszukiwania, ale użytkownicy muszą poprosić o dołączenie. Członkowie grupy i aktywność są widoczne tylko dla członków grupy.
 • Grupy prywatne i ukryte: Tylko użytkownicy zaproszeni do grupy mogą ją znaleźć i dołączyć.

Dla firm najlepszą opcją są prywatne i widoczne grupy. Użytkownicy mogą znaleźć Twoją grupę poprzez wyszukiwanie i prośbę o dołączenie, ale nadal istnieje ochrona dla Twoich członków i poczucie wyłączności. Masz większą kontrolę nad blokowaniem spamu lub botów, aby chronić swoją grupę.

Zarabiaj na swoim Facebook Grupa

Kiedy zbudujesz swój Facebook Group, masz uwięzioną publiczność zainteresowaną Twoimi produktami lub usługami. To świetna okazja, aby wypromować swoją firmę i zwiększyć ruch w witrynie.

Wskazówki, jak zarabiać na swoim Facebook Grupa:

 • Utwórz grupę kupna i sprzedaży, aby zaprezentować produkty i ceny
 • Promuj swoje produkty i usługi
 • Wykorzystaj marketing afiliacyjny do promowania innych produktów i usług
 • Zarabiaj prowizję poprzez marketing rekomendacji
 • Rozwijaj lejek sprzedaży i kieruj ruch na strony docelowe
 • Przeprowadź generowanie leadów, uzyskując informacje kontaktowe
 • Twórz połączenia, aby znaleźć więcej klientów
 • Znajdź potencjalnych partnerów biznesowych
Rekommenderad:  10 najlepszych darmowych twórców plików PDF online

Zbieraj leady ze swojej grupy

Twój Facebook group jest doskonałym źródłem do generowania leadów. Użyć Facebook Rozszerzenie Chrome do generowania leadów grupowych, takie jak Group Leads, aby dodać wszystkich członków grupy do oprogramowania do marketingu e-mailowego.

Korzystając z trzech pytań powitalnych, aby dołączyć do a Facebook grupy, możesz łatwo zbierać informacje kontaktowe od członków grupy. Wykorzystaj te informacje, aby kierować do nich swoje wiadomości e-mail marketingowe i reklamowe.

Pobierz Group Leads, aby zacząć sprzedawać swoje produkty swoim Facebook członków grupy za pomocą łatwego w użyciu oprogramowania typu „wskaż i kliknij”.

Ustaw opłatę abonamentową

Chociaż do wielu grup można dołączyć bezpłatnie, możesz także oferować subskrypcje lub plany członkostwa. Treści dostarczane w tego typu grupach muszą stanowić znaczną wartość dodaną dla odbiorców, aby uzasadnić opłatę członkowską.

Skonfiguruj opłaty cykliczne, aby pobierać składki członkowskie od swoich członków i zapewniać dostęp do swojej grupy tylko płatnym członkom.

Jeśli pobierasz od członków opłatę za subskrypcję grupy, oferuj lepsze treści, aby zachęcić użytkowników do przyłączenia się. Organizuj sesje pytań i odpowiedzi na odpowiednie tematy, oferuj seminaria internetowe, filmy na żywo lub wydarzenia oraz ekskluzywne treści. Upewnij się, że członkowie Twojej grupy nie mają dostępu do tych treści nigdzie indziej.

Zarabiaj przychody z reklam

Kolejny sposób na zarabianie Facebook Grupa ma zabiegać o reklamy lub sponsoring. Inni marketerzy, firmy i instruktorzy mogą płacić za reklamowanie ich treści w Twojej grupie.

Ta metoda na ogół działa najlepiej, gdy masz silną, ukierunkowaną grupę odbiorców. Możesz oferować możliwości reklamowe firmom z podobnymi odbiorcami, aby jak najlepiej wykorzystać ich reklamy.

Jako administrator grupy możesz przypinać posty u góry kanału informacyjnego grupy. Dzięki temu pozostaną na szczycie, a nie zostaną zepchnięci przez nowsze posty. Możesz sprzedawać to miejsce reklamodawcom, aby generować dochód ze swojego Facebook Grupa.

Rekommenderad:  Facebook jest najpopularniejszym serwisem społecznościowym dla małych firm B2C, wynika z ankiety

Twój Facebook Grupa jest dla Ciebie warta tylko pieniędzy

Niektórzy mogą pokusić się o ich sprzedaż Facebook grupę, gdy zdobędą publiczność i zbudują społeczność. Z pozoru może się to wydawać świetnym pomysłem. Być może słyszałeś historie ludzi, którzy sprzedawali grupy za 10 000 $ lub więcej. Jednak ta praktyka jest przeciwna FacebookWarunki korzystania z usługi.

Kupować i sprzedawać Facebook grup to łatwy sposób na utratę pieniędzy. Sprzedawanie grupy pociąga za sobą konsekwencje i trudno jest przejąć nad nią kontrolę Facebook nie blokuje cię. Całkowicie unikaj tej praktyki.

Końcowe przemyślenia

Tylko Ty możesz określić wartość dolara swojego Facebook Group w 2023. Jeśli dbasz o swoich odbiorców i budujesz silną społeczność wokół swojej marki, możliwości monetyzacji są praktycznie nieograniczone.

Twój Facebook to świetne miejsce do promowania swoich produktów i usług wśród zachwyconych odbiorców, sprzedaży reklam i generowania dochodów z subskrypcji. Weź pod uwagę swoich odbiorców i firmę, aby określić najlepszy sposób zarabiania na swojej grupie w 2023 roku.

Nie zapomnij użyć Group Leads, aby natychmiast dodać swoje Facebook członków grupy do oprogramowania do marketingu e-mailowego. Wysyłaj ukierunkowane kampanie e-mail marketingowe do członków swojej grupy i zwiększaj sprzedaż z dnia na dzień!