Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ile kosztuje ubezpieczenie biznesowe?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ile kosztuje ubezpieczenie biznesowe?

Zanim otrzymamy odpowiedzi na pytanie, ile kosztują polisy ubezpieczeniowe dla firm, zastanów się, ile by to kosztowało, gdybyś nie miał ubezpieczenia.

Istnieją ubezpieczenia biznesowe, które znacznie przewyższają koszty. A czynniki kosztowe różnią się w zależności od rodzaju potrzebnego ubezpieczenia biznesowego.

Wyszczególnijmy rodzaje i średnie koszty ubezpieczenia małej firmy.Ile kosztuje ubezpieczenie biznesowe

Ważną częścią procesu jest wybór odpowiedniego rodzaju polisy ubezpieczeniowej. Zacznij od sporządzenia listy narażenia na ryzyko.

Czy klienci często odwiedzają Twoją firmę? Czy większość Twojej działalności odbywa się online? Czy działasz poza domem? Czy warto ubezpieczyć pojazdy? Czy masz pracowników?

Każda sytuacja biznesowa jest inna. Spójrzmy na podstawy:

Koszt ubezpieczenia Odpowiedzialności Zawodowej

Ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej nazywane jest również Błędami i Pominięciami. Ten rodzaj ubezpieczenia dla małych firm jest potrzebny właścicielom, którzy oferują profesjonalne usługi, takie jak księgowi, dietetycy, doradcy finansowi, prawnicy i nie tylko.

Średni miesięczny koszt: 50 USD

Koszt ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

Potrzebujesz ogólnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, jeśli masz produkty. Ktoś może doznać obrażeń przez Twój produkt lub Twój produkt może spowodować szkody osobiste lub materialne. Koszt odpowiedzialności ogólnej może się różnić w zależności od limitów polisy dla wymaganego zakresu ubezpieczenia.

Twoje ogólne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej obejmuje również sytuację, w której klient lub klient dozna obrażeń ciała w miejscu prowadzenia działalności podczas normalnej działalności biznesowej.

Średni miesięczny koszt: 50 USD

Koszt ubezpieczenia pracowniczego

Jeśli masz pracowników, ubezpieczenie pracownicze jest prawnie wymaganą polisą ubezpieczeniową firmy, bez względu na liczbę pracowników, jednego lub 50. Jest to koszt ubezpieczenia małej firmy, którego nie można uniknąć. Jeśli masz pracowników, mogą mieć urazy w miejscu pracy. Ubezpieczenie Workers Comp pokryje Cię, jeśli pracownik dozna obrażeń ciała i ma roszczenia związane z kosztami leczenia.

Rekommenderad:  Ile pobrań jest dozwolone w serwisie Netflix?

Średni miesięczny koszt: 78 USD miesięcznie lub 900 USD na pracownika.

Koszt ubezpieczenia nieruchomości komercyjnych

Osoby prowadzące działalność gospodarczą z domu często zapominają o ubezpieczeniu nieruchomości komercyjnych. Większość podstawowych polis ubezpieczeniowych właściciela domu nie pokrywa kosztów określonego sprzętu biznesowego, który posiadasz w domu, takiego jak komputery, oprogramowanie i sprzęt produkcyjny.

Jeśli jesteś właścicielem lub dzierżawcą lokalizacji dla swojej firmy, ubezpieczenie mienia komercyjnego pokryje sprzęt biznesowy, a także przechowywane zapasy/produkty. Zakres obejmuje również fizyczne uszkodzenia rzeczywistego budynku. Koszty różnią się znacznie w zależności od rodzaju działalności. Na przykład stawki ubezpieczenia dla producenta farb specjalistycznych będą inne niż średni koszt rocznej składki dla producenta odzieży.

Oprócz pracy z materiałami niebezpiecznymi (takimi jak łatwopalne farby i kleje) istnieją inne czynniki, które określają, czy Twoja firma jest narażona na większe ryzyko operacyjne.

Średni miesięczny koszt: 100 $ do $2,000.

Polityka właścicieli firm BOP

Z polisą właściciela firmy możesz łączyć ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej i ubezpieczenie mienia komercyjnego. Coraz częściej firma ubezpieczeniowa może łączyć większy zakres ochrony, umożliwiając dodanie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w celu zapewnienia bardziej kompleksowego ubezpieczenia.

Typowa cena BOP jest niższa niż suma polis, jeśli są pobierane indywidualnie od ubezpieczyciela.

Średni miesięczny koszt: 300 $ do $3500

Czytaj więcej: najlepsze firmy ubezpieczeniowe dla małych firm

Koszt ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, która prowadzi dowolny aspekt swojej działalności drogą elektroniczną, potrzebujesz tego rodzaju ubezpieczenia. Jeśli dojdzie do naruszenia danych, możesz ujawnić informacje o klientach – takie jak informacje o płatnościach, adresy i numery telefonów itp. – w sieci.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej obejmuje koszt odzyskania danych i przywrócenia systemu. Pomoże Ci również pokryć koszty prawne, jeśli zostaniesz pozwany za naruszenie danych.

Rekommenderad:  To, co najlepsze Twitter Konta do obserwowania w 2023 r

Średni miesięczny koszt: 145 USD

Koszt ubezpieczenia parasola

Oprócz BOP, firma ubezpieczeniowa może oferować CPO lub polisę właściciela nieruchomości komercyjnej. Właściciele małych firm, którzy posiadają flotę, wybierają ten typ.

CPO będzie obejmować ubezpieczenie mienia komercyjnego, ale pozwoli również na „parasolowe” ubezpieczenie samochodu komercyjnego. Na wysokość rocznej składki wpływa wiele czynników, takich jak liczba pojazdów, wykorzystanie pojazdów i wielkość pojazdów (na przykład furgonetka lub ciągnik siodłowy z przyczepą).

Średni koszt: $1,000 do $3000 rocznie za $1 wycena w milionach; mniejsze firmy mogą oczekiwać, że zapłacą około 700 USD rocznie.

Koszt ubezpieczenia samochodu komercyjnego

Korzystasz z prywatnego samochodu w swojej firmie? Innymi słowy, czy rodzinny minivan jest używany do dostarczania świec, babeczek itp.?

Powinieneś śledzić przebieg, jako wydatek biznesowy. Musisz określić, jaka część Twojego rocznego przebiegu jest osobista, a jaka komercyjna, aby określić, czy potrzebujesz komercyjnej polisy samochodowej.

Jeśli nie masz komercyjnego samochodu i uległeś wypadkowi związanemu z pracą, być może będziesz musiał coś wyjaśnić.

Średni miesięczny koszt: 140 USD, w zależności od typu pojazdu.

Ubezpieczenie na wypadek niepełnosprawności

Często pomijane, wykupienie ubezpieczenia na wypadek inwalidztwa może być jedną z najmądrzejszych decyzji finansowych, jakie podejmiesz. Część kosztów Twojej firmy zostanie pokryta, jeśli doznasz obrażeń lub zachorujesz. Jest to ważne ubezpieczenie dla osób, które mogą doznać poważnych obrażeń w pracy, takich jak wykonawcy, architekci krajobrazu itp.

Roczny koszt to zazwyczaj ok 4% twojego dochodu.

Ubezpieczenie od zagrożeń

To kolejne ubezpieczenie, które jest często pomijane. Często polisy dotyczące nieruchomości komercyjnych (a także polisy właścicieli domów) nie obejmują ochrony przed klęskami żywiołowymi, takimi jak huragany i trzęsienia ziemi.

Ponadto ubezpieczenie nieruchomości komercyjnych może nie obejmować zewnętrznej części Twojej firmy, takiej jak oznakowanie i architektura krajobrazu. Ubezpieczenie od zagrożeń podnosi ten luz.

Rekommenderad:  Porady Adsense: Jak sprawić, by Twoja witryna była bardziej przyjazna dla użytkownika

Średni miesięczny koszt: 60-200 USD

Czynniki wpływające na koszt ubezpieczenia małej firmy

Oto czynniki, które wpływają na koszty ubezpieczenia małych firm:

 • Aktywa biznesowe
 • Liczba pracowników
 • Historia roszczeń
 • Oferowane usługi profesjonalne
 • Geografia/Lokalizacja
 • Liczba lat w biznesie
 • Rodzaj biznesu
 • Potrzeba ubezpieczenia pojazdu
 • Lokalizacja domowa lub fizyczna
 • Rodzaje potrzebnych pokryć

Jak obniżyć koszty składek ubezpieczeniowych dla małych firm

Wielu właścicieli firm nauczyło się, jak oszczędzać pieniądze na ubezpieczeniach biznesowych. I to prowadzi nas do naszej pierwszej wskazówki, jak obniżyć koszty.

 • Zasięgnij porady ekspertów od innych właścicieli małych firm
 • Polisy grupowe pod jednym dachem
 • Podejmij kroki, aby zminimalizować ryzyko
 • Oszczędzaj, dodając środki bezpieczeństwa, takie jak systemy alarmowe i zaktualizowane oprogramowanie.

Wybór odpowiedniego towarzystwa ubezpieczeniowego dla Twojej firmy

Chociaż wielu ubezpieczycieli oferuje bezpłatne szacunki, Twój czas nie jest darmowy. Jest prawdopodobne, że możesz dosłownie spędzić godziny na badaniu różnych firm ubezpieczeniowych.

Spróbuj zawęzić wyszukiwanie według:

 • Lista rodzajów ubezpieczeń biznesowych, których potrzebujesz.
 • Współpraca z innymi właścicielami małych firm.
 • Współpraca z niezależnym agentem ubezpieczeniowym lub firmą ubezpieczeniową z doświadczeniem w ubezpieczeniach dla małych firm, która może przebrnąć przez wybory i zdać Ci raport.


Table of Contents