Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ile możesz zarobić dzięki Ezoicowi 1000 odsłon?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ile możesz zarobić dzięki Ezoicowi 1000 odsłon?

Ezoic to dostawca reklam displayowych i wideo, który w ciągu ostatnich kilku lat zyskał duże zainteresowanie jako doskonała wczesna alternatywa dla AdSense i konkurent Mediavine, który był dostępny dla mniejszych wydawców.

Ezoic jest doskonałą opcją i jest powszechnie uważany za jednego z obecnych „Wielkiej Trójki” dostawców reklam graficznych. Wielu właścicieli witryn jest ciekawi, jak Ezoic wypada w porównaniu z AdSense, Mediavine, AdThrive, Newor Media lub innymi głównymi dostawcami reklam.

Zwłaszcza, gdy spojrzymy na ten niezwykle ważny wskaźnik: przychód na 1 1000 gości. Więc ile możesz zarobić 1000 odsłon na Ezoic?

Zanurzmy się i przekonajmy się!

Ile pieniędzy może zarobić blog na 1000 odsłon?

Dobre zarabianie jest ważną częścią zarabiania pieniędzy w Internecie, a dla wielu odnoszących sukcesy blogów reklamy graficzne są jego główną częścią. Aby uzyskać ogólną odpowiedź na pytanie, ile pieniędzy może zarobić blog na osobę 1000 wyświetleń, co znacznie się różni w zależności od metody zarabiania, docelowego ruchu i innych czynników.

Jeśli chodzi o to, ile zarabiają reklamy displayowe na tysiąc, istnieje wiele czynników. Sezonowość, nisza, który to kwartał (czwarty kwartał tradycyjnie przynosi ogromne dochody ze względu na święta), czy dostawcy licytują się między sobą o Twoje reklamy itp.

Dwie witryny uzyskujące ten sam ruch w tym samym wieku mogą mieć drastycznie różne zarobki na tysiąc wyświetleń witryny.

Typowe czynniki, które zmienią zarobki na tysiąc reklam:

 • Nisza, w której znajdują się witryny
 • Pora roku lub pora roku, w której reklamy są klikane
 • Kwartał reklamowy
 • Czy reklamodawcy rywalizują ze sobą o Twoją przestrzeń reklamową
 • Jeśli jesteś zarejestrowany w jakimkolwiek programie z reklamami premium

Te same czynniki dotyczą Ezoika. Podczas gdy jedna witryna może zarobić zaledwie $3 za 1000 odsłon z Ezoic na początku, dobrze ugruntowana witryna z reklamami premium w odpowiedniej niszy może zarabiać 50 lub 60 USD za tysiąc.

Nisza, pora roku i dostęp do reklam premium mają znaczenie, zwłaszcza gdy łączy się je wszystkie.

Średni przedział zarobków na 1 1000 osób w różnych niszach i czasie wyjdzie za 12-18 USD w przypadku większości witryn, które mają dostęp do pełnej gamy dostępnych reklam Ezoic.

Konkretne przykłady, które zostały upublicznione w Internecie, obejmują:


Szybki przegląd Ezoiku

Ezoic wymagał kiedyś co najmniej 10 000 wyświetleń miesięcznie, aby się zakwalifikować, ale to się zmieniło. Technicznie nie ma teraz wymogu ruchu, aby zarejestrować się w Ezoic, chociaż właściciele witryn powinni mieć co najmniej jedną witrynę z kilkoma postami przed złożeniem wniosku.

Kandydaci są umieszczani w Ezoic Access Now lub Ezoic Levels w zależności od tego, ile ruchu otrzymują, i przechodzą szkolenie w zakresie działania Ezoic. Odbywa się to za pomocą filmów szkoleniowych i solidnego kursu online, który uczy użytkowników tego, co muszą wiedzieć, aby skutecznie konfigurować reklamy.

Te reklamy displayowe występują w wielu formach i stylach, a właściciele witryn mają dużą kontrolę nad tym, jakie typy reklam są używane, gdzie są umieszczane, i mogą testować wiele różnych układów, aby skonfigurować reklamy tak, jak chcą witryna po witrynie, a nawet strona po stronie.

Rekommenderad:  Nowy MacBook Air M2 wciąż ma jedną rażącą wadę

Gdy właściciel witryny osiąga określone wskaźniki, takie jak miesięczny ruch i zarobki, odblokowuje się więcej funkcji, w tym reklamy premium.

Co to jest EPMV?

EPMV oznacza zarobki na tysiąc wyświetleń. W ten sposób mierzeni są dostawcy reklam, ponieważ pozwala to właścicielom witryn zorientować się, ile zarobiliby na każdym poziomie ruchu.

Jest to również wystarczająca ilość danych, aby dokładniej porównać różnych dostawców reklam i zobaczyć, jaki poziom przychodów zapewnia określona liczba wizyt na stronie.

EPMV to standardowy sposób mierzenia dochodów od dostawców reklam displayowych, który umożliwia właścicielom witryn porównywanie jednego dostawcy z drugim.

Wymagania ezoiczne

Ezoic umożliwia aplikowanie nawet zupełnie nowym właścicielom witryn. Będziesz potrzebować rzeczywistej konfiguracji strony internetowej i dobrze jest mieć kilka postów na blogu, aby Ezoic mógł zobaczyć, że poważnie myślisz i budujesz stronę internetową.

Jeśli witryna ma mniej niż 10 000 wyświetleń miesięcznie, kandydat rozpoczyna program Ezoic Access Now. Pozwala to na zarabianie od samego początku i zapewnia zasoby edukacyjne, które pomagają nowym właścicielom witryn w tworzeniu ich witryn i zwiększaniu ich rentowności.

Osoby z co najmniej 10 000 wyświetleń miesięcznie są wprowadzane do programu poziomów, w którym dostępnych jest więcej narzędzi i analiz.

Dostęp do najcenniejszych reklam premium wymaga wyższego poziomu ruchu i zaproszenia od Ezoic, chociaż użytkownicy mogą ubiegać się o rozważenie przejścia na następny „Poziom”, zanim osiągną wszystkie testy porównawcze.

Ezoik Premium

Ezoic Premium to program, który właściciel witryny może uzyskać tylko za zaproszeniem. Kosztuje to wydawców, którzy muszą płacić za udział w programie.

Pierwotnie udział w programie kosztował 25 USD miesięcznie, ale potem dał tym wydawcom dostęp do reklam premium, które zarabiają znacznie więcej niż przeciętne reklamy.

Obecnie koszt opiera się na ruchu i liczbie wyświetlanych reklam premium, co pomaga zapewnić, że partnerzy premium Ezoic, którzy otrzymują reklamy premium w swoich witrynach, zarobią więcej niż bez nich.

Stronę opisującą program można znaleźć tutaj, a raporty z doświadczeń wskazują, że kwoty zarobione przez wydawców znacznie przekraczają to, co mieliby bez reklam premium – i to z uwzględnieniem opłat premium.

Indeks przychodów z reklam Ezoic

Ezoic opracował indeks przychodów z reklam online, który śledzi obecny trend platformy Ezoic.

Oto migawka indeksu poniżej:

Indeks pochodzi z 1 do 100, gdzie 100 to najwyższy dzień reklamowy EPMV w historii. Zasadniczo indeks podąża w stosunku do najwyższego dnia i daje wyobrażenie o trendzie spadkowym lub wzrostowym.

Indeks przychodów z reklam daje wgląd w to, jak radzi sobie platforma jako całość, a także pozwala porównać historyczne miesiące z bieżącymi miesiącami.

Wysoko płatne nisze Ezoic

Badanie przeprowadzone przez Wordstream rozbiło CTR i CPC dla określonych branż. Branże te wymagają również największych przychodów z reklam graficznych. Najlepiej płatne nisze dla Ezoic to:

 1. Prawny
 2. Finanse
 3. Randki
 4. Podróż
 5. Automatyczny
 6. Edukacja
 7. Nieruchomość

Jak zwiększyć zarobki Ezoic

Ezoic może być nieco onieśmielający dla nowych właścicieli witryn, ponieważ zakres kontroli nad ustawianiem reklam może być również przytłaczający dla tych, którzy nie mają wcześniej doświadczenia w konfigurowaniu własnych reklam na stronie.

Rekommenderad:  Jak Nina Clapperton zoptymalizowała promocję quizu dzięki ukierunkowanemu SEO

Jest to świetna okazja do nauki, ale umożliwia także tworzenie niestandardowych projektów reklam dla określonych typów stron. Strony partnerskie lub strony z recenzjami produktów mogą zawierać mniej reklam, aby zachęcić do sprzedaży, podczas gdy posty informacyjne mają więcej reklam.

Dostępnych jest wiele narzędzi, które pomagają zwiększyć wydajność witryny i zarobki. Inteligentne umieszczanie reklam ma kluczowe znaczenie, podobnie jak połączenie Ezoic z kontem AdSense i eksperymentowanie z reklamami wideo.

Lista kontrolna wzrostu zarobków Ezoic

 • Dodaj więcej opcji umieszczania reklamy do testowania
 • Zezwalaj na reklamy w części widocznej na ekranie lub przynajmniej w kilku pierwszych akapitach
 • Użyj narzędzi wideo Ezoic, aby uzyskać dochód z reklam wideo
 • Daj AI wystarczająco dużo czasu na przetestowanie różnych miejsc docelowych reklamy
 • Upewnij się, że reklamy przyklejone są włączone
 • Włącz Speed ​​i Ezoic Leap, aby zminimalizować problemy z szybkością witryny podczas ładowania reklam
 • Połącz aktywne konto AdSense w celu aktywnego określania stawek

4 Główne zalety ezoiku

Istnieją cztery główne korzyści płynące z używania Ezoic do uzyskiwania dochodów z reklam. Korzyści te obejmują:

1. Dobrze zaprojektowany system wdrażania

System onboardingu jest bardzo dobry. Szkolenie odbywa się krok po kroku, backend Ezoic jest niezwykle łatwy w nawigacji, a dodanie Ezoic do WordPress za pomocą wtyczki jest proste. Nawet dla osób, które nie są obeznane z technologią.

Łatwo zauważyć, że dużo czasu i testów poświęcono na to, aby system onboardingowy był przyjazny dla użytkownika, niezależnie od wcześniejszego doświadczenia technicznego.

Optymalizacja wymaga czasu i testów, ale konfiguracja z Ezoic jest niezwykle prosta.

2. Dobry zespół wsparcia

Wsparcie z Ezoic jest doskonałe. Są responsywni, starają się zapewnić dobre wsparcie na wszystkich poziomach, a dostarczane informacje i szkolenia są naprawdę na najwyższym poziomie. To połączenie to zdecydowany plus.

Istnieją świetne przewodniki online, przewodniki rozwiązywania problemów i bezpośrednie wsparcie dla wydawców na każdym poziomie. Jest to coś, co zdecydowanie wyróżnia Ezoic w dobry sposób.

3. Świetna kontrola nad miejscami docelowymi reklam

Ponieważ Ezoic udostępnia narzędzia do umieszczania reklam wydawcy witryny, ma on ogromną kontrolę nad tym, gdzie reklamy mogą się pojawiać, a gdzie nie na danej stronie.

Ten poziom kontroli jest w rzeczywistości niezwykły, ponieważ wielu dostawców reklam zajmuje się większością miejsc docelowych reklam lub oferuje minimalną kontrolę nad dostosowaniem niektórych miejsc docelowych reklam.

4. Zapewnione szkolenie

Prowadzone szkolenie nie tylko uczy wydawców dobrych praktyk w zakresie umieszczania reklam, ale także wyjaśnia, jak umieszczać reklamy specjalnie dla Ezoic i jak zrozumieć, jak ogólnie działają przychody z reklam.

Szkolenie pozwala całkowicie nowicjuszowi przeszkolić się i zrozumieć, jak zoptymalizować obecne i przyszłe strony internetowe, aby uzyskać lepsze przychody z reklam graficznych. Ta wiedza będzie się opłacać wydawcom w wielu witrynach w przyszłości.


3 Główne wady Ezoiku

Chociaż Ezoic ma wiele do kochania, istnieje również wiele wad, które należy wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji, czy Ezoic jest odpowiednią platformą dla Ciebie, czy nie.

Rekommenderad:  Recenzja Thrive Optimize 2023🚀 Najlepsza wtyczka do testów A/B (zalety i wady)

1. Możliwe problemy z szybkością witryny

Wszystkie reklamy displayowe będą w pewnym stopniu wpływać na szybkość witryny. Jedną z wad Ezoic były doniesienia o potrzebie bardzo dobrego hostingu i odrobiny wiedzy technicznej, aby korzystać z narzędzi do optymalizacji wydajności witryny.

Jeśli wszystko nie jest prawidłowo skonfigurowane lub jeśli używany jest hosting współdzielony, mogą wystąpić problemy z szybkością witryny, które wpływają na wygodę użytkownika lub sygnały SEO wysyłane do Google.

2. Konfiguracja może być nieco trudna

Konfiguracja Ezoic, aby reklamy były wyświetlane, nie jest zbyt trudna. Został zaprojektowany tak, aby był dość łatwy. Dobra konfiguracja, aby zoptymalizować przychody, szybkość witryny i wygodę użytkownika – to trudniejsze.

Istnieją narzędzia do umieszczania reklam, testowania reklam, korzystania z wideo, szybkości, buforowania w chmurze i nie tylko. Jeśli nie masz zdolności technicznych, musisz poradzić sobie z wieloma rzeczami naraz.

Podczas hostingu/buforowania serwera w porównaniu z buforowaniem Ezoic łatwo popełnić błędy, które mogą powodować problemy, więc optymalizacja, której początkowa konfiguracja może być trudna i będzie wymagać trochę pracy i testów.

3. Wielopoziomowy system reklam

Najlepsze (tj. najlepiej płatne) reklamy są zarezerwowane dla właścicieli witryn, którzy generują największy ruch, co oznacza, że ​​istnieje wielopoziomowy system reklam.

Nowi właściciele witryn będą zarabiać mniej na reklamie i mniej na kliknięciu niż długoletni członek Ezoic, który jest w programie premium.

Uzyskanie dostępu do reklam wysokiego poziomu może zająć trochę czasu, a to tylko za zaproszeniem.Jedzenie na wynos – ile realistycznie można zarobić na Ezoic?

Istnieje wiele czynników, które wpływają na to, ile witryna może zarobić na Ezoic, a bez wiedzy o poszczególnych witrynach, niszach lub ruchu niemożliwe jest ustalenie dokładnych liczb.

Istnieje kilka spójnych wniosków, które warto wiedzieć o Ezoic:

 • Są bardzo przyjazne dla początkujących
 • Zwroty dochodów są zwykle wielokrotnie większe niż te, które oferuje Google AdSense
 • Istnieją narzędzia minimalizujące zakłócenia w szybkości witryny (w przeciwieństwie do AdSense)
 • Ezoic EMPV jest często porównywalny z innymi dostawcami reklam, zwłaszcza po odblokowaniu reklam premium
 • Optymalizacja narzędzi Ezoic jest ważna

Ezoic to doskonała opcja, jeśli chodzi o wyświetlanie reklam i chociaż przychody na 1000 wyświetleń może na początku być niskie w porównaniu z Mediavine lub AdThrive, zwykle są one porównywalne dla wydawców, którzy odblokowują wszystkie narzędzia Ezoic i odpowiednio optymalizują.

Table of Contents