Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ile ofert powinienem mieć na Etsy? [Magic Number!]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ile ofert powinienem mieć na Etsy? [Magic Number!]

Utworzyłeś konto Etsy i witrynę sklepową, ale zastanawiasz się, ile ofert powinienem mieć na Etsy na początek?

Przejdę do sedna i powiem: powinieneś mieć co najmniej 20 pozycji, zanim uruchomisz nowy sklep na platformie Etsy.

Jeśli jesteś nowym sklepem, kupujący chcą mieć pewność, że jesteś legalnym sprzedawcą, a posiadanie tylko jednego produktu w sklepie Etsy nie wygląda dobrze, ponieważ wygląda na to, że nie włożyłeś w to wiele wysiłku ani nie pomyślałeś Twój sklep.

Ale wiedza o tym, ile ofert na Etsy powinienem mieć, to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o sprzedaż na Etsy.

Sprzedaż na Etsy to nie tylko posiadanie odpowiedniej liczby ofert. To znacznie więcej.

Dowiedz się, jak często powinieneś wystawiać na Etsy, jaka jest maksymalna liczba ofert, które powinieneś mieć, a także o zasadach Etsy dotyczących duplikatów aukcji, o których powinieneś wiedzieć, zanim zaczniesz sprzedawać.

Czytaj dalej, aby zapoznać się z przyspieszonym kursem na temat tego, ile produktów powinno się znajdować w sklepie Etsy, i uzyskać więcej wskazówek!

Ile ofert powinienem mieć na Etsy?

Zanim otworzysz swój sklep Etsy, powinieneś mieć co najmniej 20 ofert w swoim sklepie Etsy, aby wyglądały na uzasadnione i wiarygodne.

Nie poszedłbyś do fizycznego sklepu, gdyby sprzedawali tylko jeden przedmiot, chyba że naprawdę chciałeś tego przedmiotu.
Gdy masz więcej przedmiotów w swoim sklepie, potencjalny kupujący może zobaczyć, że zainwestowałeś czas w swój sklep i jest mniej prawdopodobne, że zostaniesz oszustem.

Mający 20 aukcje na początek byłyby dobrym sposobem na przetestowanie platformy i sprawdzenie, czy jest to opłacalna platforma do sprzedaży produktów. Nie jest to również zbyt ryzykowna inwestycja, jeśli ją wykupisz 20 aukcje (20 czasy $0.20 jest tylko $40,00!) na początku.

Oczywiście możesz iść do góry 30 Lub 40 przedmiotów nawet na początek, ale oznaczałoby to również większe ryzyko, gdyby Twoje produkty się nie sprzedawały, ponieważ poczyniłbyś nieco większą inwestycję początkową.

Jak tworzyć oferty na Etsy?

Zaufaj mi, kiedy mówię, że wykonałeś już najtrudniejszą część, jaką jest zrobienie tego pierwszego kroku i utworzenie konta Etsy.

Wszystko inne tutaj będzie proste, ponieważ Etsy umożliwia bezproblemowe utworzenie sklepu, nazwij swój sklepI wystawić przedmiot w swoim sklepie.

Aby utworzyć oferty na Etsy, wykonaj następujące kroki:

 1. Przejdź do „Menedżera sklepu” w witrynie Etsy
 2. Kliknij „Opisy” w witrynie Etsy
 3. Kliknij „Dodaj ogłoszenie” w witrynie
 4. Wybierz i dodaj zdjęcia i wideo do swojej oferty
 5. Wybierz obraz miniatury
 6. Dodaj szczegóły do ​​aukcji, w tym tytuł, opis, kategorię i atrybuty
 7. Opisuj swoją aukcję
 8. Dodaj tagi do swojej aukcji
 9. Dodaj cenę do swojej aukcji i liczbę dostępnych przedmiotów
 10. Zdecyduj o opcji wysyłki lub sposobie dostawy
 11. Zdecyduj się na promowanie swojego sklepu i produktów za pomocą reklam Etsy
 12. Opublikuj swoją aukcję (lub zapisz ją jako wersję roboczą, jeśli chcesz do niej wrócić!)
Rekommenderad:  AppleNajnowsza reklama iPada Pro pokazuje, że tablet może „unosić się” dzięki Magic Keyboard

Otwieranie sklepu Etsy: lista kontrolna

Kiedy zaczynasz korzystać z Etsy, łatwo jest zostać przytłoczonym tymi wszystkimi drobiazgami do zapamiętania – ile ofert mieć, ile przynajmniej ofert, ile maksymalnie i jak często należy publikować nowe listy.

Kiedy otwierasz własny sklep, ważne jest, aby mieć listę kontrolną otwierania sklepu Etsy.

Lista kontrolna dla każdego jest inna, ale oto moja lista kontrolna:

A kiedy dojdziesz do końca listy kontrolnej, spłucz i powtórz od kroku 7 dalej. Statystyki sklepu Etsy to bardzo ważne narzędzie, dzięki któremu wiesz, co robisz dobrze i gdzie mogą być luki.

Jeśli po prostu usiądziesz wygodnie po zaktualizowaniu ofert bez ich optymalizacji za pomocą Etsy SEO Lub zmieniając słowa kluczowechyba że Twoje produkty cieszą się dużym zainteresowaniem i są fenomenalne, prawdopodobnie doprowadzi to do niewielkiej sprzedaży lub jej braku.

Nie bądź taką osobą – zawsze sprawdzaj, gdzie możesz ulepszyć swoje aukcje i sklep, a sprzedaż będzie się rozwijać.

Jak używać tagów Etsy do sprzedawania swoich produktów

Jeśli Twoje pytanie brzmi: „Czym są tagi Etsy?!” Nie martw się, zostań ze mną! Tagi Etsy to skuteczny i prosty sposób na przyciągnięcie klientów do Twojego sklepu Etsy. Pokrótce omówię, w jaki sposób tagi mogą pomóc w zwiększeniu ruchu w Twoim nowym sklepie Etsy.

Tagi Etsy to słowa lub wyrażenia, które są dodawane do Twojej oferty i opisują Twój przedmiot. Pomagają znaleźć Twój produkt w wyszukiwarce Etsy.

Istnieje 13 tagów, które możesz wypełnić i ważne jest, aby upewnić się, że te tagi są wypełnione, aby Twój przedmiot miał jak największe szanse na znalezienie go przez potencjalnego kupującego.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać tagi Etsy do sprzedaży swoich produktów, wykonaj następujące czynności:

 • Przeprowadź badanie słów kluczowych za pomocą narzędzia propozycji słów kluczowych, takiego jak Wyprzedaż samurajów
 • Po zidentyfikowaniu najlepszych tagów upewnij się, że używasz określonych fraz składających się z więcej niż dwóch słów (słowa kluczowe z długim ogonem)
 • Użyj różnych słów dla tagów
 • Użyj wszystkich 13 tagów
 • Często aktualizuj swoje tagi
 • Sprawdź, jakich tagów używają Twoi konkurenci w Twojej kategorii

Czy lepiej mieć więcej czy mniej ofert na Etsy?

Lepiej jest mieć więcej ofert tylko wtedy, gdy są to różne produkty. Jeśli weźmiesz jeden produkt i utworzysz wiele ofert z niewielkimi różnicami w każdym produkcie, ostatecznie rozrzedzisz ruch do swoich ofert.

Powinieneś mieć więcej ofert tylko wtedy, gdy są one naprawdę unikalne. Zaletą posiadania wystarczającej liczby ofert jest to, że sprzedaż będzie koncentrować się na tych produktach, a im więcej sprzedajesz, tym bardziej prawdopodobne jest, że Twoja oferta pozostanie na górze wyników wyszukiwania.

Rekommenderad:  Jak wizualizować wsteczną propagację w sieciach neuronowych?

Jeśli masz wiele odmian tego samego produktu, po prostu zachowaj go jako pojedynczą ofertę z większą liczbą opcji, aby zwiększyć trafność w wyszukiwaniu Etsy.

Mając to na uwadze, masz technicznie nieograniczoną liczbę ofert na Etsy, o ile płacisz $0.20 na listę. Więc wymień według własnego uznania!

Ile ofert potrzebujesz, aby zacząć na Etsy?

Zaleca się, aby mieć co najmniej 10 ofert na początek na Etsy, a ostatecznie może to wzrosnąć do dowolnej liczby aukcji. Im więcej masz wpisów, tym większe jest prawdopodobieństwo, że klienci Cię znajdą.

Chociaż nie ma granic, jeśli chodzi o liczbę przedmiotów wystawianych na Etsy, większość doświadczonych sprzedawców zaleca nie przekraczaj liczby 100 aukcji jako niezależny sprzedawca ponieważ do tego czasu koszty transakcji i koszty aukcji prawdopodobnie przewyższą Twoje zyski.

Jeśli koszt jest dla Ciebie problemem, jeśli chodzi o płacenie $0.20 na ofertę i zastanawiasz się, ile bezpłatnych ofert możesz mieć na Etsy na początek, z przyjemnością dowiesz się, że możesz mieć 40 bezpłatnych ogłoszeń rozkręcić sprawę.

Po prostu skorzystaj z mojego linku polecającego, a otrzymasz je 40 bezpłatnych ogłoszeń!

Często zadawane pytania dotyczące liczby ofert na Etsy

Jak często publikować nowe oferty na Etsy?

Jak często publikować nowe oferty na Etsy? Zaleca się publikowanie nowego wpisu co kilka tygodni i że te wykazy powinny mieć jasny cel.

Nie powinna to być po prostu odmiana obecnego produktu (ów), ale powinna być rozszerzeniem linii produktów lub całkowicie nowym produktem.

Jeśli masz wiele ofert, które bardzo chcesz przedstawić kupującym, nie wystawiaj ich wszystkich naraz!

Rozłóż swoje aukcje pojedynczo. Chociaż co kilka tygodni to dobra częstotliwość, jeśli masz kilka produktów, prawdopodobnie możesz co tydzień publikować nowe oferty i wprowadzać jeden lub kilka naraz.

Dzięki temu produkty są świeże i ekscytujące dla klientów, a także dobrze wróży Tobie, ponieważ wygląda na to, że jesteś bardzo zaangażowany w swój sklep i utrzymujesz go aktywnym.

Kluczem tutaj jest również konsekwencja. Nie wygląda to dobrze, jeśli publikujesz bardzo często w ciągu pierwszych kilku tygodni, a następnie nie jesteś aktywny po miesiącu – ważne jest, aby wyglądać na wiarygodnego i responsywnego sprzedawcę, zwłaszcza jeśli jest to Twój pierwszy raz!

Jak długo czeka się na pierwszą sprzedaż na Etsy?

Pierwsza sprzedaż na Etsy może zająć od tygodnia do ponad miesiąca.

Oczywiście zawsze są tacy, którzy od razu dostają sprzedaż i tacy, którzy czekają miesiącami na tę pierwszą sprzedaż.

Rekommenderad:  Rozwiązanie, które ma mieć usługi Google w telefonie Huawei Mate 30

Nie ma prawdziwej odpowiedzi, ale od jednego tygodnia do trzech tygodni to dobry wskaźnik, zakładając, że Twoje aukcje są dobrze przygotowane, masz dobre zdjęcia i aktywnie promujesz swój sklep i aukcje.

Czy musisz mieć 10 ofert na Etsy?

Tak, trzeba mieć min 10 ofert kiedy po raz pierwszy otwierasz swój sklep Etsy. Możesz oczywiście zwiększyć tę liczbę aukcji później, ale powinieneś mieć co najmniej 10 kiedy zaczynasz.

Jeśli na początku chcesz mieć więcej niż 10 ofert, nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zrobić.

Jednak doświadczeni sprzedawcy Etsy twierdzą, że nie powinieneś mieć więcej niż 100 pozycji jeśli prowadzisz swój sklep samodzielnie i nie tylko 500 pozycji jeśli działasz jako firma.

Ile ofert powinienem reklamować na Etsy?

Powinieneś mieć 10 do 20 sztuk na początek, a Etsy zaleca promowanie wszystkich swoich aktywnych ofert Etsy podczas prowadzenia promocji na ich platformie.

W ten sposób ich platforma reklamowa jest w stanie zebrać dużą ilość danych ze wszystkich Twoich ofert oraz interakcji potencjalnych klientów z Twoim sklepem, co pomoże Ci wyświetlać lepsze reklamy w przyszłości.

Wniosek

Jak widać, liczba ofert, które powinieneś mieć na Etsy, nigdy nie jest tak naprawdę prostą odpowiedzią, ale zawsze dobrze jest zacząć od co najmniej 20 ofert i od tego momentu iść w górę.

Po uruchomieniu sklepu nie chodzi również o uruchomienie go i siedzenie w oczekiwaniu na pierwszą sprzedaż.

Zawsze powinieneś przeglądać statystyki swojego sklepu, zobaczyć, jak możesz ulepszyć słowa kluczowe, tagi i opis, a także zastanowić się nad marketingiem swojego sklepu za pośrednictwem mediów społecznościowych lub wykupieniem płatnych reklam.

Twój sklep Etsy będzie tak popularny i skuteczny tylko wtedy, gdy od samego początku włożysz w to poważną pracę, w tym przestrzeganie zalecanych numerów ofert i częstotliwości, a także obserwowanie, jak radzą sobie doświadczeni sprzedawcy Etsy.

Jeśli nadal masz wątpliwości co do swojej podróży na Etsy i masz jeszcze kilka pytań, możesz przejrzeć kilka moje artykuły na Etsy aby uzbroić się w większą wiedzę przed uruchomieniem sklepu!

To naprawdę nie jest takie straszne, obiecuję!