Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Ile osób korzysta z Truth Social w 2024 r.?

Ile osób korzysta z Truth Social w 2024 r.?

Ile osób korzysta z Truth Social w 2024 r.?

Donald Trump, 45. prezydent Stanów Zjednoczonych, biznesmen i filantrop, założył własną aplikację społecznościową o nazwie Truth Social.

Ile osób jest teraz w Truth Social?

Użytkownicy tej usługi to wielu millenialsów z wykształceniem wyższym i uniwersyteckim, ale to dopiero początek.

Usługa Truth Social została uruchomiona dopiero w lutym 2022 r., więc na razie mamy ograniczone dane na temat jej odbiorców.

Ponadto, ponieważ nie jest jeszcze gotowa do użycia przeglądarka internetowa ani wersja na Androida, jego baza użytkowników będzie wypaczona głównie przez użytkowników iOS.

To powiedziawszy, dostarczymy jak najwięcej informacji, opierając się na dokładności i sprawdzonych danych.

Porozmawiajmy o tym, ile osób jest w Truth Social.

Ile osób korzysta z Truth Social?

W tej sekcji skupimy się na liczbie osób korzystających z Truth Social i innych istotnych faktach dotyczących nowej platformy mediów społecznościowych.

Najnowsze dane o Truth Social dotyczące liczby osób z niego korzystających wskazują, że szacunkowo jest to 2 miliony aktywnych użytkowników.

Dla porównania Twitter ma 300 milionów użytkowników. Jednak Twitter istnieje już od 16 lat, w porównaniu do trzech miesięcy Truth Social.

Niektóre usterki i problemy, które napotkały Truth Social od czasu jego opracowania i uruchomienia, spowodowały problemy w budowaniu bazy użytkowników.

Problemy te są nadal powszechne i uniemożliwiają działanie aplikacji na Androida i witryn przeglądarek internetowych.

Gdzie to wszystko się zaczęło?

Truth Social jest częścią Trump Media & Technology Group założonej przez byłego prezydenta w październiku 2021 roku.

Do jej obecnych konkurentów należą Gab i Parler, którzy również są nowi na scenie mediów społecznościowych.

Parler również miał trudny początek z powodu usterek i sprzeciwów ze strony różnych sklepów z aplikacjami i serwerów, ale teraz zaczyna ponownie rozkwitać w Internecie.

Gab nie doświadczył tak wielu usterek i problemów, ale kiedyś został zatwierdzony przez byłego prezydenta jako alternatywa dla innych kanałów mediów społecznościowych.

Już w chwili pisania tego tekstu Truth Social boryka się z coraz większymi problemami, ponieważ musi monitorować liczbę osób zapraszanych do korzystania z systemu iOS.

To są rzeczy wpływające na liczbę osób korzystających z Truth Social.

Być może do czasu premiery Androida i strony internetowej błędy zostaną usunięte i będzie gotowy dla większej liczby użytkowników.

Inne ograniczenia obejmują fakt, że tylko użytkownicy iPhone’a mogą uzyskać dostęp do aplikacji w sklepie Apple App Store i że jest ona dostępna tylko dla użytkowników w USA i Kanadzie.

Okaże się, czy stanie się globalną aplikacją do mediów społecznościowych.

Ile jest pobrań aplikacji społecznościowej The Truth?

Według App Store na koniec kwietnia aplikacja Truth Social była aplikacją numer jeden w mediach społecznościowych pod względem liczby pobrań, a za nią plasował się Twitter.

TikTok zajął 5. miejsce na liście pobrań w tygodniu rozpoczynającym się 27 kwietnia 2022 r.

Do tej pory aplikację Truth Social pobrano 1,4 miliona razy od jej uruchomienia w lutym 2022 r.

Ponieważ najnowsze liczby pokazują, że miesięcznie korzysta z niej 2 miliony użytkowników, od lutego pobrano więcej.

Chociaż wiele mediów twierdzi, że nie jest to popularne, 1,4 miliona pobrań w ciągu zaledwie trzech miesięcy, nawet biorąc pod uwagę ograniczenia i problemy, nie jest powodem do śmiechu.

W końcu nadal istnieje duża liczba użytkowników oczekujących na dołączenie.

W każdym razie jego konkurenci powinni uważać. Jednak te rzeczy nadal będą widoczne w miarę postępu Prawdy Społecznej.

Co się stanie, gdy wszystkie problemy zostaną rozwiązane, a Truth Social zacznie się rozwijać?

Pobrania Truth Social są obecnie głównym czynnikiem decydującym o tym, ile osób korzysta z Truth Social.

Co się dzieje teraz z Truth Social?

Prawda społeczna 1038

Dwóch członków kadry kierowniczej wyższego szczebla Truth Social zrezygnowało ze swoich stanowisk na początku kwietnia, ale nadal kwestionuje się, czy nadal odgrywają rolę w rozwoju i „rozwiązywaniu” problemów.

Istnieje wiele spekulacji na temat tego, czy zrezygnowali, ponieważ nie sprawili, że Truth Social dobrze funkcjonowało, czy też zrezygnowali, ponieważ chcieli odejść.

Żadna ze stron nie mówi nic dobrego ani złego na ten temat.

Devin Nunes, przedstawiciel Kalifornii i dyrektor naczelny Truth Social, był cytowany jako mówiący światu, że Donald Trump nie zamierza wracać na Twittera, szczególnie w tej chwili.

Krążyły plotki przeciwne, więc prawdopodobnie była to próba położenia temu kresu.

Wiele doniesień medialnych donosiło o wielu wątpliwych kwestiach, które kierownictwo Truth Social musiało kwestionować i obalać.

Tak więc, dopóki wszystko się nie wyjaśni, jest mało prawdopodobne, że ludzie będą mniej zdezorientowani tym, co się dzieje.

Wszystko to utrudnia gromadzenie zasobów zawierających wiarygodne informacje na temat Truth Social, ale udało nam się to przeszukać.

Sam Trump powiedział Fox News, że pozostanie w Truth Social i przynajmniej przez jakiś czas nie będzie zamieszczał postów na Twitterze.

Umowa jest taka, że ​​najpierw musi opublikować post w Truth Social, co ma, i co dalej?

W niedawnym poście Trumpa w Truth Social napisano po prostu: „Wróciłem”. Z drugiej strony publicznie złożył on także najlepsze życzenia Elonowi Muskowi i jego przejęciu Twittera.

Jak wygląda przyszłość Truth Social?

Tylko w ciągu ostatnich kilku dni maja 2022 r. Trump Media & Technology Group (TMTG) przesłała do Stanów Zjednoczonych nowe zgłoszenie

Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) z zamiarem upublicznienia spółki za pośrednictwem spółki celowej (SPAC).

Dotychczasowe porozumienie stanowi, że kiedy były prezydent opublikuje „prawdę” na swojej platformie, nie może przez sześć godzin opublikować tej samej treści na żadnym innym portalu społecznościowym.

Ograniczenia mają prawdopodobnie na celu zwiększenie ruchu w serwisie Truth Social, ale nie jest pewne, jaki jest powód takiego zastrzeżenia.

Końcowe przemyślenia

Powinieneś wiedzieć, że aplikacja Truth Social jest technicznie wciąż w fazie testów i eksperymentów, dlatego na razie jest dostępna tylko na iOS.

Dyrektor generalny Nunes powiedział, że platforma zostanie wdrożona w większej liczbie do końca marca, ale ten termin już minął.

Teraz wyznaczono nowy termin na koniec maja, który dopiero poznają potencjalni użytkownicy Androida i strony internetowej.

Czy jesteś jedną z wielu osób korzystających z Truth Social? Czy dołączysz do Truth Social, gdy zostanie ono otwarte poza testami?

Źródła