Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Ile pieniędzy zarabia specjalista ds. sieci?

Specjaliści sieciowi to jedna ze stosunkowo dochodowych grup w branży IT. Jednak niektóre czynniki wpływają na ich wynagrodzenie.

W tym artykule możesz zobaczyć średnie wynagrodzenie specjalistów sieciowych na podstawie różnych czynników, takich jak położenie geograficzne i kwalifikacje.

Prawa specjalistów sieciowych w oparciu o różne czynniki

Zarobki specjalistów sieciowych zazwyczaj różnią się w zależności od kwalifikacji edukacyjnych, kwalifikacji specjalistycznych, branży, doświadczenia zawodowego, położenia geograficznego itp.
Ogólnie wynagrodzenie specjalistów sieciowych waha się od 58 000 do 108 000 dolarów rocznie.
Średni dochód operatora sieci w Stanach Zjednoczonych wynosi 79 487 dolarów. Średnia stawka godzinowa w sieci pracy wynosi 38,21 USD.
Średnia pensja sieci dla początkujących wynosi 58 000 dolarów.

Średnie wynagrodzenie specjalisty ds. sieci w zależności od stopnia naukowego

Średnia wynagrodzenie specjalisty sieciowego z tytułem magistra wynosi 89 000 dolarów rocznie. (42,96 USD za godzinę)
Średnia pensja kawalera specjalista ds. sieci wynosi 83 000 dolarów rocznie. (40,07 USD za godzinę)
Średnia wynagrodzenie specjalisty ds. sieci wynosi 77 276 dolarów rocznie. (37,16 USD za godzinę.)
Średnia wynagrodzenie specjalisty sieciowego z tytułem licencjata lub niższym wynosi 75 000 dolarów rocznie.

Średnie wynagrodzenie specjalisty ds. sieci według stanu i miasta

Ciemniejsze obszary na mapie pokazują, że specjaliści od sieci komputerowych w tych stanach zarabiają więcej (105 000 dolarów i więcej).

CZYTAĆ:  Jak dodać podpis do obrazów w Dokumentach Google

Wśród stanów najwyższa pensja należy do Kalifornii (107 093 dolarów). Warunki Oregon i Waszyngton również płacą wysokie pensje.
Wśród miast najwyższą pensję ma San Francisco (116 909 dolarów). Everett i Baltimore to także miasta o wysokich dochodach w kraju, jeśli chodzi o tworzenie sieci kontaktów.

Średnie wynagrodzenie specjalisty ds. sieci ze względu na branżę

Wynagrodzenie specjalisty sieciowego może się różnić w zależności od stanowiska w branży. Najwyższe pensje zazwyczaj płacą firmy z branży opieki zdrowotnej, mediów i finansów. Specjaliści zajmujący się sieciami komputerowymi zarabiają 84 285 dolarów rocznie, jeśli pracują dla firm z branży opieki zdrowotnej.

Średnie wynagrodzenie specjalisty sieciowego oparte na doświadczeniu zawodowym

Zadośćuczynienie A Specjalista ds. sieci komputerowych waha się od poziomu podstawowego do wyższego, w zależności od doświadczenia zawodowego. Na powyższym wykresie możesz zobaczyć otrzymywane wynagrodzenie na trzech poziomach.

Średnia pensja specjalisty sieciowego w firmie

Jeśli szukasz wyższej pensji jako specjalista ds. sieci, jednym z najlepszych sposobów jest praca w renomowanej firmie. Firmy takie jak Yahoo czy Cognizant byłyby mądre, ponieważ zarabiają dobre pieniądze. Ponadto firmy takie jak Technology Consulting i Populus Group wypłacają znaczne pensje inżynierom i innym specjalistom sieciowym.

Średnie wynagrodzenie specjalisty sieciowego według płci

Średnia pensja w Stanach Zjednoczonych wynosi 82 ​​884 dolarów rocznie. Dla kobiet jest to 78 804 dolarów.

Prawa specjalistów sieciowych na przestrzeni czasu

Poniższy wykres przedstawia średnie wynagrodzenie specjalistów sieciowych od 2013 roku.

Pobierz motywy WordPress za darmoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz zerowe motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmodarmowy płatny kurs udemy do pobraniapobierz oprogramowanie intexPobierz zerowe motywy WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmo