Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ile reklam AdSense powinno znajdować się na stronie?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ile reklam AdSense powinno znajdować się na stronie?

Czy chcesz zmaksymalizować przychody z AdSense bez naruszania wytycznych Google? Zrozumienie optymalnej liczby reklam AdSense do umieszczenia na stronie ma kluczowe znaczenie. W tym artykule przedstawimy porady ekspertów i spostrzeżenia, które pomogą Ci określić idealne miejsce docelowe i gęstość reklamy na podstawie Twojej treści, układu i wrażeń użytkownika. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak znaleźć właściwą równowagę i zwiększyć swoje zarobki w AdSense.

Jesteś nowy w AdSense? Zobacz, jak na nim zarabiać tutaj.

Nieaktualna sekcja zasad dotyczących limitów reklam

Najnowsze zasady dotyczące miejsc docelowych reklamy

Chociaż limit został zniesiony, ważne jest, aby zachować jakość witryny i równowagę między reklamami a treścią, aby osiągnąć dobre wrażenia użytkowników. Witryny wydawców powinny koncentrować się na treści, a nie na reklamach. Treść musi być oryginalna i powinna stanowić wartość dodaną. W przeciwnym razie naruszy Wskazówki dotyczące jakości dla webmasterów.

Układ stron i długość artykułu określą liczbę wyświetlanych reklam. Nie umieszczaj więcej niż 5 reklamy na stronach o krótkiej treści, ponieważ spowoduje to wysoki współczynnik odrzuceń. Google może również wyłączyć wyświetlanie reklam na stronach z treściami niskiej jakości, jak wyraźnie wspomniano w Zasady AdSense dotyczące cennych zasobów reklamowych.

Zawsze najlepiej jest używać minimalnej liczby jednostek reklamowych na stronie i wyświetlać je w miejscach docelowych o wysokiej widoczności. Możesz rozważyć następujące kwestie:

– Na urządzeniu stacjonarnym można umieścić maksymalnie 4-5 jednostki reklamowe, takie jak nagłówek, górny pasek boczny, treść, przyklejony pasek boczny i jednostka reklamowa stopki dla długich postów, takich jak nauka/edukacja i nowatorskie strony internetowe.

– W przypadku krótkich treści, takich jak strony z rozrywką/obrazami i grami, zaleca się trzymanie się 3-4 jednostki reklamowe wykorzystujące pasek boczny nagłówka i umiejscowienie na dole.

Rekommenderad:  Jak zniszczyć kogoś, kto się nie zgadza

– Na urządzeniu mobilnym możesz wyświetlać tylko jedną jednostkę reklamową w części widocznej na ekranie i 1-2 jednostki treści i kotwica. Zawsze pamiętaj, że przy wdrożeniu mobilnym, nie możesz umieścić dwóch lub więcej reklam AdSense, które mogą pojawiać się na ekranie w tym samym czasie.

Możesz sprawdzić poniższe linki, aby uzyskać informacje o najskuteczniejszych rozmiarach reklam:

https://support.google.com/adsense/answer/6002621?hl=pl

https://support.google.com/adsense/answer/17955?hl=pl

Wniosek

Zalanie strony reklamami nie pomoże zwiększyć przychodów z reklam, ale najprawdopodobniej spowoduje obniżenie CPM i CTR. Reklamodawcy nie będą też inwestować w miejsca docelowe o słabej widoczności. Lepiej zachować wartość zasobów reklamowych i zoptymalizować istniejące miejsca docelowe reklam, zamiast wprowadzać więcej jednostek reklamowych. W ten sposób możesz odkrywać nowe, najskuteczniejsze formaty reklam i maksymalizować dzięki nim przychody z reklam. To wciąż najskuteczniejszy sposób na zwiększenie przychodów z reklam.

Nadal nie wiesz, ile reklam powinno znajdować się na stronie w Twojej witrynie? Pozwól, aby nasz zespół ekspertów ds. reklam pomógł Ci określić optymalną liczbę reklam, najskuteczniejsze miejsca docelowe reklam, zoptymalizować przychody z reklam i wiele więcej! Zarejestruj konto Premium w MonetizeMore już dziś!


Często zadawane pytania

Ile reklam AdSense można umieścić na stronie?

Nie ma ograniczeń co do liczby wyświetlanych reklam AdSense. Pamiętaj jednak, aby skupić się na zapewnieniu użytkownikom dobrych wrażeń i nie umieszczać na stronie więcej reklam niż treści. Oferujemy kilka dodatkowych zaleceń w naszym poście na blogu.

Czy w AdSense można wybierać reklamy?

Tak, możesz. Możesz zezwalać i blokować określone reklamy oraz wybierać określone typy reklam do wyświetlania w Twojej witrynie w różnych lokalizacjach reklam.

Czy mogę używać AdSense z innymi reklamami?

Tak, możesz wyświetlać inne reklamy za pomocą AdSense.

Table of Contents