Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

InboxDollars Recenzja: Ostateczny przewodnik

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: InboxDollars Recenzja: Ostateczny przewodnik

Skrzynka odbiorczaDollars Recenzja

InboxDollars to doskonała strona, jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze. Witryna InboxDollars to zaufana marka na rynku nagród online. Spośród ponad 33 000 recenzji, 65% recenzentów zdobyło punkty InboxDollars 5 gwiazdy na portalu recenzji Trustpilot.

Założona w 2000 roku firma InboxDollars wciąż zyskuje na popularności. Miliony członków zarobiły ponad 80 milionów dolarów, wykonując proste zadania online. Płatne ankiety, granie w gry i zakupy online to tylko niektóre ze sposobów zarabiania pieniędzy w InboxDollars.

Do końca tego Recenzja Dolarów skrzynki odbiorczejzrozumiesz każdy sposób zarabiania pieniędzy w Internecie przy użyciu konta InboxDollars.

Co to jest InboxDollars

Inbox Dollars to jedna z wiodących internetowych witryn z nagrodami. Członkostwo jest bezpłatne i otrzymujesz darmowe $5 bonus po dołączeniu.

Aby zarabiać w Inbox Dollars, musisz wykonywać zadania. Te zadania są łatwe, a większość z nich można wykonać online. Czynności, za które możesz otrzymać zapłatę, obejmują:

 • Ankiety
 • Oglądać filmy
 • Uzupełnianie ofert specjalnych
 • Realizacja zwrotu gotówki
 • Grać w gry

Prodege LLC jest właścicielem Inbox Dollars. Prodege to wiodąca firma w dziedzinie marketingu internetowego. Założona w 2005 roku firma Prodege jest właścicielem wielu znanych nazwisk w świecie marketingu internetowego. Oprócz Inbox Dollars, Prodege posiada również Swagbucks, MyPoints i ShopAtHome.

Możesz uzyskać dostęp do Inbox Dollars za darmo przez Internet lub telefon komórkowy. Bezpłatną aplikację Inbox Dollars można pobrać ze sklepu App Store lub Google Play Store.

Jak zarabiać na dolarach skrzynki odbiorczej

Aby zarobić pieniądze w dolarach skrzynki odbiorczej, musisz wykonywać zadania. Im więcej zrobisz, tym więcej zarobisz gotówki.

Zarobisz swoje pierwsze $5 tylko do rejestracji. Pamiętaj, aby potwierdzić swój adres e-mail, aby mieć pewność, że otrzymasz zapłatę.

Następnie możesz zarobić $00,50 premii za uzupełnienie profilu. Uzupełnienie profilu zajmuje kilka minut i polega na udzieleniu odpowiedzi na 30 pytań.

Robienie tego oznacza zarabianie $50,50 w zaledwie kilka minut. Teraz wyjaśnijmy wszystkie inne sposoby zarabiania gotówki w dolarach skrzynki odbiorczej.

Odpowiadanie na ankiety

Uzupełnienie profilu podczas dołączania do Inbox Dollars daje $00,50 premii. Oznacza to również, że możesz uzyskać dostęp do płatnych ankiet, które są dla Ciebie istotne.

Zakwalifikowanie się do odpowiednich ankiet InboxDollars jest ważne, ponieważ oznacza, że ​​zakwalifikujesz się do udziału w większej ich liczbie.

Płatne ankiety w Inbox Dollars płacą do $5 średnio każdy. Niektóre ankiety online płacą więcej niż $5; uważaj na nie. Niektóre ankiety InboxDollars są krótkie, a inne mogą zająć nawet 20 minut. Dłuższe ankiety online płacą wyższe kwoty.

Masz całkowitą kontrolę nad wypełnianiem ankiet online. Po zalogowaniu możesz wybrać ankiety InboxDollars, które chcesz i wykonać tyle, ile chcesz.

Grupa badawcza

Oprócz zarabiania dodatkowych pieniędzy za każdą wypełnioną ankietę online, InboxDollars oferuje również grupy fokusowe i możliwości testowania produktów.

Udział w tych dodatkowych możliwościach wiąże się z wieloma potencjalnymi nagrodami. Karty podarunkowe, prawdziwe pieniądze i darmowe produkty to tylko niektóre z ekscytujących nagród, które możesz zdobyć.

Grać w gry

Jednym z najfajniejszych sposobów zarabiania pieniędzy w InboxDollars jest granie w gry. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy gier zręcznościowych lub gier WorldWinner.

Jeśli lubisz grać w gry zręcznościowe, możesz wybierać spośród szerokiego wyboru. Gry karciane, gry strategiczne, gry słowne i inne są omówione w sekcji zręcznościowej.

Gry WorldWinner zapewniają dostęp do turniejów pieniężnych. Tutaj możesz rywalizować z innymi graczami, grając w gry o nagrody pieniężne i cashback. W tej sekcji znajdziesz gry w pokera, koło fortuny i kasyno.

Oferty zwrotu gotówki

Inbox Dollars nawiązał współpracę z setkami sprzedawców detalicznych, oferując niesamowite oferty zwrotu gotówki. Te oferty zwrotu gotówki mogą sięgać nawet 15%. Oznacza to, że podczas zakupów online warto robić zakupy za dolary skrzynki odbiorczej, aby otrzymać zwrot gotówki.

Możesz zainstalować rozszerzenie przeglądarki Inbox Dollars, aby nie przegapić żadnej oferty zwrotu gotówki. Gdy robisz zakupy online, przycisk „Billy” poinformuje Cię, że dostępna jest oferta cashback lub kupon. Rozszerzenie poinformuje Cię również, gdy na Twoim koncie Inbox Dollars pojawią się ankiety lub oferty specjalne.

Pamiętaj, że Billy Button jest obecnie dostępny tylko dla użytkowników Chrome na komputerze. Aby zainstalować przycisk Billy, przejdź do sklepu Chrome i pobierz go do swojej przeglądarki.

Najlepsi sprzedawcy oferujący zwrot gotówki InboxDollars to:

 • Cel
 • eBay
 • Walmart
 • Magazyn domowy
 • Kohla

Zaletą uzyskiwania zwrotu gotówki podczas zakupów online jest to, że nie jest to dla Ciebie żaden dodatkowy wysiłek. Kupuj online tak jak zwykle, ale rób to za pośrednictwem konta InboxDollars, aby zarobić darmowe pieniądze.

Oglądać filmy

Możesz zarabiać na Inbox Dollars, oglądając filmy. Najpierw wybierz kategorię, która Cię interesuje. Następnie zobaczysz listę odtwarzania filmów, które możesz obejrzeć.

Rekommenderad:  Podsumowanie marketingu cyfrowego z 30 lipca 2018 r

Większość filmów trwa od 45 do 75 sekund. Podczas oglądania filmów zwracaj uwagę na wyskakujące okienka. Aby otrzymać zapłatę, musisz obejrzeć filmy i reagować na wszelkie monity.

Kategorie wideo, które możesz oglądać, obejmują:

Realizacja kuponów

Kupony InboxDollars to podwójny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki. Po pierwsze, otrzymujesz kupony, które możesz wykorzystać, aby zaoszczędzić pieniądze na rachunku za zakupy spożywcze. Po drugie, każdy kupon, z którego korzystasz, przekazuje Ci prawdziwą nagrodę pieniężną na Twoje konto InboxDollars.

Za każdy wykorzystany kupon InboxDollars płacisz 25 centów.

Nie musisz też drukować żadnych papierowych kuponów. Po prostu idź na zakupy, zdobądź paragon i prześlij go do aplikacji InboxDollars. Każdy kwalifikujący się kupon zostanie zaksięgowany na Twoim koncie InboxDollars, dając Ci za każdym razem 25 centów.

Kupony są dostępne dla setek produktów i popularnych marek. Niektóre z najlepszych marek, na które możesz otrzymać kupony, to:

 • Walgreens
 • CVS
 • Unilever
 • Purina Jeden
 • generała Millsa

Dokończ rejestrację oferty specjalnej

Wypróbowywanie nowych produktów i usług może być jednym z najbardziej lukratywnych sposobów zarabiania pieniędzy na InboxDollars. Pobranie nowej gry, założenie konta oszczędnościowego lub dołączenie do nowego operatora telefonii komórkowej to tylko niektóre z najlepiej płatnych ofert specjalnych, za które można otrzymać prawdziwą gotówkę.

Każda oferta będzie miała zasady, które musisz spełnić, aby otrzymać prawdziwe pieniądze. Upewnij się, że przestrzegasz tych zasad, a Twoje konto InboxDollars zostanie zasilone nagrodami.

Interesującą cechą witryny InboxDollars jest to, że ma ona własną wyszukiwarkę. Zdobywasz dwie nagrody, jeśli używasz witryny InboxDollars do wyszukiwania w sieci.

Po pierwsze, gdy ukończysz cztery kwalifikujące się wyszukiwania, zdobędziesz postępy w kierunku biletu Zdrap i wygraj (więcej o tym dalej).

Po drugie, możesz zdobyć prawdziwą nagrodę pieniężną, przeprowadzając kwalifikowane wyszukiwania przez cztery dni z rzędu. Nagrody pieniężne zostaną automatycznie dodane do Twojego konta InboxDollars, gdy będą kwalifikowane.

Prześlij rachunki

Zarabianie darmowych pieniędzy jest zawsze ekscytujące. Przesyłając rachunki do InboxDollars, zarabiasz darmowe pieniądze. I tak byłbyś na zakupach, a teraz odzyskałbyś część swoich pieniędzy.

Istnieją dwa rodzaje paragonów, za które możesz zarobić gotówkę. Nazywają się Magic Receipts i Any Receipt.

Magiczne rachunki działają w ten sposób. Zacznij od sprawdzenia w aplikacji InboxDollars, jakie oferty cashback Cię interesują. Kup te produkty w uczestniczących sklepach, zrób zdjęcie paragonu i prześlij paragon na swoje konto InboxDollars. Magic Receipts natychmiast przyznaje zwrot gotówki.

Wszystkie inne paragony można przesłać za nagrodę pieniężną i są one znane jako Dowolne paragony. Zarabiasz $00,02 dla każdego paragonu, gdy przesyłasz Dowolny paragon. Chociaż nie jest to duża kwota gotówki, to nadal darmowe pieniądze dla Ciebie.

Polecenia znajomych

Polecenia znajomych mogą być świetnym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy. To może być żyła złota, jeśli masz wielu przyjaciół i rodzinę.

Zarabiasz $1 dla pierwszych pięciu osób, które polecisz InboxDollars. Ponadto, dopóki te pięć osób pozostaje aktywnymi użytkownikami, zarabiasz również 30% ich zarobków.

Na przykład znajomy, którego poleciłeś, zarabia 100 USD. Dostaniesz 30 dolarów. To darmowe pieniądze dla ciebie, ponieważ wszystko, co musiałeś zrobić, to je polecić.

Po udanym poleceniu pięciu znajomych nie otrzymujesz już $1 nagroda pieniężna za więcej poleceń. Jednak nadal będziesz zarabiać 30% zarobków każdego poleconego znajomego.

Kody WinIt

Pamiętaj, aby śledzić InboxDollars na Facebook, TwitterI Instagram. To dlatego, że InboxDollars często publikuje kody WinIt na swoich stronach w mediach społecznościowych.

Kody WinIt można wymienić na stronie InboxDollars, aby uzyskać natychmiastową wygraną.

Nagrodami może być kilka centów, udział w loterii lub postęp w kierunku zdrapki i wygranej.

Zdrap i wygraj

InboxDollars ma własną wersję cyfrowej loterii o nazwie Zdrap i wygraj. Dobra wiadomość jest taka, że ​​wejście nic Cię nie kosztuje. Zamiast tego automatycznie zdobywasz kartę Zdrap i wygraj, wykonując zadania na swoim koncie InboxDollars.

Za każdym razem, gdy ukończysz określoną aktywność online, zobaczysz, że pasek postępu w grze Scratch and Win będzie się zwiększał. Działania, które liczą się do Zdrap i wygraj, obejmują:

 • Wykonywanie ankiet
 • Kończenie wyszukiwania
 • Grać w gry
 • Czytanie e-maili
 • Kody WinIt

Zdrap i wygraj mają trzy kamienie milowe nagrody. Możesz wygrać do 10 $, 25 $ lub 100 $ darmowych pieniędzy. Im więcej działań online wykonujesz, tym więcej możesz wygrać.

Bonusy

Inbox Dollars zapewnia zarówno dzienne, jak i tygodniowe bonusy. Codzienną nagrodę pieniężną można zdobyć, logując się codziennie na stronie InboxDollars i wypełniając listę rzeczy do zrobienia.

Rekommenderad:  Jak odpowiadać na negatywne recenzje

Dobra passa daje cotygodniową nagrodę pieniężną. Zwykle uzyskuje się to, logując się kilka dni z rzędu i za każdym razem wypełniając codzienną listę rzeczy do zrobienia.

Czytanie e-maili

Czytając e-maile wysyłane do Ciebie od partnerów InboxDollars, masz inny sposób na zbudowanie paska postępu Zdrap i wygraj.

Możesz otrzymać płatny e-mail z szeroką gamą ofert. Bezpłatne wersje próbne, pobieranie nowej aplikacji lub oferta specjalna na nowy produkt to tylko niektóre z e-maili, które możesz otrzymać.

Czytanie ofert e-mail daje szansę na szybsze zdobycie nagrody.

W jaki sposób dolary skrzynki odbiorczej zarabiają pieniądze

Teraz, gdy wiesz, jak zarabiać pieniądze online za pomocą InboxDollars, prawdopodobnie zastanawiasz się, jak InboxDollars może sobie pozwolić na płacenie członkom milionów dolarów.

Oto zdumiewający fakt dla ciebie. W 2021 r. branża reklamowa w samych Stanach Zjednoczonych wydała 285 miliardów dolarów.

Marki duże i małe chcą dwóch rzeczy. Nowi klienci i opinie na temat ich produktów i usług. Jedną z kluczowych strategii, których używają do osiągnięcia tych celów, jest współpraca z firmami takimi jak InboxDollars.

Płacą InboxDollars za promowanie swojej marki poprzez ankiety, gry, cashback i nie tylko. Te pieniądze są Ci udostępniane jako podziękowanie za ukończenie aktywności online.

Ile pieniędzy możesz zarobić na dolarach skrzynki odbiorczej

Nie wzbogacisz się na InboxDollars. Jeśli jednak szukasz dodatkowego zajęcia, które może zapewnić ci stałą dodatkową gotówkę co miesiąc, InboxDollars może być platformą, której szukasz.

Trudno dokładnie określić, ile zarobisz. Wiele zależy od tego, ile czasu poświęcisz, czynności, które wybierzesz, i innych czynników, takich jak polecenia znajomych.

Zarabianie dodatkowych 50 $ miesięcznie nie jest nierozsądnym celem dla większości członków InboxDollars. Te dodatkowe zarobki można dodać do swojego konta oszczędnościowego. W mgnieniu oka Twoje konto oszczędnościowe będzie prosperować.

Nie zapominaj, że kupony i inne oferty specjalne pomagają również zaoszczędzić pieniądze. Wszelkie zaoszczędzone pieniądze oznaczają dodatkowe pieniądze na koncie bankowym.

Opcje wypłaty dolarów w skrzynce odbiorczej

Gdy zarobisz co najmniej 15 $ za pierwszym razem, możesz wypłacić swoje nagrody. Pierwszą opcją, którą możesz wybrać, jest karta podarunkowa PayPal. Jeśli wybierzesz tę opcję, masz gotówkę na koncie PayPal.

Inną opcją jest odebranie nagrody jako karty podarunkowej. Możesz wybrać kartę podarunkową (czasami nazywaną eCard InboxDollars) dla wielu znanych sprzedawców detalicznych, w tym:

 • Amazon
 • Sephora
 • Starbucks
 • Magazyn domowy
 • Cel

Wszystkie karty podarunkowe są wysyłane cyfrowo. Prosząc o eCard InboxDollars, musisz zezwolić 3-5 dni na dostarczenie e-Kartki InboxDollars.

Czy dolary skrzynki odbiorczej są legalne

Zawsze należy dbać o swoje dane osobowe, robiąc cokolwiek online. Dobrą wiadomością jest to, że możesz mieć całkowitą pewność, że InboxDollars jest legalny.

Czy dolary skrzynki odbiorczej są legalne?

Po pierwsze, jak wspomniano na początku, InboxDollars ma ponad 33 000 recenzji na portalu Trustpilot, ze średnią oceną 4.2 poza 5.

Aplikacja InboxDollars została pobrana 5 miliony razy w Google Play ze 119 000 recenzji i ok 4-ocena w skali gwiazdkowej. To podobna historia w App Store, gdzie aplikacja InboxDollars została sprawdzona 162 000 razy ze średnią oceną 4.5 poza 5.

Prodege jest właścicielem InboxDollars. Jeśli sprawdzisz Prodege na Biuro lepszego Biznesuzobaczysz, że Better Business Bureau przyznaje firmie ocenę B+.

Better Business Bureau dostarcza informacji o firmach, w tym recenzje, i zajmuje się reklamacjami. Klienci mogą następnie zobaczyć wszystkie te dane, aby pomóc określić, jak legalna jest firma.

Zadając pytanie, czy InboxDollars jest legalne? Wszystkie te wyniki recenzji InboxDollars pomagają potwierdzić, że tak, InboxDollars jest legalne.

Przegląd dolarów w skrzynce odbiorczej – czy dolary w skrzynce odbiorczej są tego warte

InboxDollars jest idealny dla każdego, kto ma trochę wolnego czasu każdego dnia. Zamiast tracić czas na przeglądanie mediów społecznościowych, możesz zarabiać pieniądze online.

Dojazdy do pracy, oczekiwanie na dostawę obiadu czy przerwa w nauce to tylko niektóre z chwil, które możesz poświęcić na zarabianie dodatkowej gotówki.

Być może już zajmujesz się bardziej lukratywnym pobocznym zajęciem, takim jak blogowanie lub sklep eCommerce. Jednak InboxDollars nadal jest tego wart, ponieważ daje gwarantowany sposób na zarobienie dodatkowej gotówki co miesiąc. Nawet kilka minut dziennie może być tego warte.

Jedną z rzeczy, które wielu ludzi ma nadzieję znaleźć, jest hack InboxDollars, który pozwoli ci zarobić nieskończone ilości pieniędzy. Niestety, taki hack nie istnieje. Jeśli widzisz oferty online, które twierdzą, że mają włamanie do InboxDollars, prawdopodobnie jest to oszustwo.

Dobrą wiadomością jest to, że nie potrzebujesz hakowania InboxDollars. Te proste wskazówki mogą pomóc każdemu zarobić więcej pieniędzy na InboxDollars.

 • Przed dokonaniem zakupu zawsze sprawdzaj oferty cashback lub Magic Receipts
 • Skoncentruj się na ankietach, które dobrze płacą. Na przykład $1 20-minutowa ankieta nie jest tego warta
 • Dołącz do wielu witryn z ankietami
 • Nie zapomnij polecić znajomym
 • Potwierdź swój adres e-mail, aby otrzymać darmowe $5 premia za rejestrację
 • Oszczędzaj pieniądze i zdobywaj nagrody, korzystając z kuponów
 • Ustaw limit czasu podczas grania w gry
 • Często sprawdzaj media społecznościowe pod kątem kodów InboxDollars WinIt
 • Nie zapomnij dodać przycisku Billy, jeśli jesteś użytkownikiem Chrome
 • Wykonuj swoje codzienne zadania, aby zdobyć te premie pieniężne
Rekommenderad:  10 najlepszych sposobów naprawienia błędu podczas ładowania multimediów Facebook Posłaniec

Alternatywy dla dolarów w skrzynce odbiorczej

InboxDollars może nie działać dla Ciebie. Możesz też chcieć zarabiać na większej liczbie witryn, takich jak InboxDollars. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele alternatyw InboxDollars, które możesz wypróbować. Tu są 3 z najlepszych.

Markowe ankiety

Branded Surveys to witryna z ankietami online, która nagradza Cię za wypełnianie ankiet. Gdy zarobisz co najmniej 10 USD, możesz odebrać gotówkę lub karty podarunkowe. Gotówkę można wpłacić na PayPal lub na konto bankowe.

Branded Surveys oferuje karty podarunkowe dla wiodących sprzedawców detalicznych, restauracji i innych, jeśli wolisz.

Ankieta ćpuna

Survey Junkie to jedna z najpopularniejszych witryn z ankietami online. Członkowie mogą wypełniać ankiety obejmujące różne tematy. Każda wypełniona ankieta nagradzana jest punktami. Punkty te można wymienić na gotówkę PayPal lub karty podarunkowe.

Aby odebrać nagrodę od Survey Junkie, musisz zarobić co najmniej 10 USD.

Zalecana: 15 niewiarygodnych hacków dla ćpunów

Swagbucks

Swagbucks to internetowa strona z nagrodami, której właścicielem jest również właściciel InboxDollar, Prodege. Zdobywasz punkty, wykonując proste zadania online, takie jak

 • Wykonywanie ankiet
 • Grać w gry
 • Oglądać filmy

Swagbucks jest najbardziej podobny do InboxDollars i prawie każda czynność online, którą możesz wykonać, działa w ten sam sposób.

Możesz odebrać gotówkę za pośrednictwem PayPal, gdy będziesz gotowy do wypłaty. Karty podarunkowe są również dostępne dla sprzedawców detalicznych, w tym AmazoniTunes i Walmart.

Zalecana: 25 niesamowitych witryn, takich jak Swagbucks

Często zadawane pytania

Jestem w Wielkiej Brytanii, czy nadal mogę dołączyć do Inbox Dollar?

W Wielkiej Brytanii dolar skrzynki odbiorczej staje się funtem skrzynki odbiorczej. Członkowie Inbox Pounds mogą brać udział w tych samych zadaniach online, aby zdobywać nagrody. Gotówkę lub karty podarunkowe PayPal można wymienić na nagrody w funtach skrzynki odbiorczej.

Jak mogę skontaktować się z obsługą klienta InboxDollars?

Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz skontaktować się z obsługą klienta InboxDollars, przesyłając zgłoszenie za pośrednictwem swojego konta InboxDollars.

Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego, aby przesłać zapytanie do działu obsługi klienta.

Kim jest Daren Cotter?

Daren Cotter był założycielem InboxDollars w 2000 roku. W tym czasie był studentem z pasją do technologii. W 2019 roku Daren Cotter sprzedał InboxDollars firmie Prodege.

Czy muszę podawać InboxDollars moją kartę kredytową?

Inbox Dollar nie będzie potrzebował danych Twojej karty kredytowej. Niektóre oferty specjalne mogą wymagać podania danych karty kredytowej w celu odebrania nagrody. Zawsze jednak należy potwierdzić, czy będą one wykorzystywane w przyszłości i jak w razie potrzeby usunąć swoje dane.

Czy Inbox Dollars jest legalny?

Być może zastanawiasz się, „czy InboxDollars jest legalny?”. W tej recenzji Inbox Dollars potwierdziliśmy, że witryna jest wiarygodna. Członkowie zarabiają prawdziwe pieniądze, karty podarunkowe i zwrot gotówki podczas zakupów online.

Podczas wyszukiwania recenzji InboxDollars od innych użytkowników większość z nich jest w przeważającej mierze pozytywna. Kiedy pytasz, czy InboxDollars jest legalny? Warto wiedzieć, że witryna ma ponad 20 lat, a każda recenzja InboxDollars potwierdza, że ​​naprawdę płaci użytkownikom.

Przegląd Dolarów Skrzynki odbiorczej

Table of Contents