Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Inflacja jest głównym problemem właścicieli małych firm, ponieważ ceny rosną

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Inflacja jest głównym problemem właścicieli małych firm, ponieważ ceny rosną

za 30.5% właścicieli małych firm, inflacja jest powodem do niepokoju. Nie tylko to, ale teraz właściciele małych firm oceniają to jako główny problem, z prawie dwiema trzecimi lub 62.5% twierdzi, że ma ogólne obawy związane z inflacją oraz rosnącymi cenami.

Te wnikliwe i aktualne dane o stanie małych firm pochodzą WYNIKnajwiększe w kraju źródło bezpłatnego, specjalistycznego doradztwa dla małych firm i partner w zakresie zasobów US Small Business Administration.

Na wiosnę 2022 r Megafon z głównej ulicy: inflacja i gospodarka raport, SCORE zapytał więcej niż 1000 właścicieli małych firm, jak sądzą o obecnej gospodarce i inflacji, jak burzliwe czynniki gospodarcze wpłynęły na ich rentowność i co zrobili, aby chronić swoje firmy w odpowiedzi.

Podzielony na dwie części, tj WYNIK Raport analizuje gospodarkę, inflację i ceny w części pierwszej oraz wpływ na biznes i rozwiązania w części drugiej. Tylko 7% małych firm nie martwi się wpływem inflacji na ich firmę, wynika z badania SCORE; co oznacza, że ​​istnieje ogólna zgoda dotycząca obaw dotyczących kosztów rosnących towarów i usług.

Wzrost cen to nie tylko punkty danych bez konsekwencji w świecie rzeczywistym. Według SCORE: „Anegdotyczne historie o tym, jak małe firmy zmagały się z inflacją i rosnącymi cenami, znajdują odzwierciedlenie w codziennych wiadomościach”.

To rozgałęzienie w świecie rzeczywistym najlepiej wyjaśnił Aaron Mulherin, klient SCORE w Marion w stanie Iowa. Mulherin mówi, że co cztery do sześciu tygodni uderzają go 12-15% podwyżki cen materiałów. „Z powodu tych podwyżek cen firma AM Glass Repair jest zmuszona do zakupu materiałów z ponad sześciomiesięcznym wyprzedzeniem, aby zablokować niższe ceny, co powoduje problemy z płynnością finansową” — mówi.

Gospodarka, inflacja i ceny

Gospodarka, inflacja i ceny w pewnym stopniu wpływają na wszystkich przedsiębiorców, a prowadzenie firmy, gdy którykolwiek z tych wskaźników jest wysoki lub niski, może być wyzwaniem.

Rekommenderad:  Jak zaoszczędzić na podatkach, maksymalizując składkę RRSP

Jeśli chodzi o gospodarkę, konsensus jest niewielki 9.2% właścicieli małych firm ma bardzo pozytywne odczucia. Zdecydowana większość lub 76.4% przedsiębiorców ma odczucia raczej negatywne, neutralne lub raczej pozytywne. Na drugim końcu spektrum, 14.4% ma skrajnie negatywne opinie na temat obecnego stanu gospodarki.

Inflacja ma 62.5% zainteresowanych właścicieli firm. Jest to podzielone między tych, którzy pilnują rzeczy, i tych, którzy są bardzo zaniepokojeni.

Jeśli chodzi o ceny i związane z nimi kwestie, ankietowani właściciele małych firm powiedzieli, że nie tylko ich klienci mają problemy, ale także ich pracownicy. Przekłada się to na mniejszy popyt na produkty i usługi, ponieważ ludzie mają mniej do wydania. Dodaj do tego 65.7% sprzedawców i dostawców pobiera od właścicieli firm opłaty wyższe niż sześć miesięcy temu, a efekt falowania dla małych firm jest ogłuszający.

Wpływ na biznes i rozwiązanie

Według SCORE wpływ obecnej sytuacji gospodarczej na małe przedsiębiorstwa jest w większości co najmniej negatywny. Kluczowe ustalenia zawarte w tej części raportu wyraźnie podkreślają ten fakt.

 • Prawie dwie trzecie (62.7%) właścicieli małych firm odnotowało spadek zysków w ciągu ostatnich sześciu miesięcy przy zaledwie 15.5% osiąga wyższe niż oczekiwane zyski.
 • Spadek sprzedaży obniżył zyski dla 58.6% właścicieli małych firm z rosnącymi wydatkami dla 59.5% z nich w porównaniu z sześcioma miesiącami temu.
 • Przepływy pieniężne są problemem dla 35.9% właścicieli małych firm z powodu rosnących kosztów.
 • Ponad połowa (54.8%) muszą podnieść ceny, aby dorównać wzrostom księcia na rynku. Prawie wszyscy ankietowani właściciele małych firm czyli 92.2% podniosło ceny o 5%-20%, przy średniej 11%.

Postanowienie pokonywania wyzwań

Gdy gospodarka i inflacja mają wpływ zarówno na klientów, jak i dostawców, oczekuje się podwyżek cen. Tak więc pierwszym i oczywistym działaniem jest podwyższenie cen w celu dostosowania się do rynku, który 54.8% respondentów to robi. Oprócz podnoszenia cen właściciele małych firm podejmują również inne działania.

Rekommenderad:  Co to jest klawiatura mechaniczna? (klawiatura mechaniczna vs zwykła wyjaśniona)

Według raportu SCORE, aby walczyć z inflacją i rosnącymi kosztami, właściciele małych firm to:

 • Zmiana klienta docelowego – 39.6%
 • Zmiana asortymentu produktów – 28.8%
 • Zwiększanie produktywności poprzez doskonalenie procesów i automatyzację – 28.2%
 • Finansowanie restrukturyzacji – 15.5%
 • Obniżenie kosztów pracy – 13.7%
 • Renegocjowanie niższych cen od dostawców – 11.2%
 • Renegocjacja najmu/powierzchni biurowej – 8.5%

Chociaż te kroki mogą pomóc przetrwać obecną sytuację gospodarczą, właściciele małych firm muszą szukać pomocy z innych źródeł. Niezależnie od tego, czy jest to ogólnopolska sieć mentorów i zasobów zapewnia SCORE, w tym Odporność małej firmy SCORE Hubseminariów internetowych i innych narzędzi edukacyjnych, kluczem jest znalezienie tych zasobów i pełne wykorzystanie ich oferty.

Częściowo finansowane w ramach umowy o współpracy z USA Administracja małych firm (SBA), SCORE ma 10 000 wolontariuszy gotowych do pomocy. Ponownie ci wolontariusze zapewniają bezpłatne mentoring, warsztaty i usługi edukacyjne w ponad 1500 społeczności w całych Stanach Zjednoczonych i jesteśmy tutaj, aby pomóc Twojej małej firmie rozpocząć, rozwijać się i prosperować przez wiele lat. Odwiedzać SCORE.org po więcej informacji.

Badanie

Badanie SCORE składało się z naprawdę małych firm z 90.2% respondentów zatrudniających mniej niż 10 osób i 63.5% zarabia mniej niż 100 000 USD w sprzedaży.

Ankieta została przeprowadzona od 11 lutego 2022 r. do 28 lutego 2022 r. z udziałem 1327 respondentów. Tych, 1,199 to właściciele, którzy już prowadzą działalność (86.4%) startup (8.0%) lub wychodzenie (5.6%) ich przedsiębiorczej podróży.