Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

[Infographic] Co czeka marketing wideo w 2018 roku?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: [Infographic] Co czeka marketing wideo w 2018 roku?

Rok 2017 był ekscytujący dla firm: Popyt na treści wideo odnotował znaczny wzrost w branży marketingowej. Istnieje wiele przewidywań i oczekiwań co do tego, jak pole marketingu wideo będzie ewoluować wraz z postępem 2018 roku.

Ponieważ coraz więcej osób gromadzi się na różnych platformach mediów społecznościowych, a platformy te ewoluują, tak samo marketing wideo musi ewoluować, aby nadal był aktualny w erze cyfrowej.

Aby przygotować strategię marketingu wideo Twojej firmy, oto szereg trendów, których można się spodziewać w marketingu wideo w 2018 r., zarówno ogólnie, jak i na różnych platformach mediów społecznościowych, w tym Facebook, Instagram, Twitter, YouTubei LinkedIn.

Ogólny marketing wideo

Ogólnie rzecz biorąc, marketing treści stanie się o wiele bardziej osobisty i oryginalny, ponieważ klienci skłaniają się ku firmom, które tworzą niestandardowe i zindywidualizowane treści. Sześćdziesiąt jeden procent klientów stwierdziło, że polega na firmach, które indywidualizują swoje treści i są bardziej skłonne do powrotu w celu przyszłych zakupów.

Wideo na żywo stanie się znacznie bardziej znane w 2018 roku, ponieważ 82 procent ankietowanych konsumentów stwierdziło, że woli wideo na żywo od jakiegokolwiek innego rodzaju postu społecznościowego. Udowodniono już, że posty wideo otrzymują 12 razy więcej udostępnień, a ludzie zachowują do 95 procent wiadomości wideo zamiast 10 procent, jeśli chodzi o tekst.

W 2018 roku można spodziewać się wzrostu wydatków na reklamę w mediach społecznościowych (Facebook same wydatki wzrosły o 74 procent w 2017 r.); krótkotrwałe treści wideo (takie jak Snapchat) staną się znacznie bardziej popularne; optymalizacja mobilna, aby stać się popytem i normą; i treści wideo wielkości kęsa, które mają być częściej konsumowane.

Facebook marketingu wideo

Wielka ewolucja do trafienia Facebook marketingu w 2018 roku jest wykorzystanie Facebook aplikacja twórcy — aplikacja, która umożliwia twórcom tworzenie filmów, udostępnianie funkcji na żywo i łączenie się ze społecznościami w jednym miejscu na Facebook. Spowoduje to, że marki i przedsiębiorcy będą udostępniać więcej historii poprzez transmisje na żywo, przy wyższym poziomie jakości i produkcji.

Rekommenderad:  Ranking popularnych języków: C# można nazwać językiem roku 2021

Kwadratowe wideo pozostanie dominującym kształtem wideo (z letterboxingiem i podpisami jako dwoma najczęstszymi sposobami osiągnięcia tego efektu).

Facebook stanie się również czystszym miejscem do reklamowania; poświęca się przestrzeganiu standardów społeczności i oczekuje tego samego od reklamodawców. Marki będą mogły zobaczyć korzyści ze swoich reklam w telewizji i Facebook z wieloplatformowym życiem marki. Spada zawartość wideo przynęty na kliknięcia Facebook zobowiązując się do ograniczenia rozpowszechniania historii zawierających fałszywe przyciski odtwarzania wideo lub statyczne obrazy.

Instagram marketingu wideo

Instagram regularnie angażuje wielu użytkowników w swoje weekendowe projekty Hashtag, które zachęcają ludzi do dzielenia się swoimi punktami widzenia poprzez umieszczanie globalnego hashtagu na zdjęciach i filmach; spodziewaj się, że marki zaczną uczestniczyć w tych projektach, gdy zdadzą sobie sprawę, że ich rynki gromadzą się w każdy weekend na #WHP. (Marki zaczną również budować i kontynuować budowanie marki za pomocą hashtagów specyficznych dla kampanii).

InstagramGrupa docelowa również zaczyna się rozszerzać. Tam, gdzie wcześniej dominowała grupa demograficzna w wieku 18–29 lat, od 2017 r. Liczby te zmieniły się i obejmują 33 procent w przedziale 30–49 lat, 18 procent w przedziale 50–64 lat, a nawet 8 procent osób 65+!

Jeśli myślisz o uruchomieniu swojej firmy Instagram— co powinieneś! — musisz wziąć pod uwagę swoją estetykę. Przypadkowe zdjęcia, choć być może interesujące, nie przypominają o Twojej marce. Twoje plany muszą uwzględniać sposób tworzenia skutecznych Instagram zawartość podczas Również realizacji Twoich potrzeb marketingowych.

Twitter marketingu wideo

Twitter użytkownicy zwykle czerpią wiadomości z platformy mediów społecznościowych, przy czym 75 procent z nich twierdzi, że robi to codziennie, a 64 procent udostępnia wiadomości również za pośrednictwem swoich osobistych kanałów. To się nie zmieni w 2018 roku, podobnie jak transmisje na żywo z ważnych kamieni milowych lub wydarzeń telewizyjnych, nawet co tydzień; Transmisje piłkarskie czwartkowej nocy docierają do ponad 3 regularnie miliony widzów.

Rekommenderad:  Zniżka Drip: oferowane promocje, aktualne kody promocyjne i sposób odbioru

Zmieni się to, że promowane filmy staną się głównym wyborem marek, ponieważ udowodniono, że zwiększają pamięć o marce wśród użytkowników i promują zamiar zakupu.

Większość treści wideo opublikowanych w Twitter zostaną zoptymalizowane i przesłane z urządzeń mobilnych; 90 proc Twitter wyświetleń wideo odbywa się za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Jeśli chcesz zwiększyć swoje Twitter gra w 2018 roku, będziesz musiał dołączyć animowane pliki GIF, jeśli chcesz zwiększyć liczbę polubień, odpowiedzi i retweetów).

YouTube marketingu wideo

Duża ewolucja marketingu wideo YouTube będzie obejmować partnerstwa między firmami i top YouTube twórcy; YouTube dociera do osób w wieku od 18 do 49 lat niż sieci kablowe. Wzrost YouTube Telewizja zapewni również marketerom większy zasięg, ponieważ nowa aplikacja pozwoli użytkownikom na strumieniowe przesyłanie telewizji na żywo na różnych urządzeniach z Androidem i rodzinie Xbox One.

Jak YouTube udoskonala opcję udostępniania na urządzeniach mobilnych, marketerzy będą musieli zapewnić, że ich plany marketingowe będą obejmować angażujące treści, które warto udostępniać. Jak YouTube utrzymuje uwagę ludzi dzięki przestrzeni na czaty, odpowiedzi i rozmowy, wykorzystując ten dostęp YouTube będzie coraz ważniejszy. Prawdopodobnie przybierze to formę kanałów w stylu vlogowania i skupienia się na budowaniu relacji (zamiast współczynników klikalności i pobrań).

Wreszcie od YouTubepoprzednia aktualizacja wprowadziła pionowe wideo na platformę, spodziewaj się, że coraz więcej marek będzie tworzyć reklamy pionowe (i upewnij się, że twój filmy są do tego odpowiednio zoptymalizowane).

Marketing wideo na LinkedIn

Chociaż wdrażanie jest powolne, LinkedIn wprowadza możliwość natywnego przesyłania wideo do profili osobistych, co oznacza, że ​​strony biznesowe i reklamy prawdopodobnie nie są daleko w tyle. Gdy to się poprawi, liczba połączonych filmów z innych platform zacznie się zmniejszać, co oznacza mniej linków Facebook I YouTube, z zawartością bezpośrednio w domu na LinkedIn. Zmniejsza to potrzebę otwierania filmów w nowym oknie (wyrok śmierci na treści online), co oznacza, że ​​ludzie będą częściej oglądać filmy na platformie.

Rekommenderad:  Edycja wideo dla początkujących: wskazówki i narzędzia na początek

Biznes B2B zacznie się rozwijać dzięki LinkedIn. Filmy instruktażowe są niezbędne do wprowadzania nowych produktów, a ponieważ platforma składa się głównie z firm i profesjonalistów, będzie to odpowiednie miejsce dla tego rodzaju filmów wspierających sieci biznesowe B2B.

Podobnie jak w przypadku innych platform, LinkedIn będzie optymalizować swoje treści wideo pod kątem oglądania na urządzeniach mobilnych. Ludzie po prostu nie są korzystając z komputerów stacjonarnych, tak jak kiedyś. Główną formą dostępu do internetu jest telefon komórkowy, a wraz ze wzrostem zapotrzebowania na wideo, pojawi się potrzeba dostosowania wszystkich platform do urządzeń mobilnych.

Oto niektóre z trendów, których można się spodziewać w marketingu wideo w 2018 roku. Jak lubią platformy mediów społecznościowych Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, a LinkedIn nadal się rozwija, siła i zasięg marketingu wideo również będą się rozwijać. Twoja firma musi być gotowa na interakcję z użytkownikami za pośrednictwem treści wideo, ponieważ tego rodzaju treści chcą i udostępniają. Twoja strategia treści na rok 2018 powinna nie tylko obejmować marketing wideo, ale także zapewnić, że jest to kluczowy element.

Table of Contents