Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Inspirujące projekty stron „Skontaktuj się z nami” dla Twojej witryny

Inspirujące projekty stron „Skontaktuj się z nami” dla Twojej witryny

Każda strona w Twojej witrynie powinna być przemyślana, przetestowana pod kątem funkcjonalności i stworzona z myślą o Twojej marce. To samo dotyczy Twojej strony „Kontakt”. Przyjrzyjmy się, co możesz zrobić, aby Twoja strona „Kontakt” była bardziej skuteczna.

Co to jest strona „Skontaktuj się z nami”?

Strona „kontakt” to strona, której szuka Twój klient, odwiedzając Twoją witrynę, jeśli ma jakieś pytania, problemy lub chce znaleźć Twój adres. Korzystanie z niej nie ogranicza się do Twojego klienta, nawet potencjalni pracownicy, partnerzy biznesowi, akcjonariusze lub ktokolwiek inny, kto może chcieć dowiedzieć się więcej o Twojej firmie, będzie szukać Twojej strony kontaktowej. To najbardziej wiarygodne miejsce, gdzie każdy może uzyskać Twoje dane kontaktowe.

Z tego powodu Twoja strona kontaktowa powinna być łatwa do znalezienia i obsługi. Jeśli widzisz małe wyskakujące okienko, które wystaje jak ból kciuka – lub, co gorsza, jeśli Twoja witryna internetowa próbuje uruchomić Outlook na komputerze użytkownika po kliknięciu przycisku „Skontaktuj się z nami”, czas na przeprojektowanie.

Przykłady stron kontaktowych

Przyjrzyjmy się inspirującym witrynom internetowym, które wykonały świetną robotę przy projektowaniu strony kontaktowej i sprawdźmy, co robią dobrze.

1. Studio Buzzworthy

Buzzworthy Studio, agencja projektowo-marketingowa z Nowego Jorku, wykorzystuje prosty, ale zabawny projekt swojej strony kontaktowej. Te prace projektowe i rozwojowe nie tylko prezentują umiejętności Buzzworthy, ale także wyraźnie kierują użytkownika do kolejnych kroków. W tym przypadku oznacza to „Rozpoczęcie projektu”.

Istnieją dwa główne powody, dla których ta strona kontaktowa wykonuje niezwykłą pracę, prowadząc konsumentów przez cały proces. Po pierwsze, głównym wezwaniem do działania jest jedyne miejsce, poza logo, które implementuje kolor czerwony. To natychmiast przyciąga wzrok ludzi do dużego koła.

Po drugie, nawet jeśli ktoś przewinie obok przycisku, kształt mapy ciągnie użytkownika z powrotem w górę strony, w stronę przycisku. Wreszcie, gdy użytkownicy klikną „Rozpocznij projekt”, przed przesłaniem formularza są prowadzeni przez ilustrowany kwestionariusz.

2. YETI

YETI, gigant zajmujący się sprzętem outdoorowym, wykonał niesamowitą robotę, tworząc skuteczną stronę kontaktową, zachowując jednocześnie ciekawy branding.

Istnieją dwie główne cechy, które sprawiają, że ta strona jest fantastyczna dla odbiorców, z którymi rozmawia. Po pierwsze, YETI dzieli użytkowników na kategorie, które bezpośrednio odnoszą się do tego problemu. To nie tylko ułatwia życie YETI, ale także tworzy lepszą kulturę obsługi klienta. Po drugie, co jest najprzyjemniejsze, nagłówek to zabawny sposób zwracania się do odbiorców, z którymi można się utożsamić

3. Indofolio

To kolejny przykład strony kontaktowej, która zawiera elementy projektu i obrazy pasujące do innych stron w witrynie. Nie dość, że jest kolorowo, to jeszcze efektownie eksponuje talenty twórców! Poza tym formularz jest krótki i prosty.

Utrzymując prosty i krótki formularz, projektant strony internetowej zwiększa prawdopodobieństwo, że klient wystawi opinię. The projektant stron internetowych zapewnia również bezpośredni adres e-mail i łącze do Twittera dla gości, którzy nie chcą wypełniać formularza.

4. Keva Adamsona

Ta strona „kontakt” dla niezależnego projektanta stron internetowych jest osadzona bezpośrednio na stronie głównej witryny. Jest to przydatna technika, ponieważ odwiedzający nie muszą klikać – po prostu przewijają w dół, aby wprowadzić swoje dane kontaktowe i wysłać wiadomość. Twórca strony internetowej pomocny podaje adres e-mail i numer telefonu. To, co jest tutaj szczególnie godne uwagi, to automatycznie zmieniająca się seria cytatów z referencjami klientów.

5. Małe linie

Littlelines to firma zajmująca się oprogramowaniem, a jej strona kontaktowa jest minimalistyczna i użyteczna: firma prosi tylko o 5 rzeczy, z których większość to podstawowe informacje!

Dzięki prostocie użytkownicy nie zniechęcają się przytłaczającymi wymaganiami do wypełnienia. Zaczyna się także od ekscytującego i pewnego tytułu. Rozpoczęcie czegoś wspaniałego to dokładnie taki sposób myślenia, jakiego oczekujesz od użytkowników, gdy się z Tobą skontaktują.

6. Baza cyfrowa

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz na stronie kontaktowej tej firmy produkcyjnej, jest projekt: logo firmy jest wyraźnie widoczne, a projektant strony internetowej wybrał subtelny obraz tła, aby zaakcentować formularz na pierwszym planie.

Sam formularz jest krótki i łatwy do wypełnienia. Co więcej, strona zawiera alternatywne metody nawiązywania kontaktu, zarówno poprzez media społecznościowe, jak i za pośrednictwem czatów błyskawicznych.

7. cały

Ta strona kontaktowa jest świetna z kilku powodów. Po pierwsze, wyraźnie podaje adres e-mail i adres fizyczny firmy oraz łączy użytkowników z dostępnymi stanowiskami. Jednak absolutnie najlepszą częścią tej strony kontaktowej jest to, że użytkownicy mogą natychmiast zarezerwować wizytę! Jeszcze większym pozytywem jest to spotkanie z dyrektorem generalnym Gilesem, co buduje zaufanie tylko wtedy, gdy użytkownicy postrzegają firmę jako całość.

8. Hootsuite

Strona kontaktowa Hootsuite jest przejrzysta i natychmiast kieruje użytkowników do sprzedaży, wsparcia lub kariery. Zawierają także linki do wszystkich kont społecznościowych, które oferują całodobową pomoc za pośrednictwem wiadomości bezpośrednich i publicznych. Dodatkowo umożliwiają wysyłanie wiadomości do wsparcia sprzedaży lub ochrony oraz oferują mapy do każdej lokalizacji stacjonarnej. Na koniec udostępniają łącze do kanału opinii, w którym użytkownicy mogą zadawać pytania o istniejące problemy, sugerować funkcje i przekazywać opinie na temat wydajności firmy.

9. Przyjaciele rodzina

Znajomi i rodzina w kreatywny sposób wykorzystali nazwę swojej firmy na stronie kontaktowej, aby odwiedzający czuli się, jakby odwiedzali witrynę internetową osoby im bliskiej. To buduje zaufanie wśród odwiedzających, a także przynosi poczucie spokoju. Uwzględnienie w ten sposób ofert kontaktowych dla witryny internetowej jest naprawdę dobrym pomysłem. Strona kontaktowa jest prosta i łatwa w użyciu. Podali także swój numer telefonu przed formularzem kontaktowym, aby w razie potrzeby mogli się z nimi natychmiast skontaktować.

10. Troa

Troa ma jedną z najlepszych dostępnych „stron kontaktowych”. W chwili, gdy odwiedzisz, zdasz sobie sprawę, że projekt różni się od tego, do czego jesteś przyzwyczajony. Dzięki projektowi i komunikacji skoncentrowanej na marce ich strona kontaktowa jest interaktywna i przyjemna. Dzięki kropce, która podąża za kursorem, nawet dorosły może spędzić trochę czasu na przeglądaniu strony internetowej. Oznacza to, że wszystkie ważne informacje, których będzie potrzebował klient, będą łatwo dostępne.

11. Świeże leady

Świezi potencjalni klienci mają przejrzystą, prostą i bezpośrednią stronę kontaktową. Pomaga skupić się na tym, co ważne. Zaraz po wejściu na stronę masz do wyboru różne opcje, które odpowiadają celowi kontaktu. Ten sposób kategoryzacji pomaga zarówno firmie, jak i użytkownikom, ponieważ jest łatwy w sortowaniu i łączeniu.

12. Fantom

Phantom to platforma kryptowalutowa, która ma jasne priorytety. Strona kontaktowa jest przewodnikiem dla każdego, kto chce korzystać z ich platformy. Jest to dobry sposób na wdrożenie strony kontaktowej, ponieważ większość użytkowników jest nowa i odwiedziłaby ją, aby dowiedzieć się więcej o produkcie. Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, możesz złożyć wniosek.

Podstawowe elementy strony kontaktowej

Jest tylko jeden powód, dla którego każdy może odwiedzić Twoją stronę kontaktową, a jest nim chęć skontaktowania się z Tobą. Więc naprawdę nie ma potrzeby zaśmiecania go informacjami, które tylko będą przeszkadzać. Oto kilka podstawowych elementów, które możesz dodać do swojej strony kontaktowej.

Strona kontaktowa Informacje:

 • Adres: W zależności od rodzaju prowadzonej przez Ciebie firmy może być konieczne odwiedzenie Twojej lokalizacji fizycznej, a najlepszym sposobem, aby ją znaleźć, będzie dodanie Twojego adresu do strony kontaktowej.
 • E-mail i numer telefonu: Jest rzeczą oczywistą, że Twój klient musi natychmiast skontaktować się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich problemów, podając adres e-mail i numer telefonu.
 • Formularz kontaktowy: Dołączenie identyfikatora e-mail i innych danych kontaktowych jest dobrym pomysłem, ale dołączenie formularza kontaktowego ułatwi klientowi skontaktowanie się z Tobą. Jeśli weźmiesz pod uwagę, że pomoże to również w dotarciu do potencjalnego klienta, formularz kontaktowy stanie się świetną opcją.
 • Media społecznościowe obsługują: Jednym z powodów, dla których Twój klient odwiedzi Twoją stronę kontaktową, jest nawiązanie kontaktu z Tobą w mediach społecznościowych. Dlatego dobrym pomysłem jest dołączenie linków do wszystkich aktywnych kont w mediach społecznościowych, zwłaszcza jeśli zapewniasz wsparcie za pośrednictwem mediów społecznościowych.
 • Sekcja często zadawanych pytań: Ludzie zazwyczaj odwiedzają strony kontaktowe, aby znaleźć odpowiedzi. Jeśli na stronie kontaktowej możesz podać odpowiedzi na często zadawane pytania, życie Twojego klienta stanie się znacznie łatwiejsze.

Doświadczenie użytkownika:

Jeśli chcesz, aby klienci wracali do Twojej witryny, ważne jest zapewnienie dobrego doświadczenia użytkownika w Twojej witrynie. Oto, jak możesz poprawić komfort korzystania ze strony kontaktowej:

 • Znakowanie: strony kontaktowe nie muszą być nudne. Zawsze możesz go ożywić, projektując go wokół swojej marki i jej głosu. Zapewnienie spójności z resztą witryny.
 • Łatwość dostępu: Strona kontaktowa powinna być łatwo dostępna. Ważne jest, aby dodać linki do niego w menu nagłówka i menu stopki. W ten sposób Twoi klienci będą mogli łatwo Cię znaleźć i nawiązać z Tobą kontakt.
 • Szybki czas reakcji: Twoi klienci chcą jak najszybciej uzyskać odpowiedzi, których szukają. Upewnij się, że numery telefonów są aktywne i jak najszybciej odpowiedz na e-mail i formularz kontaktowy klienta.

Skontaktuj się z nami. Wycena witryny internetowej

Branding to ogromna część Twojej witryny. Dlatego dobrym pomysłem jest dodanie podpisów „Kontakt” w sposób, który oddaje istotę Twojej marki. Może być prosty, dowcipny lub zawierać powód, dla którego Twoi klienci powinni się z Tobą skontaktować. Po wdrożeniu odpowiednie hasło „Skontaktuj się z nami” może sprawić, że Twoja strona kontaktowa będzie dobrze wyglądać i poprawić komfort użytkowania.

Oto kilka inspirujących cytatów ze strony kontaktowej:

 1. “Przyjaciele rodzina! Kim jesteś? Gdzie jesteś? Jak się masz?” – Przyjaciele rodzina
 2. „W Ford Motor Company Twoja satysfakcja jest dla nas ważna. Jesteśmy tutaj, aby pomóc.” – Bród
 3. „Opowiedz nam o swoim problemie, abyśmy mogli szybciej Ci pomóc.” – PayPal
 4. „Masz pytanie lub opinię dotyczącą UNICEF?” – UNICEF
 5. „Kiedy potrzebujesz wsparcia, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.” – Kapitał pierwszy
 6. „Skontaktuj się ze specjalistą Comcast. Nasz zespół jest tutaj, aby Ci pomóc.” – Xskończoność
 7. „Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i zapewnić wsparcie, które pomoże Ci zrozumieć i wykorzystać korzyści”. – UHC
 8. „Pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi, których szukasz” – Banku Królewskiego
 9. „Niezależnie od tego, czy jesteś Klientem, akcjonariuszem, inwestorem, czy dziennikarzem, oto jak się z nami skontaktować.” – Życie słońca
 10. „Nasze jedyne w swoim rodzaju przekąski owocowe chętnie poznamy od Ciebie” – TALA
 11. “MASZ PYTANIE? KOCHAMY TO.” – Zdrowie z przyzwyczajenia
 12. „Słowa bez gofra. Już dziś umów się na odświeżająco prostą rozmowę.” – Astoncm
 13. „Jesteśmy tutaj, aby doradzić Ci w sprawie lokalizacji Twojego biura, tego, co widzimy na rynku, a nawet zaproponować świetne miejsca na przerwę na kawę.” – Stóp kwadratowych
 14. „W Cognizant wierzymy, że ci, którzy dziś kwestionują status quo, jutro dokonają niezwykłych rzeczy. Jeśli tak samo jak my pasjonujesz się możliwościami, skontaktuj się z nami.” – Kompetentny

Co to jest formularz kontaktowy?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to formularz, który możesz dodać do swojej strony kontaktowej i który może wyeliminować potrzebę wysyłania wiadomości e-mail bezpośrednio do Ciebie. W ten sposób oszczędza czas Twoich użytkowników, a także oszczędza Twój czas, pomagając w skuteczniejszym organizowaniu otrzymywanych wiadomości i odpowiadaniu na nie. Za pomocą formularza kontaktowego możesz poprosić klienta o wszystkie niezbędne informacje potrzebne do rozwiązania jego problemu.

Przykłady formularzy kontaktowych

Teraz, gdy już wiesz, czym jest formularz kontaktowy, przyjrzyjmy się kilku przykładom najlepszych dostępnych formularzy kontaktowych.

1. TechWyse

2. Notoryczny Nooch

Notorious Nooch posiada także prosty formularz kontaktowy, który wyróżnia się i jest spójny z jej marką. Formularz ma tylko cztery pola, a jedynym obowiązkowym polem jest e-mail. Ułatwia to użytkownikom wypełnienie formularza kontaktowego. Nawet jeśli klient nie ma ochoty wypełniać całego formularza, Notorious Nooch zawsze może skontaktować się z użytkownikami za pośrednictwem poczty elektronicznej, aby zapewnić niezbędne wsparcie.

3. Wyślij niebieski

Sendinblue posiada jeden z najlepszych interaktywnych formularzy kontaktowych. Początkowo, gdy odwiedzasz stronę kontaktową, jedynym polem, które widzisz, jest menu rozwijane z pytaniem, dlaczego chcesz się z tą osobą połączyć. Po wybraniu powodu wyświetli się odpowiedni formularz kontaktowy, w którym możesz podać dalsze szczegóły. Ten sposób kategoryzowania powodów kontaktu pomaga użytkownikom, pokazując tylko pola odpowiadające ich konkretnym potrzebom, jest to lepsze niż wypełnianie niepowiązanych informacji. Pomaga także zespołowi wsparcia Sendinblue określić, jakiego rodzaju jest to żądanie, bez konieczności przechodzenia przez cały formularz.

4. AB Finanse

AB Finance stworzyło formularz, który wygląda jak zdanie konwersacyjne. Formularz wygląda prosto, zabawnie i sprawia wrażenie, jakbyś pisał swoją historię. Układ sprawia również wrażenie, jakbyś wypełniał tylko kilka pól w porównaniu do innych formularzy kontaktowych, które w tradycyjny sposób proszą o dokładnie tę samą liczbę pól. Jest to również spójne z ich brandingiem.

5. Hodowcy

Plantatorzy włożyli wiele wysiłku, aby formularz kontaktowy był spójny z ich marką. Projekt przyciąga wzrok, jest prosty, a formularz zawiera tylko niezbędne pola. Mają także menu rozwijane, które pomaga kategoryzować typ zapytania. Sposób, w jaki wykorzystują tekst zastępczy, jest genialny – kreatywnie tworzą tekst zastępczy, aby pasował do tonu ich marki.

Formularz kontaktowy — najlepsze praktyki

Przyjrzyjmy się niektórym najlepszym praktykom podczas tworzenia formularza kontaktowego. Możesz o tym pamiętać podczas tworzenia własnego!

 • Dołącz nagłówek formularza i wiadomość

Chwila dodanie formularza kontaktowego, daj odwiedzającym znać, dlaczego powinni się z Tobą skontaktować. Jeśli czują, że ich opinie są mile widziane, są bardziej skłonni do interakcji z Twoim blogiem lub witryną.

 • Unikaj niepotrzebnych pól w formularzu

 • Projekt formularza powinien być spójny z Twoją marką

Zaprojektuj formularz kontaktowy tak, aby był spójny z Twoją marką. Może to obejmować użycie kolorów i odcieni marki w formularzu kontaktowym. Można także zastosować inny układ niż tradycyjna forma.

Możesz udostępnić swoim klientom pola wyboru umożliwiające zaakceptowanie warunków i zasad wymaganych przez rządy w odpowiednich krajach. Możesz także dodać pole wyboru subskrypcji biuletynu e-mailowego.

 • Jeśli to konieczne, kategoryzuj formularze

Użyj kategorii, aby uporządkować otrzymywane wiadomości, udostępniając listę rozwijaną zawierającą wszystkie powody, dla których odwiedzający mogą chcieć się z Tobą skontaktować. Dobrym pomysłem jest także pokazanie odpowiednich pól w oparciu o wybraną przez nich kategorię. Dzięki temu Twój klient nie musi wypełniać pól nieistotnych dla problemu, z którym się spotyka.

Dołącz nazwy wszystkich pól dodawanych do formularza. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli łatwo uzupełnić odpowiednie dane. Tekst zastępczy jest widoczny w polu wprowadzania i może zawierać przykłady lub podpowiedzi dotyczące tego, co należy wypełnić w odpowiednich polach, co ułatwi Twoim klientom.

Wniosek

Strona Skontaktuj się z nami to jedna z najważniejszych stron w Twojej witrynie, a utrzymanie jej porządku i łatwości obsługi pomoże Ci pozyskać więcej zadowolonych gości.

Często Zadawane Pytania

Co napiszesz na stronie „Kontakt”?

Podaj swoje dane kontaktowe, aby Twój klient mógł natychmiast skontaktować się z Tobą poprzez e-mail lub numer telefonu. Wyjaśnij, jak możesz pomóc swojemu klientowi i kilka powodów, dla których powinien się z Tobą skontaktować. Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby uzyskać od klienta wystarczającą ilość informacji, aby pomóc mu w rozwiązaniu problemu, z którym się boryka.

Co wyróżnia dobrą stronę kontaktową?

Strona kontaktowa powinna być prosta i zawierać jedynie niezbędne informacje o tym, w jaki sposób klient może się z Tobą skontaktować, wszelkie inne informacje to tylko odwrócenie uwagi. Dobra strona kontaktowa ułatwia także klientowi identyfikację wszystkich dostępnych możliwości kontaktu. Powinien również zawierać formularz kontaktowy, aby ułatwić korzystanie z niego.

Co to jest strona internetowa, strona kontaktowa?

Strona kontaktowa to strona kontaktowa, której Twój klient będzie szukał w Twojej witrynie, jeśli będzie miał jakieś problemy lub pytania. To jest strona, której będą szukać, aby się z Tobą skontaktować. Zwykle zawiera następujące informacje: numer telefonu, identyfikator e-mail, formularz kontaktowy, linki społecznościowe i adres.

Dlaczego strona kontaktowa jest ważna?

Strona kontaktowa jest tym, czego ludzie szukają, próbując się z Tobą skontaktować. Niektóre z powodów, dla których chcą się z Tobą skontaktować, to nowe zapytania, wsparcie, kariera, możliwości biznesowe itp. To sprawia, że ​​strona kontaktowa jest jedną z najważniejszych stron w Twojej witrynie, ponieważ to tutaj możesz poprowadzić swojego obecnego klienta, uzyskać nowych potencjalnych klientów i znaleźć ludzi do współpracy.

Czy potrzebuję formularza kontaktowego na mojej stronie internetowej?

Tak, formularz kontaktowy zmniejsza wysiłek i czas potrzebny klientowi na nawiązanie kontaktu z Tobą. Dzięki formularzowi kontaktowemu Twoi klienci mogą się z Tobą skontaktować bez konieczności opuszczania strony kontaktowej. Zwykle będą musieli skopiować Twój e-mail, otworzyć klienta poczty e-mail, a następnie napisać wiadomość, ale nie jest to wymagane w przypadku formularza kontaktowego. Ułatwia to także zarządzanie otrzymywanymi żądaniami.