Instagram otwiera Układ, dzięki czemu możesz przesłać więcej niż jedno zdjęcie do swoich opowiadań

Instagram Jest to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych obecnie sieci społecznościowych. Jego droga do tego punktu była długa i odkąd dołączył Facebookudało się zachować znaczną część swojej niezależności.

Dlatego wielu użytkowników, pomimo początkowych wątpliwości, nadal preferowało. Ale w dzisiejszych czasach, w których pojawiają się nowe technologie każdego dnia, samo utrzymanie standardu nie wystarczy.

Z tego powodu w sieci społecznościowej pojawiła się potrzeba innowacji i ponownych odkryć, aby zaspokoić nowe potrzeby użytkowników. Jedną z nowych najczęściej używanych dziś funkcji są historie, które zostały teraz uzupełnione przez funkcję Utwórz, która ledwo towarzyszy sieci społecznościowej od sierpnia tego roku.

Nowy sposób pokazywania historii

Instagram otwiera Układ, dzięki czemu możesz przesłać więcej niż jedno zdjęcie do swoich opowiadań 1Nowa funkcja, którą firma zdecydowała się dziś pokazać, nosi nazwę Layout. Zasadniczo zapewnia to użytkownikom możliwość publikowania artykułów zawierających więcej niż jedno zdjęcie na raz.

Wcześniej było to możliwe tylko poprzez wstawienie drugiego interesującego zdjęcia przez pole tekstowe. Chociaż ta opcja była przydatna, prawda jest taka, że ​​była również bardzo uciążliwa, więc pojawienie się Układu jest prawdopodobnie bardzo dobrze przyjęte.

Teraz użytkownicy mogą wstawiać do swoich postów z historią do 6 Zdjęcia jednorazowe. Podobnie możesz je edytować za pomocą opcji Utwórz, aby opracować wyobrażone przejścia i efekty.

Dla kogo jest dostępny?

Konto Instagram Określenie, dla kogo ta funkcja jest dostępna, nie było jasne. Ten brak wyjaśnień może jednak sugerować, że jest to element wprowadzony jednocześnie na całym świecie.

Właśnie dzisiaj wyszło na jaw, więc musielibyśmy poczekać kilka dni, aby dowiedzieć się nieco więcej o zakresie tej funkcji. Oczywiste jest, że przyszło zastąpić pracę, która do tej pory wiele aplikacji do edycji zewnętrznych na platformie.

Część większego planu?

Instagram otwiera Układ, dzięki czemu możesz przesłać więcej niż jedno zdjęcie do swoich opowiadań 2To nie pierwszy raz, kiedy aktualizacja Instagram, w jakiś sposób przechwytuje funkcje innych aplikacji, które działały niezależnie. Bardzo podobne wydarzenie miało miejsce, gdy sieć społecznościowa zadeklarowała, że ​​można rozpocząć tworzenie GIF-ów na własnej platformie.

Następnie wiele aplikacji dedykowanych do wykonywania tej pracy dla użytkowników Instagram Stały się przestarzałe. Teraz ta historia się powtarza i projektanci aplikacji będą musieli znaleźć nowy sposób na różnicowanie.

To do Instagram zdecyduj się zaktualizować ponownie. Ponieważ wydaje się, że ta stopniowa akumulacja dodatkowych usług staje się niestandardowa dla platformy. Chociaż może to generować pewne problemy dla niezależnych twórców aplikacji, prawda jest taka, że ​​ostatecznie chodzi o oferowanie najlepszej usługi użytkownikom.