Instalator OBB – łatwiej niż myślisz

Czy kiedykolwiek nie udało Ci się zainstalować Call of Duty lub PUBG Mobile za pomocą plików APK? Cóż, jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, być może jedną z najczęstszych przyczyn niepowodzenia jest plik OBB. Jeśli nie masz pojęcia o pliku OBB lub chcesz Instalator plików OBB przewodnik, ten post jest zdecydowanie dla Ciebie. W dzisiejszym artykule damy ci pełne instrukcje instalatora plików OBB.

Instalator OBB

World War Heroes: WW2 Shooter – Przykład aplikacji zawierającej zarówno APK, jak i OBB

Coś, co musisz wiedzieć o plikach OBB

Co oznacza skrót OBB?

OBB lub Opaque Binary Blob to techniczny termin odnoszący się do plików przechowujących dodatkowe informacje dla dużych gier i aplikacji na Androida. Ze względu na fakt, że główne pakiety aplikacji lub pliki APK nie mogą zawierać wszystkich danych aplikacji, pliki OBB są kluczem do rozwiązania tej niedogodności. Dlatego jeśli okaże się, że aplikacja ma zarówno APK, jak i OBB, musisz pobrać oba 2 pliki do zainstalowania i korzystania z aplikacji bezpośrednio na urządzeniu.

Wymagania dotyczące pobierania plików OBB

Aby zapewnić, że Instalacja OBB działa płynnie, musisz zainstalować Eksplorator plików ES na twoim urządzeniu. Ta aplikacja narzędziowa pomoże rozpakować plik obb. To narzędzie można łatwo zainstalować za pomocą plików apk.

Co więcej, ponieważ aplikacje zawierające obb często mają duży rozmiar, upewnij się, że Twoje urządzenia mieć wystarczająco dużo miejsca do przechowywania. Ponadto niektóre aplikacje będą wymagały najnowszych Wersja na Androida do uruchomienia, więc nie zapomnij zaktualizować wersji Androida urządzenia.

Na koniec pamiętaj, aby się połączyć szybka i stabilna sieć Wi-Fi. Jeśli nie, możesz poczekać kilka godzin, aż instalacja się zakończy.

Po wykonaniu wszystkich tych czynności przejdźmy do sekcji samouczka.

Jak zainstalować APK z plikami OBB na Androidzie

Więc teraz podamy Ci instrukcję instalatora OBB. Aby ułatwić wam śledzenie, wykorzystamy PUBG Mobile APK + plik OBB apktoVi jako główny przykład w tym poście.

    Otwórz przeglądarkę i wyszukaj apktoVi w google, a następnie wyszukaj PUBG Mobile Następnie wybierz przycisk Pobierz APK + OBB

Jak zainstalować APK z plikami OBB

Pobierz PUBG Mobile APK + OBB

    Poczekaj na zakończenie procesu pobierania, a następnie otwórz Eksploratora plików ES, wybierz Lokalne> Pamięć wewnętrzna> Pobierz

Jak zainstalować APK z plikami OBB

Znajdź plik zip

    Plik zip Pubg Mobile zostanie tutaj zapisany, naciśnij długo i dotknij Więcej> EKSTRAKT DO> Wybierz ścieżkę> karta SD> Android> obb> OK

Jak zainstalować APK z plikami OBB

Wyodrębnij plik zip

Note: Jeśli w Eksploratorze plików ES nie ma folderu obb, musisz go utworzyć i zlokalizować ten folder w folderze Android.

Jak zainstalować APK z plikami OBB

Utwórz folder OBB

    Poczekaj na zakończenie procesu dekompresji, przejdź do Lokalne> Pamięć wewnętrzna> Android> Obb, wybierz plik apk PUBG, a następnie dotknij ZAINSTALOWAĆ

Jak zainstalować APK z plikami OBB

Zainstaluj PUBG Mobile

    Po zakończeniu instalacji pojawi się powiadomienie, wybierz otwarty aby natychmiast rozpocząć grę, lub dotknij Gotowy aby zamknąć powiadomienie.

Jak zainstalować APK z plikami OBB

Zakończ instalację

Podsumowując

To wszystko, co nasz zespół chce dziś z wami podzielić. Mamy nadzieję, że nasz samouczek aktywnie Ci pomoże Instalator OBB na Androida. Jeśli masz jakieś pytania związane z technologią, wyślij je do nas e-mailem. Dziękujemy za przeczytanie i wsparcie.