Instalowanie Amazon Narzędzia do śledzenia cen w systemie macOS

Instalowanie Amazon Narzędzia do śledzenia cen w systemie macOS 1

Jeden z najpopularniejszych sprzedawców e-commerce, Amazon, to miejsce, w którym ludzie mogą uzyskać najlepsze oferty na swoje ulubione produkty. Amazon, która rozpoczęła się jako prosty rynek książek internetowych w 1994 roku, teraz sprzedaje elektronikę, meble, żywność, biżuterię, gry wideo, oprogramowanie, a nawet strumienie wideo, muzyki i audiobooków za pośrednictwem spółek zależnych, takich jak Twitch i słyszalne.

Z jak dużym Amazon teraz zewnętrzni sprzedawcy zalewają witrynę, konkurując o najwyższą wartość. Ze względu na ogromną liczbę ofert nic dziwnego, że klienci o wysokim stopniu oszczędności chcą znaleźć najniższą cenę za ten sam produkt. Chociaż prawdą jest, że lubią to detaliści online Amazon od czasu do czasu utrzymuj sprzedaż na dużą skalę (np. Dzień Amazonów), zdarza się to tylko okazjonalnie, zwykle raz w roku.

Aby uzyskać najlepsze oferty przez cały czas, musimy mieć narzędzie, które może śledzić wszystkie ceny wystawiane na miliony sprzedających. Gdzie znajdujemy takie narzędzie i jak je zainstalować?

Nie martw się, mamy cię objęte. Po pierwsze, będziemy używać CamelCamelCamel jako jednego z najlepszych narzędzi do śledzenia cen i przeprowadzimy Cię przez proces instalacji na Twoim komputerze iMac.

Instalowanie CamelCamelCamel na macOS

CamelCamelCamel to jeden z najbardziej znanych programów śledzących ceny Amazon. Niestety to narzędzie (i większość innych) Amazon trackery cen) nie obsługuje już domyślnego wyboru przeglądarki Safari. Pamiętaj, że nadal możesz odwiedzićStrona CamelCamelCamelsznaleźć najlepsze oferty na Amazon za pomocą dowolnej przeglądarki.

Jednak, aby zainstalować rozszerzenie modułu śledzącego, musisz użyć przeglądarki Firefox lub Chrome. Nie jest to złe, biorąc pod uwagę fakt, że te przeglądarki są bardziej popularne niż Safari. Aby rozpocząć korzystanie z CamelCamelCamel, postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem:

  Odwiedź stronę rozszerzenia w swoimFirefoxlubChromprzeglądarka.
  KliknijDodaj do przeglądarki FirefoxlubDodaj do Chrome.
  Po zainstalowaniu CamelCamelCamel odwiedź dowolną stronę produktu naAmazon. Następnie powinieneś zobaczyćikona rozszerzenia obok paska adresu.
  Kliknij ikonę, aby zobaczyć wymienione produkty, które pojawiają się na stronie. Następnie kliknij interesującą Cię listę produktów, aby wyświetlić nowe okno pop-up przedstawiające historięwykres centego produktu.
  camelcamelcamel wykres cen

  Dzięki funkcji wykresu cen możesz tworzyć alerty cenowe, które wyślą Ci powiadomienie, gdy Twoje ulubione towary osiągną określoną cenę. Aby to zrobić, wystarczy wprowadzić żądaną cenę tego produktu, a następnie kliknąćTwórz zegarki cenoweprzycisk.

CamelCamelCamel może być potencjalnie najbardziej potrzebnym narzędziem dla oszczędnych ludzi. Jeśli jesteś zainteresowany użyciem narzędzia, które zapewnia tę samą funkcjonalność, ale ma nieco inne funkcje, możesz wypróbować Keepa.

Instalowanie Keepa na macOS

Keepa jest kolejnym Amazon narzędzie do śledzenia cen, które jest bardzo popularne jako rozszerzenie przeglądarki. Oprócz Chrome i Firefox Keepa obsługuje także przeglądarkę Opera i Edge. Niestety, podobnie jak CamelCamelCamel, nie obsługuje Safari.

Proces instalacji Keepa jest praktycznie taki sam jak poprzednio. Oto jak:

  Zainstaluj odpowiednie rozszerzenie dla przeglądarki (ChromlubFirefox).
  Po zainstalowaniu Keepa, to samo z CamelCamelCamelikona rozszerzeniapojawi się obok paska adresu. Jednak kliknięcie ikony spowoduje otwarcie nowej karty.
  Nowa karta działa jako platforma do wyszukiwania produktów, które są w sprzedaży Amazon. Z mojego doświadczenia mogę łatwo znaleźć towary, które mają ponad 80% zniżki.
  Możesz także użyć funkcji wyszukiwania, aby wyszukać produkt i pozwolić Keepa pokazać jego historięwykres cen.Aby to zrobić, przejdź do strony produktu na Amazon i skopiuj i wklej adres URL do paska wyszukiwania w Keepa. W przeciwnym razie po prostu wpisz bezpośrednio nazwę produktu.
  zachowaj wykres cen

W ciągu kilku sekund możesz natychmiast użyć tego wykresu, aby zaoszczędzić co najmniej kilka dolarów, ponieważ narzędzie może automatycznie porównać produkty z różnych ofert. Daje również wgląd w to, kiedy najlepiej kupić coś. Nie zapomnij użyćśledzeniefunkcja, więc nie ma żadnych potencjalnych ofert, które mogą się pojawić.

Pod względem funkcji śledzenia cen nic nie przebije CamelCamelCamel i Keepa. Jeśli chcesz uzyskać najlepszą cenę, skorzystaj z jednego z tych narzędzi, aby uzyskać lepszą jakość zakupów online.