Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Instalowanie systemu Windows 11 na stacji roboczej VMware 16

Windows 11 zawsze istniał, aby być sceną dla światowych innowacji. Stanowił kręgosłup globalnych przedsiębiorstw, a prężne start-upy stały się powszechnie znane. Sieć narodziła się i dorastała w systemie Windows. To tutaj wielu z nas napisało swój pierwszy e-mail, zagrało w swoją pierwszą grę na PC i napisało pierwszą linijkę kodu. Windows to miejsce, w którym ludzie mogą tworzyć, łączyć się, uczyć i osiągać sukcesy — jest to platforma, z której korzysta dziś ponad miliard ludzi.

Odpowiedzialność za projektowanie dla tak wielu ludzi nie jest traktowana lekko. Ostatnie 18 miesięcy przyniosło niesamowitą zmianę w sposobie korzystania z naszych komputerów; przeszliśmy od dopasowywania komputera PC do naszego życia do prób dopasowania do niego całego życia. Nasze urządzenia nie były tylko miejscem, w którym chodziliśmy na spotkania, zajęcia i załatwianie spraw, ale także miejscem, w którym przychodziliśmy grać w gry ze znajomymi, oglądać ulubione programy i, co być może najbardziej znaczące, nawiązywać kontakt. Przy okazji odtwarzaliśmy cyfrowo pogawędki w biurze, pogawędki na korytarzu, treningi, happy hours i uroczystości świąteczne.

To, co było tak potężne, to zmiana w komputerze, którą widzieliśmy i odczuwaliśmy – z czegoś praktycznego i funkcjonalnego na coś osobistego i emocjonalnego. To nas zainspirowało podczas tworzenia nowej generacji systemu Windows. Aby zbudować dla Ciebie miejsce, które będzie znajome, w którym będziesz mógł tworzyć, uczyć się, bawić i, co najważniejsze, łączyć się na zupełnie nowe sposoby.

Dziś z pokorą i podekscytowaniem przedstawiam Państwu system Windows 11 — system Windows, który przybliża Was do tego, co kochacie.

W tym artykule jestem z Tobą, aby dowiedzieć się, jak zainstalować system Windows 11 na stacji roboczej VMware. Wystarczy pobrać i zainstalować najnowsze oprogramowanie VMware Workstation przed rozpoczęciem tego samouczka i przygotować ISO systemu Windows 11. Zacznijmy…

Najpierw musimy stworzyć naszą maszynę wirtualną. W tym celu pracujemy w oprogramowaniu VMware Workstation, jak pokazano poniżej.

Zainstaluj system Windows 11

Wybierz opcję Niestandardowe i kliknij Dalej.

Zainstaluj system Windows 11

Wykonaj poniższe czynności i kliknij Dalej.

Zainstaluj system Windows 11

W tej sekcji kliknij Przeglądaj i wybierz plik ISO systemu Windows 11.

Zainstaluj system Windows 11

Zachowaj ostrożność w sekcji wyboru systemu operacyjnego i pamiętaj, aby wybrać system Windows 10 64-bitowy.

Zainstaluj system Windows 11

Wprowadź nazwę swojej maszyny wirtualnej i określ lokalizację przechowywania jej plików.

Zainstaluj system Windows 11

W sekcji Typ oprogramowania wybierz ustawienia domyślne i kliknij Dalej.

Zainstaluj system Windows 11

W sekcji wyboru procesora dla maszyny wirtualnej możesz wybrać jeden procesor 2-rdzeniowy, jak pokazano na obrazku poniżej.

Zainstaluj system Windows 11

W tej sekcji określ wymaganą ilość pamięci RAM.

Zainstaluj system Windows 11

Ustaw ustawienia karty sieciowej na żądany stan. NAT umożliwia przeniesienie Internetu na maszynę wirtualną.

Zainstaluj system Windows 11

Kontynuuj pozostałe części jako domyślne, aż dojdziesz do części dotyczącej tworzenia dysku wirtualnego. Kliknij Utwórz nowy dysk wirtualny, a następnie kliknij Dalej.

Zainstaluj system Windows 11

Wybierz opcję Przechowuj dysk wirtualny jako pojedynczy plik i określ rozmiar dysku twardego w sekcji Maksymalny rozmiar dysku.

Zainstaluj system Windows 11

Kontynuuj prace nad częściami, aż dojdziesz do ostatniej strony i kliknij Zakończ, aby zbudować samochód.

Zainstaluj system Windows 11

Po utworzeniu maszyny wirtualnej kliknij przycisk Włącz, aby włączyć maszynę wirtualną.

Zainstaluj system Windows 11

Naciśnij klawisz…

Zainstaluj system Windows 11

Jak widzisz, wprowadzasz kroki instalacji związane z Windows 11. Kontynuuj te kroki, jak instalacja Okna 10, do czasu zainstalowania systemu Windows 11 na maszynie wirtualnej VMware Workstation.

Zainstaluj system Windows 11

Pobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz motywy WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobieranie premium motywów WordPressbezpłatny kurs onlinepobierz oprogramowanie SamsungaPobierz zerowe motywy WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmo