Instrukcja obsługi Instagram do promowania swojego bloga za pomocą Bitly


Aby użyć tutaj Instagram promować swój blog z niewielką pomocą Bitly

Brak klikalnych linków Instagram sprawia, że ​​wydajesz Instagram Promowanie swojego bloga jest bardziej skomplikowane niż powinno. Jest jeden Klikalne linki Instagram Hack, który już tutaj napisaliśmy Info Bunny. Polega na utworzeniu kolejnego raportu. Instagram i użyj nazwy użytkownika tego konta jako linku.

Oto przykład, jak to działa

Obecnie promuję The8App i utworzyłem kolejne konto Instagram z nazwą użytkownika @ HowTo8App. Na tej stronie dodałem informacje o The8App z linkiem do mnie Znajomość strony The8App w HowTo8App

Nazwy użytkowników można kliknąć Instagramwięc kiedy piszę na moim rachunek Instagram Roona awans The8App Wszystko, co muszę zrobić, to napisać wezwanie do działania i wstawić nazwę użytkownika drugiego profilu w poście. Jest to kliknięcie, które można kliknąć na drugim koncie

Czytaj więcej

Teraz ta sztuczka działa dobrze, ale jeśli reklamujesz swojego bloga na InstagramLepszym sposobem na reklamę może być wymiana linku do profilu podczas publikowania nowego artykułu.

Utworzenie nowej wizyty w tym artykule jest bardzo łatwe. Mało Utwórz krótką wersję linku i nazwy oraz dodaj do zakładek artykuł i blog. Następnie możesz stworzyć wyjątkowo przyjazny obraz Instagram Możesz to udostępnić, informując obserwujących w poście, że muszą kliknąć link w profilu, aby odwiedzić artykuł.

Najłatwiejszym sposobem na znalezienie Bitly jest użycie Google Chrome i dodanie Ekspansywna ekspansja Chrome. Następnie, gdy jesteś na stronie URL, którą chcesz skrócić, po prostu kliknij ikonę Bitly na górze strony, a otrzymasz otwarte okno, w którym możesz dostosować swój URL.

Mała strona rozszerzenia Google Chrome Bitowe rozszerzenie Google Chrome Boczne. Dodaj Chrome, a następnie kliknij ikonę Bitly, aby skrócić i dostosować adres URL strony.

Możesz nawet z niego korzystać Link w Bio Hack przez Instagram aby wzmocnić żądanie kliknięcia.

Zobacz, jak tekst Link In Bio pojawia się pod moją nazwą użytkownika na obrazku poniżej.

Jak promować swojego bloga? Instagram - Link w bio-trickuLink w Bio Trick

Tak działa Link In Bio Trick

1 / Dodaj swój wkład Instagram jak zwykle 2 / Kliknij Dodaj lokalizację do postu. Następnie poszukaj łącza w Bio i wybierz.

I to jest. Otrzymujesz tekst z nazwą użytkownika.

Bitly zapewnia również bardzo przydatne informacje analityczne przy każdym skróceniu adresu URL, dzięki czemu można zobaczyć, ile kliknięć Instagram

Instrukcja obsługi Instagram promować swój blog: teraz twoja kolej!

Daj mi znać, co myślisz o pomysłach w tym artykule. Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je jako komentarz poniżej, a ja na pewno odpowiem

pozdrowienia

Roona

PRZYDATNE ZASOBY

(PRZEWODNIK) POWRÓT ŁĄCZA Z LEPSZĄ FIRMĄ

Nie można połączyć z Instagram? Sprawdź sprytną sztuczkę Mashable

Artykuły