Integracja urządzenia Philips Somneo Sleep z telefonem z Androidem

Integracja urządzenia Philips Somneo Sleep z telefonem z Androidem 1

Jeśli jesteś fanatykiem telefonu, prawdopodobnie obserwujesz niesamowite zmiany w świecie Androida. Jeśli chodzi o ustawianie i integrację nowych lamp Philips Somneo Sleep z telefonem z Androidem, oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Rozpoczęcie pracy Philips Somneo

Aby rozpocząć, musisz pobrać i zainstalować aplikację Philips Somneo w telefonie. Gdy to zrobisz, zauważysz, że aplikacja może być używana z fonemodelami systemu Android w wersji szóstej i wyższej oraz wszystkim, którzy używają jedenastego modelu iOS smartphones może korzystać z aplikacji SleepMapper.

Po zainstalowaniu aplikacji następnym krokiem jest włączenie trybu uśpienia i zaświecenie kontrolek. Po ustawieniu tych dwóch telefon otrzyma lampki kreatorów konfiguracji.

Następnie upewnij się, że wybrałeś lekki język, którego chcesz używać wraz z integracją trybu uśpienia. Następnie otwórz aplikację ponownie i postępuj zgodnie z instrukcją, która zostanie wyświetlona, ​​aby pomóc Ci połączyć aplikację Somneo z lampką budzenia.

Postępując zgodnie z powyższymi instrukcjami, integracja Philips Somneo zajmie tylko około 10 minut, łącząc lampki alarmowe z domowym WiFi lub innymi połączeniami bezprzewodowymi.

Jeśli korzystasz z trybu uśpienia Philips Somneo i ustawień budzenia, ale nie korzystasz z połączeń internetowych, oto co powinieneś zrobić:

Najpierw musisz nacisnąć i przytrzymać ikonę Wi-Fi, co zajmie Ci około ośmiu sekund. Po zakończeniu tej procedury pojawi się punkt dostępowy, który wyświetli wzór pokazujący lampki alarmowe.

Oprócz naciśnięcia i przytrzymania połączenia internetowego oraz uruchomienia świateł, będziesz musiał otworzyć aplikację, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami, które zostaną wyświetlone, aby połączyć funkcję budzenia i zintegrować działania Sleep Somneo.

Integracja funkcji Somneo Sleep firmy Philips z nowym telefonem

Dla osób zainteresowanych korzystaniem z funkcji budzenia i spania Philips przeprowadzimy Cię przez to, jak to zrobić. Ponownie zainstaluj lub zainstaluj nową aplikację SleepMapper na nowym telefonie z Androidem. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w aplikacji, aby ukończyć konfigurację.

Integracja opcji wydajności Philips Somneo Sleep

Integracja funkcji Sleep Somneo Sleep rozpoczyna się od prośby o ustawienie ustawień czasu alarmu, poziomów jasności, rozmiarów, dźwięków i procedur ćwiczeń oddechowych. Poniżej znajdują się wszystkie funkcje dotyczące Philips Sleep Somneo, które powinieneś wiedzieć:

Integracja usługi Philips Somneo for Sleep

Aby ustawić i zintegrować urządzenie Philips Somneo do snu, dostępna jest wyjątkowa funkcja zwana „Relieve”. Ta funkcja obejmuje symulowanie słońca, co jest procesem polegającym na stopniowym zmniejszaniu światła słonecznego oraz wzorców oddychania, które pomagają szybko zasnąć.

Zintegrowanie trybu uśpienia Philips Somneo pomaga również codziennie zmniejszyć stres, co daje poczucie relaksu. Aby zintegrować sen, ustaw tryb „Zachód słońca”, który w zależności od modelu telefonu zajmuje od pięciu minut do godziny. Oto jak zintegrować sen:

Naciśnij przycisk wyłączania telefonu, a następnie kliknij ustawienie zachodu słońca. Gdy to zrobisz, światła zaczną powoli gasnąć, podczas gdy deszcz i naturalne głosy oceanu będą wyświetlane, aby pomóc Ci przyśpieszyć impulsy snu twojego mózgu, które pozwolą ci zasnąć.

Po ustawieniu trybów snu możesz być zainteresowany ustawieniem relaksacji oddechu. W tym celu wybierz zakres około czterech do dziesięciu oddechów w opcjach ustawień i pozwól umysłowi się zrelaksować. To ustawienie ma około dwudziestu pięciu poziomów jasności do wyboru.

Zintegrowana opcja budzenia

Aby się obudzić, użyj funkcji, która zwiększa światło. Funkcja światła naśladuje naturalne słońce i wyświetla cechy wschodu słońca, co powoduje impulsy pobudki w mózgu, podnosząc cię w ten sposób.

Po ustawieniu na około trzydzieści minut opcja budzenia umożliwia zwiększenie jasności w miarę zbliżania się czasu budzenia. Integrację budzenia można ustawić na trzydzieści minut do czterdziestu pięciu.

Po ustawieniu opcja budzenia uruchomi się na czerwono miękko, a następnie zmieni kolor na pomarańczowy. Kolory te rosną, dopóki sypialnia nie będzie pełna światła, które jest całkowicie żółte. Żółty kolor zwiększa impulsy pobudki w mózgu, stymulując większą aktywność.

Integrowanie ustawienia drzemki

Jeśli chcesz ustawić się na popołudniową drzemkę, dotknij górnej części widocznego światła na jawie, a światła się drzemią. Po około dziewięciu minutach zacznie wydawać dźwięk, pozwalając ci dalej spać lub zdecydować się obudzić.

Dlaczego aplikacja Philips Somneo Sleep?

Philips Somneo został specjalnie zaprojektowany dla każdego, kto ma trudności z przebudzeniem lub ma problemy ze snem. Dzięki ekranowi dotykowemu telefonu z systemem Android Philips Somneo Sleep zapewnia szybką i dokładną reakcję wyświetlacza na przebudzenie i spanie. Jeśli masz ochotę na spokojny sen, będziesz potrzebować tej aplikacji na swoim telefonie.