Inteligentna ścieżka Xiaomi 5 z większymi ekranami, nowymi systemami ładowania i niższymi cenami

Po kilku plotkach Xiaomi oficjalnie uruchomiło nowy zespół Xiaomi Mi 5, wciąż tylko na rynku chińskim. Jednak, jak to często bywa, wkrótce pojawi się wersja globalna, a ponieważ musi istnieć wersja NFC, wersja globalna może być interesująca.

Jednak, jak zawsze, chińska wersja jest już dostępna na stronie importu i będziesz mógł kupić model podczas przedsprzedaży, która zostanie wysłana w przyszłym tygodniu. Na szczęście jest to tani produkt i nie należy go zatrzymywać w urzędzie celnym, jednak istnieje kilka opcji priorytetowych, które zapewniają szybką dostawę.

Xiaomi wprowadziło nas do Mi Band jako jednego z najlepszych produktów na rynku i Mi Band 5 nie może być inaczej, ponieważ inteligentne zespoły są zwykle liderami tego segmentu. Zaczęliśmy wyjaśniać wszystkie wiadomości i na w końcu podamy ci linki, z których możesz kupić nowy zespół Xiaomi Mi 5.

Chiński gigant Xiaomi wprowadza nowy Mi Smart Band 5, który oferuje kilka ulepszeń i funkcji, takich jak większy ekran, nowy bezprzewodowy system ładowania i nowy tryb zdrowia dla kobiet w rok po premierze Mi Smart Band 4. Ale jest kilka bardzo ważnych czynników: Xiaomi utrzymuje bombastyczną cenę na Mi Band 5.

Mi Smart Band 5 ma ekran AMOLED 1,1 cale, co oznacza 20% większy niż jego poprzednik. Dzięki nowej inteligentnej linii producenci wprowadzają także nowe animowane tarcze zegarków, w tym postacie z seriali telewizyjnych, takich jak Spongebob Squarepants, Neon Genesis Evangelion i Detective Conan, spośród ośmiu kolorowych bransolet.

Xiaomi twierdzi, że nowe inteligentne bransoletki są zasilane lepszymi procesorami – chociaż nie określają, które – aby umożliwić po raz pierwszy śledzenie cykli miesiączkowych i wspierać dodatkowe funkcje, takie jak ocena stresu, które powiadamiają użytkowników, kiedy się pojawią. najlepsza wysokość do odpoczynku.

Zespół Mi 5, kompatybilny z iPhone’ami i urządzeniami z Androidem, bardziej efektywnie monitoruje cykle snu użytkowników, dodaje obsługę snu REM i ocenia sesje dźwięku i głębokiego snu. Firma twierdzi, że monitorowanie tętna jest teraz o 50% bardziej dokładne.

Jedna z głównych ulepszeń w nowym paśmie Xiaomi Mi 5 to twój nowy system ładowania. Była to poważna zmiana w stosunku do swojego poprzednika, którą wielu użytkowników krytykowało za konieczność usunięcia liny z bransoletki w celu przenoszenia sprzętu. Teraz firma twierdzi, że nowa podstawka magnetyczna ładująca jest automatycznie instalowana na dole inteligentnego paska. Pełne naładowanie zapewnia ciągłe użytkowanie przez okres do 14 dni, zgodnie z poprzednikiem.

Inteligentna ścieżka Xiaomi 5 z większymi ekranami, nowymi systemami ładowania i niższymi cenami 3„szerokość =„ 1000 ”wysokość =„ 1043

Podobnie jak Mi Smart Band 4, Grupa 5 obsługuje domowy cyfrowy asystent audio, XiaoAI, który użytkownicy mogą wyzwalać, przesuwając na prawo od ekranu, ale nie odnosi się do innych asystentów. Ostatnie pogłoski wskazują, że Mi Band 5 wesprzyj Alexę, osobistą asystentkę firmy Amazon, więc mamy nadzieję, że kiedy zaprezentujemy wersję globalną, będą niespodzianki.

Istnieją dodatkowe warianty Smart Band 5 który obsługuje NFC. Ten model obsługuje obsługę płatności mobilnych i może być używany do otwierania inteligentnych drzwi, a także działać jako karta transportowa w wybranych licznikach, obecnie w Chinach. Inne funkcje są ograniczone do rynku chińskiego i mamy nadzieję, że kiedy zostanie ogłoszona wersja globalna, ta innowacja dotrze do wszystkich.

Zespół Xiaomi Mi 5 będzie dostępny w Chinach w przyszłym tygodniu za około 25 €, podczas gdy wariant NFC ma kosztować 31 €.

Na razie zespół Xiaomi Mi 5 jest dostępny wyłącznie na rynku chińskim, wiemy już, że do zakupu sprzętu będziemy mieć użytkowników z chińskiej witryny importowej, gdzie cena jest wyższa. Oto niektóre najlepsze witryny i ceny, dzięki którym możesz wybrać swój ulubiony sklep lub najlepszą cenę:

Chcielibyśmy wspomnieć, że podane ceny są cenami dostępnymi w momencie tego artykułu i nie obejmują kosztów wysyłki, ponieważ niektóre strony internetowe są bezpłatne lub istnieją inne metody wysyłki.

Chcesz wiedzieć więcej aktualności? Zobacz nasze Sugestie poniżej

Chcesz wiedzieć więcej aktualności? Zobacz nasze Sugestie poniżej