Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Inteligentne gondole: 7 Najlepsze typy do rozważenia

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Inteligentne gondole: 7 Najlepsze typy do rozważenia

Usypianie lub relaksowanie niemowląt może być bardzo trudne, co może również wpływać na nawyki snu rodziców, ponieważ konieczne może być ciągłe głaskanie ich, aby zasnąć.

Jednak używając A inteligentne łóżeczko to jeden z najlepszych sposobów pracy z noworodkami, jeśli chodzi o usypianie ich, ponieważ łóżeczka te są wyposażone we wbudowaną technologię, która pomaga w tym.

W przeciwieństwie do tradycyjnego łóżeczka, które się nie porusza, technologie zastosowane w inteligentnym gondoli symulują zachowanie opiekuna, wykonując ruchy, dźwięki i nie tylko, aby pomóc uspokoić i zrelaksować dziecko. Może to znacznie poprawić nawyki związane ze snem zarówno dziecka, jak i rodzica.

Niestety wybór inteligentnego gondoli może być trudny, ponieważ jest ich wiele od różnych producentów. Aby pomóc Ci podjąć świadomą decyzję, w tym artykule wybraliśmy i przetestowaliśmy sześć najlepszych inteligentnych gondoli.

Zanim jednak zaczniemy, przyjrzyjmy się bliżej inteligentnym gondolom i czynnikom, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem.

Czym są inteligentne gondole?

Niektórzy z nas, którzy spędzali czas z niemowlętami, znają gondole. Inteligentne gondole są często do nich podobne, ale główną różnicą jest to, że są wyposażone w ustawienia i algorytmy, które mogą stworzyć wygodne i relaksujące środowisko do spania dla niemowląt do 4 miesiące.

Obraz: Kołyska

Inteligentne gondole, zwane także urządzeniami do spania dla dzieci, to łóżeczka z wbudowanymi czujnikami, które generują reakcje, takie jak biały szum (dźwięki), kołysanie (ruch) i światło zależne od zachowania dziecka w łóżeczku, aby je uspokoić.

Co więcej, inteligentnymi łóżeczkami można także sterować i monitorować za pomocą aplikacji na smartfony, dzięki czemu możesz mieć oko na dobre samopoczucie swojego dziecka.

Inteligentne gondole przeznaczone są dla noworodków i dzieci do szóstego miesiąca życia. Zazwyczaj są wykonane z tkaniny i zwykle wsparte są na wolnostojących nogach.

Najlepszą cechą inteligentnych gondoli jest to, że zapewniają dzieciom miejsce do spania i są wyposażone w technologie (czujniki, ruch, dźwięki i światła), które naśladują tradycyjne metody głaskania i usypiania dzieci.

Rzeczy do rozważenia przed zakupem inteligentnego gondoli

Inteligentne gondole są w dużej mierze identyczne, ale istnieje kilka cech, które je wyróżniają i które należy wziąć pod uwagę przed wyborem. Oto kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie inteligentnego gondoli:

 • Cena: Jedną z rzeczy, które powinieneś rozważyć przed zakupem jednego z tych inteligentnych gondoli, jest wielkość portfela. Mamy niektóre z tych gondoli, które kosztują ponad 1000 dolarów i wiele, które kosztują mniej niż 500 dolarów. Tak, wyższe ceny zazwyczaj oznaczają wyższą jakość i funkcje, ale są też takie, które kosztują mniej, a mimo to oferują dobrą jakość i funkcje. Dobrym pomysłem jest również wypożyczenie, aby nie marnować pieniędzy na coś, czego nie będziesz potrzebować, gdy Twoje dziecko wyrośnie z gondoli.
 • Dane techniczne: Przy wyborze fantazyjnego gondoli należy wziąć pod uwagę także Twoje potrzeby i oczekiwania. Dzieje się tak dlatego, że te gondole są produkowane według różnych standardów i potrzeb; niektóre oferują ruch kołysający z różnymi prędkościami i biały szum o różnej intensywności, podczas gdy inne mają tylko biały szum. Zanim więc podejmiesz decyzję, powinieneś wziąć pod uwagę wszystkie te czynniki, w tym wielkość gniazda gondoli.
 • Mobilność: Mobilność to jedna z najważniejszych cech inteligentnego gondoli; niektórzy rodzice tego potrzebują, ale inni nie. Zwykle większość inteligentnych gondoli oferuje różne opcje mobilności, które należy sprawdzić przed wyborem.
 • Funkcje bezpieczeństwa: Nie wszystkie inteligentne gondole są wyposażone w zabezpieczenia, takie jak śpiworki zapewniające bezpieczeństwo dzieciom lub siatkę zapewniającą lepszą cyrkulację powietrza. Dlatego przy wyborze inteligentnego gondoli należy zwrócić szczególną uwagę na te funkcje.
 • Inne czynniki, na które należy zwrócić uwagę, to gwarancja i dostępność aplikacji mobilnej, która pozwala monitorować stan gondoli i dane dotyczące snu dziecka.

Jakie inteligentne gondole są obecnie najlepsze do kupienia?

Szukasz sposobu na zapewnienie komfortowego snu swojemu dziecku, które zwykle ma problemy z zasypianiem przez dłuższy czas bez przerw, jednocześnie dbając o to, aby Twój sen nie był zakłócany? Odkryj naszą ofertę najlepszych dostępnych inteligentnych gondoli:

Inteligentna nazwa gondoli Kluczowe cechy Cena

Graco Sense2Snooze — inteligentna technologia wykrywania płaczu
– 3-szybkość, kojący ruch
– 2-prędkość wibracji
– 20 ustawień dźwięku
– Boki z siateczki i dwustronny daszekSprawdź cenę

Snoo — opracowany przez dr Harveya Karpa i inżynierów z MIT
– Uspokajająca symulacja środowiska macicy
– Automatyczne dopasowanie do potrzeb dziecka
– Zatwierdzenie FDA De Novo
– Kontrola aplikacjiSprawdź cenę

Obrotowe siedzisko do gondoli Halo – obrót o 360 stopni
– Opuszczana ścianka łóżka do karmienia piersią – Uspokajające dźwięki i wibracje
– Bursztynowa lampka nocna
– Lekka i kompaktowa konstrukcjaSprawdź cenę

Cradlewise Smart Bassinet – gondola i łóżeczko typu „wszystko w jednym”.
– System monitorowania dziecka z kamerą i aplikacją
– Czujniki dla potrzeb dziecka
– Certyfikat Greenguard Gold
– Naśladuje wzorce snu dzieckaSprawdź cenę

Gondola nocna Chicco Close to You- 3-W-1 design (łóżko przyłóżkowe, przenośna przestrzeń do spania, przewijak)
– Światło nocne, wibracje i melodie
– Siatkowe panele boczne
– Regulowana wysokość i kołaSprawdź cenę

Fisher-Price Baby Bedside Sleeper Luminate — inteligentny system wykrywania płaczu dziecka
– Konfigurowalne tryby kojące
– Funkcje oświetlenia nocnego
– Nowoczesny design z bokami z siateczki
– Przystępna cenaSprawdź cenę

Graco Sense2Snooze: najlepsze inteligentne gondole samobujające

Graco Sense2Snooze Inteligentna gondola to jedna z najlepszych i najtańszych inteligentnych gondoli. Jak sama nazwa wskazuje, gondola wykorzystuje wbudowane czujniki, które wykrywają nastroje dziecka i automatycznie kołyszą je do snu za pomocą kojących technologii.

Technologia Graco Sense2Snooze oferuje trzy prędkości kojącego ruchu, dwie prędkości wibracji i biały szum z dziesięcioma kołysankami i dziesięcioma kojącymi dźwiękami, spośród których gondola może wybrać najlepszą kombinację, aby ukołysać dziecko do snu.

Ponadto ten inteligentny gondola jest wyposażony w technologię wykrywania płaczu, w której wbudowany mikrofon — czujnik — wykrywa płacz dziecka i automatycznie reaguje, aby go uspokoić i ukoić.

Jedną z najlepszych cech tego inteligentnego gondoli jest siatkowy materiał po bokach, który zapewnia lepszą wentylację i widoczność. Dwustronny daszek na górze inteligentnego gondoli jest również miłym akcentem, ponieważ można go wykorzystać, aby chronić dziecko przed światłem.

Kup Graco Sense2Snooze

Dlaczego Graco Sense2Snooze

 • Posiada inteligentną technologię wykrywania płaczu, która identyfikuje płacz dziecka i automatycznie na niego reaguje, zapewniając szybszy powrót do snu.
 • Zapewnia 3-szybki kojący ruch i 2-prędkość wibracji dostosowana do preferencji Twojego dziecka — wygodny kokon, który Twoje dziecko pokocha.
 • Oferuje 20 ustawień dźwięku, w tym biały szum i kołysanki, aby stworzyć spokojne środowisko snu.
 • Siateczkowe boki i baldachim zapewniają doskonałą wentylację i regulację światła — czysta rozkosz dla Twojego malucha.
 • Wysoki limit wagi wynoszący 44 funty sprawia, że ​​jest to cenny nabytek w dłuższej perspektywie.

Idealny dla rodziców znających się na technologii, Graco Sense2Snooze zapewnia spokojne noce i spokojne dni!

Snoo: Najlepszy ogólnie inteligentny gondoli

Snoo od Happiest Baby to powszechnie znana marka na rynku inteligentnych gondoli, prawdopodobnie dlatego, że była jedną z pierwszych inteligentnych gondoli i jedną z najbardziej funkcjonalnych inteligentnych gondoli na rynku.

Chociaż jest to najbogatsza w funkcje inteligentna gondola na tej liście, jest także najdroższa na tej liście. Snoo zapewnia precyzyjnie dostrojone ruchy i dźwięki, które uspokajają noworodki i umożliwiają spokojny sen.

Posiada również technologię wykrywania płaczu, która wykorzystuje zaawansowane algorytmy do odróżniania płaczu dziecka od dźwięków w pomieszczeniu i wykorzystuje kombinację ruchów kołysania i białego szumu, aby uspokoić dziecko.

Gondola jest nie tylko bardzo wygodnym miejscem do spania dla noworodków, ale jest również wyposażona w śpiworek z bawełny organicznej, który utrzymuje je stabilnie na miejscu, zapobiegając przetoczeniu się do niebezpiecznej pozycji. Jednak niektórzy rodzice mogą nie chcieć używać go w przypadku swojego dziecka, więc jest to opcjonalne.

Podobnie jak Sense2Snooze, gondola Snoo Smart Bassinet ma również ścianki z siateczki zapewniające zdrową cyrkulację powietrza i wodoodporny pokrowiec na materac dla Twojego dziecka.

Samodzielna nóżka w Snoo nie jest idealna, ponieważ poruszanie się w nim dziecka bez przeszkadzania mu może być trudne, zwłaszcza podczas snu.

Snoo Smart Bassinet posiada aplikację, która umożliwia zdalne sterowanie gondolą, dostosowywanie ustawień dla dziecka i monitorowanie jego wzorców snu.

Kup Snoo

Dlaczego warto kupić Snoo

 • Opracowany przez doktora Harveya Karpa i inżynierów z MIT, Snoo inteligentnie i bezpiecznie poprawia sen dziecka o dodatkową 1-2 godzin każdej nocy.
 • Naśladuje uspokajające środowisko macicy poprzez bezpieczne powijaki, delikatne kołysanie i uciszanie przez całą noc.
 • Snoo jest responsywne, co oznacza, że ​​automatycznie dopasowuje się do potrzeb dziecka, często łagodząc wszelkie kłótnie w czasie krótszym niż minuta.
 • Jako jedyna gondola posiadająca aprobatę De Novo od FDA, Snoo zapewnia bezpieczne spanie na plecach, co zostało potwierdzone przez badania naukowe przez władze odpowiedzialne za zdrowie publiczne.
 • Obejmuje oddychalność, dźwięk, poziomy ruchu i niezawodny silnik wspomagający sen dziecka.

Snoo jest wysoce zalecane dla rodziców noworodków do 6 miesiąca życia, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo, szybkość reakcji i dodatkowe godziny snu.

Obrotowe siedzisko do gondoli Halo

Łóżeczko Halo to kolejna inteligentna gondola, którą polecamy tym, którzy szukają wygodnego, a jednocześnie inteligentnego środowiska do spania dla swojego dziecka. Gondola ma wbudowaną funkcję wibracji, która relaksuje dziecko.

Chociaż nie ma tak wielu wyrafinowanych funkcji kojących, jak niektóre inteligentne gondole, które sprawdziliśmy, nadal jest to jedna z najlepszych opcji, jeśli radzisz sobie z gondolą, która nie jest mobilna.

Na spodzie gondoli znajduje się panel sterowania kojącymi funkcjami: oświetleniem LED, muzyką i wibracjami. Gondola wyposażona jest w siateczkową osłonę, która pozwala widzieć dziecko ze wszystkich stron i zapewnia niezakłócony dostęp powietrza, gdy dziecko toczy się po ścianach.

Posiada solidną podstawę, która podtrzymuje nogę gondoli, która obraca się i rozciąga w pionie. Wygodną funkcją obrotowego podkładu do gondoli Halo jest możliwość obracania go o 360 stopni oraz ciągnięcia w przód i w tył.

Największą wadą tej inteligentnej gondoli jest to, że nie jest ona w całości przenośna, choć w każdej chwili można odczepić i przetransportować gniazdo. Oprócz tego wyrafinowanego modelu, dostępna jest również podstawowa wersja tego gondoli, jeśli nie potrzebujesz wszystkich funkcji, jakie oferuje to łóżeczko dziecięce.

Kup obrotowe siedzisko do gondoli Halo

Dlaczego obrotowy podkład do gondoli Halo

 • Niezrównany obrót o 360 stopni zapewniający stały i łatwy dostęp do dziecka
 • Wygodna, opuszczana ścianka nocna, idealna dla rodziców karmiących piersią i mających problemy z poruszaniem się
 • Imponująca biblioteka uspokajających dźwięków i wibracji dostępnych po naciśnięciu przycisku
 • Przyjemna bursztynowa lampka nocna tworzy przytulne środowisko do spania
 • Lekka i kompaktowa konstrukcja, idealna do małych przestrzeni.

Ten idealny śpioszek nadaje się do narodzin dziewięciomiesięcznych dzieci, co czyni go doskonałym wyborem dla młodych mam i pacjentek po cesarskim cięciu. Najwyższy komfort i bezpieczeństwo!

Cradlewise Smart Bassinet: najlepsze połączenie gondoli i łóżeczka

The Inteligentne gondole Cradlewise to łóżeczko dziecięce typu „wszystko w jednym”, które może służyć jako gondola i łóżeczko. Korzystając z tego gondoli, nie będziesz musiała się martwić o odstawienie dziecka od łóżeczka do ukończenia 24 miesiąca życia, co czyni go jeszcze bardziej wartościowym.

Gondola ma 34 cale wysokości, 40 cali długości i 24 cale szerokości. W zależności od tego, czy jest to gondola, czy łóżeczko, głębokość można regulować na 10 cm lub 22 cm.

Gondola jest również dobrze wykonana; ma siatkę, podobnie jak inne inteligentne gondole, które testowaliśmy w tym artykule, a także jest wyposażony w wodoodporne prześcieradło i pokrowiec na materac.

Funkcja monitorowania dziecka w gondoli Cradlewise Smart Bassinet to jedna z jego wyróżniających się funkcji. Umożliwia to kamera skierowana na gondoli oraz opracowana dla gondoli aplikacja na smartfony.

W ten sposób możesz łatwo zobaczyć i mieć na oku niemowlę w gondoli, nawet jeśli jesteś w kuchni, a dziecko jest w pokoju. Ta inteligentna gondola jest również wyposażona w czujnik, który wykrywa, kiedy dziecko potrzebuje kołysania lub ukojenia za pomocą białego szumu.

Kup gondole Cradlewise

Dlaczego łóżeczko Cradlewise

 • Po pierwsze, służy nie tylko jako gondola, ale kreatywny projekt pozwala na przekształcenie go w łóżeczko, zapewniając użyteczność nawet przez 24 miesiące.
 • Po drugie, jest wyposażony w wyjątkowy system monitorowania dziecka z wbudowaną kamerą i aplikacją na smartfona, dzięki czemu możesz mieć oko na swoje maleństwo w dowolnym momencie.
 • Po trzecie, innowacyjne czujniki wykrywają, kiedy dziecko potrzebuje kołysania lub białego szumu, aby go uspokoić.
 • Po czwarte, jego przyjazna dla zdrowia konstrukcja, potwierdzona certyfikatem Greenguard Gold, gwarantuje, że nie zawiera ponad 10 000 szkodliwych substancji chemicznych.
 • Co więcej, skutecznie uczy się i naśladuje wzorce snu Twojego dziecka, oferując automatyczne reakcje, które go uspokajają i przywracają do snu.

Dla rodziców znających się na technologii i dbających o zdrowie, poszukujących rozwiązania wartego swojej ceny, to gondola jest dla Ciebie!

Chicco blisko Ciebie 3-W-1 Gondola nocna: najlepsza przystępna cenowo i przenośna inteligentna gondola

Kolejnym wygodnym gondolem dla niemowląt, który polecamy jest Łóżeczko dziecięce Chicco, co jest również najłatwiejszą w transporcie opcją. Ta sprytna gondola jest dość niedroga w porównaniu z niektórymi alternatywami, a atrakcyjne funkcje, jakie oferuje za tę cenę, są niezwykle interesujące.

Gondola przyłóżkowa Chicco jest wyposażona w kojące funkcje, takie jak wibracje, muzyka i elektroniczny moduł oświetlenia nocnego, które pomagają ukoić dziecko i stworzyć uspokajającą atmosferę, gdy zajdzie taka potrzeba.

Inteligentna gondola posiada boczny panel z siateczki, który zapewnia odpowiednią wentylację i dobrą widoczność dziecka z boków. Ma również regulowaną wysokość i obrotowe koła, dzięki czemu można go z łatwością przenosić z pokoju do pokoju.

Gondola jest wyposażona w ręczny hamulec z boku, który zapewnia większe bezpieczeństwo i zapobiega przypadkowemu przesunięciu. Ponadto możesz dostosować głębokość gondoli, aby zapewnić elastyczność w podejmowaniu decyzji, w jakim stopniu chcesz, aby Twoje dziecko było dostępne.

Nie będziesz żałować zakupu tego gondoli, ponieważ jest to niedrogie rozwiązanie, które zapewni Twojemu dziecku wygodne miejsce do spania.

Kup gondoli nocne Chicco Close To You

Dlaczego Chicco Close To You – gondola nocna

 • Kompaktowy i wszechstronny: Trzy tryby użytkowania służą jako gondola przy łóżku, przenośna przestrzeń do spania i stół do przewijania.
 • Pocieszające funkcje: Wbudowana lampka nocna, kojące wibracje i sześć melodii są do Twojej dyspozycji.
 • Widoczność i wentylacja: Siateczkowe panele boczne zapewniają zarówno widoczność, jak i cyrkulację powietrza.
 • Łatwa mobilność: Regulowana wysokość, wbudowane koła i poręczny hamulec sprawiają, że poruszanie się jest dziecinnie proste.
 • Pielęgnacja odporna na Laspe: Można prać w pralce, odpinane tkaniny i wodoodporny, dwustronny materac ułatwiają czyszczenie.

Idealny dla rodziców ceniących oszczędność miejsca i wygodne funkcjonalności, sprawdzi się zarówno w małych mieszkaniach, jak i w częstych podróżach.

Łóżeczko dziecięce Fisher-Price Luminate: najlepszy budżetowy, inteligentny gondoli

The Gondola Fisher-Price to idealny wybór, jeśli szukasz solidnego i stacjonarnego gondoli z funkcjami uspokajającymi dla dziecka.

To stacjonarne, inteligentne gondole przeznaczone jest do stosowania w łóżku. Gondola Fisher-Price wyposażona jest w wygodny materac zapewniający dziecku komfortowe warunki do spania oraz wkładkę materaca, którą można łatwo wyczyścić.

Posiada również inteligentny system czujników, który wykrywa płacz dziecka i reaguje różnymi opcjami uspokajającymi, takimi jak muzyka, biały szum i delikatne wibracje.

Wszystkimi tymi funkcjami można sterować za pomocą aplikacji gondoli za pomocą urządzenia inteligentnego.

Gondola jest również wyposażona w lampkę do łóżeczka i system oświetlenia aktywowany ruchem. To ostatnie zapewnia widoczność gondoli, gdy ktoś zbliża się do dziecka w warunkach słabego oświetlenia.

To naprawdę przykład inteligentnego gondoli, który kołysze noworodki do snu. Należy jednak pamiętać, że nie ma wygodnego sposobu dostępu do dziecka z łóżka i nie zapewnia ono możliwości poruszania się.

Kup inteligentną gondolę Fisher-Price

Dlaczego podkładka nocna dla niemowląt Fisher-Price Luminate?

 • Inteligentny system wykrywania: ta funkcja wychwytuje płacz dziecka i wysyła ostrzeżenie do Twojego smartfona, umożliwiając natychmiastową reakcję.
 • Konfigurowalne tryby kojące: możesz wybrać jedno z trzech ustawień kojących z muzyką i wibracjami, które można regulować za pomocą panelu sterowania gondoli lub aplikacji towarzyszącej.
 • Funkcje oświetlenia nocnego: Automatyczne, aktywowane ruchem oświetlenie podłogowe i delikatne, bursztynowe światło w gondoli stanowią idealne rozwiązanie do oświetlenia nocnego.
 • Projekt i wykonanie: nowoczesna, czysta estetyka w połączeniu z oddychającymi bokami z siateczki sprawia, że ​​jest bezpieczna i atrakcyjna wizualnie.
 • Przystępna cena: kosztuje poniżej 200 dolarów i oferuje funkcje premium bez wygórowanej ceny.

Idealny dla rodziców poszukujących nowoczesnego, niedrogiego, inteligentnego rozwiązania do spania!

Jakie są zalety i wady korzystania z inteligentnych gondoli?

Inteligentne gondole to niesamowite produkty, ponieważ zapewniają niemowlętom przytulne i kojące środowisko do spania. Jednak oprócz wielu zalet, jakie oferują, mają też kilka wad.

Oto niektóre zalety i wady inteligentnych gondoli:

Zalety inteligentnych gondoli

 • Poprawa snu niemowlęcia: Inteligentna gondola to skuteczny sposób na usypianie dziecka i ułatwienie nauki snu.
 • Wydłużone możliwości snu dla rodziców: Zapewnia rodzicom więcej przestrzeni i czasu na sen, zapewniając spokojniejsze noce.
 • Ulepszone technologie monitorowania i łagodzenia: Gondola jest wyposażona w czujniki, które wykrywają, kiedy dziecko potrzebuje uwagi, i ma wbudowane technologie, takie jak dźwięki i kołysanie, które uspokajają dziecko.
 • Monitorowanie snu: Do wielu inteligentnych gondoli dołączona jest aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom skutecznie monitorować nawyki snu dziecka.

Wady inteligentnego gondoli

 • Ograniczona żywotność: Gondole te stają się przestarzałe, gdy dziecko wyrasta z nich w ciągu kilku miesięcy, dlatego nie można ich używać w gospodarstwach domowych, w których nie planuje się potomstwa.
 • Wyzwania przejścia: z okresem przejściowym: przestawienie się może czasami być trudne, chociaż wiele gondoli oferuje tryb odsadzania, który ułatwia to przejście.
 • Wysoki koszt: Inteligentne gondole mają wysoką cenę.
 • Nadmierne poleganie: Rodzice mogą za bardzo polegać na tych urządzeniach, co może mieć negatywny wpływ na rozwój dziecka.

Końcowa myśl

Inteligentne gondole oferują fantastyczne rozwiązania, które uspokajają dzieci i pozwalają im spać w przytulnej, bezpiecznej przestrzeni. Spośród wielu dostępnych opcji wybraliśmy dla Ciebie sześć najlepszych wraz z krótkimi recenzjami opisującymi ich funkcje. Należy jednak wiedzieć, że inteligentne gondole nie są odpowiednie dla każdego dziecka. Poza tym lepiej pożyczyć jeden niż kupić, chyba że planujesz go używać do przyszłych powiększeń rodziny.

Często zadawane pytania dotyczące najlepszych inteligentnych gondoli

1. Czy inteligentne gondole są tego warte?

To, czy warto kupić inteligentne gondole, zależy od tego, czy Twoje dziecko go potrzebuje. Jeśli Twoje dziecko potrafi spać samodzielnie, gondola może być konieczna tylko wtedy, gdy potrzebujesz ekskluzywnej przestrzeni dla dziecka, którą może zapewnić zwykła gondola. Dzieje się tak dlatego, że inteligentne gondole są często dość drogie. Jeśli jednak weźmiesz pod uwagę, że dodatkowe funkcje oferowane przez inteligentne gondole są ważne, koszt jest dobrą inwestycją. Zapewniają niemowlętom optymalny poziom relaksu i pozwalają monitorować samopoczucie dziecka podczas snu w łóżeczku, co dla niektórych rodziców jest czymś więcej niż czymkolwiek innym.

2. Czy inteligentne gondole są bezpieczne?

Większość inteligentnych gondoli projektuje się z myślą o bezpieczeństwie, co czyni je bezpiecznym wyborem dla Twojego dziecka. Przykładem standardowego zabezpieczenia tych gondoli są boki z siateczki, które zwykle zapewniają dobrą wentylację dziecka nawet wtedy, gdy porusza się na boki.

3. Jaki jest najlepszy inteligentny gondoli?

Cradlewise Smart Bassinet to doskonała gondola i polecamy ją jako najlepszą opcję z dwóch istotnych powodów: może być używana zarówno jako gondola, jak i łóżeczko, co czyni ją bardziej wszechstronną niż inne opcje i ma rozbudowane funkcje.

4. Czy pediatrzy polecają SNOO?

Tak, pediatrzy zdecydowanie polecają SNOO! Tak naprawdę stworzył go ceniony pediatra dr Harvey Karp. SNOO to coś więcej niż inteligentna gondola – ułatwia sen dzięki delikatnemu kołysaniu i kojącej muzyce, pomaga ograniczyć ryzyko niebezpiecznego przewracania się dzięki unikalnemu otulaczowi i został zatwierdzony przez FDA do bezpiecznego trzymania dzieci na plecach. Pediatrzy często podkreślają te cechy, polecając SNOO rodzicom, podkreślając, że zapewnia on dodatkowy sen i spokój ducha. Jeśli więc chcesz bezpieczniejszego i inteligentniejszego rozwiązania do spania dla swojego dziecka, SNOO jest wysoce polecane przez profesjonalistów w dziedzinie pediatrii!

Dalsza lektura: