Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Inter Worx jest potrzebny?

Inter Worx nedir?

Inter Worx

Sunucunuz ve web siteleriniz için bir kontrol panelidir.

InterWorx, web sunucunuzu, e-postanızı, etki alanlarınızı ve web sitelerinizi yapılandırmak için ekipman sağlar. WordPress’i yüklemek, dosyalarınızı yönetmek ve güvenliğinizi artırmak için kullanabilirsiniz.

Bu yüzden size web sitenizi başlatmak ve yönetmek için ihtiyacınız olan her şeyi verir.

Witryna internetowanizi ve sunucunuzu kurmak ve çalıştırmak için çok şey yapılır. İlgili tüm parçaları doğrudan komut satırından yapılandırmak mümkün olsa da, InterWorx gibi bir paneli kontrolnych kullanmak işi çok daha kolay hale getiriyor.

InterWorx iki ana bölüm içerir:

  • NodeWorx

  • SiteWorx

NodeWorx, sunucunuzu bir bütün olarak yapılandırmaya ve izlemeye odaklanacağınız yerdir.
SiteWorx, web sitelerinizi, e-postalarınızı ve veritabanlarınızı yönetmek için araçlara erişim sağlar.

InterWorx’ü kimlerin kullanabileceğini, nasıl çalıştığını ve neler yapabileceğini keşfedelim.

InterWorx’ü Kimler Kullanabilir?

Web Tasarımcıları ve geliştiricileri
Ajanslar i Bayiler

Web Tasarımcıları ve Geliştiricileri

InterWorx, sitelerini VPsHosting veya DedicatedHosting pozwala uzyskać durumeye ihtiyaç duyan herkes için akıllı bir seçimdir. Bu nedenle, sunucuyu yönetmek için daha az zaman harcamanıza ve kod ve içerik sunmaya odaklanmanıza daha fazla zaman ayırmanızayardımcı olur.

Ayrıca Apache’yi yapılandırmaktan wordPress’i yüklemeye ve aradaki jej şeye kadar InterWorx, işinizi kolaylaştıracak araçlara sahiptir.

Ajanslar i Bayiler

Farklı müşteriler arasında birden fazla Strony internetowe yönetmek büyük bir iştir. InterWorx, jej şeyi düz tutmanızayardımcı olabilir. Kendi hesaplarına farklı siteler kurun, kullanıcılara tam da ihtiyaç duydukları şeye erişim sağlayın, böylece işinizi yürütmeye odaklanabilirsiniz.

InterWorx Sunucunuzu Kontrol Eder (NodeWorx ile)

Böylece alaniniz.com:2443/nodeworx adresinden NodeWorx’e giriş yapabilirsiniz. Adres e-mail ve şifrenizle ilk kez giriş yaptığınızda NodeWorx’te oturum açmış olacaksınız.

Oturum açma ana sayfası, işleme hizmetlerine ilişkin bir genel bakışın yanı sıra procesorbellek ve trafik için bazı kullanım çizelgeleri sunar.

Aşağıda, NodeWorx navigasyonundaki jej bir parçanın kısa bir özeti bulunmaktadır.

NodeWorx

Sunucunuzu sizinle birlikte yönetmesi gereken başka kullanıcılarınız varsa, onların erişimlerini buradan yöneteceksiniz. Bu bölümde panel kontrolny NodeWorx erişimi yapılandırabilirsiniz.

Ek kullanıcılar oluşturun ve temalar, API erişimi ve uyarı abonelikleriyle bu kullanıcıların deneyimlerini yönetin.

SiteWorx

Bu başlık sizi SiteWorx arayüzüne sokmaz, bunun yerine kullanıcıları SiteWorx’te oturum açacak şekilde yapılandırmanıza izin verir. SiteWorx kullanıcıları, witryna internetowalerini çalıştırmak için ihtiyaç duydukları her şeyi yapılandırabilir.

SiteWorx’te hesap oluştururken, Paketler oluşturarak farklı kaynaklara erişim tahsis edebilirsiniz.

Paketler, depolama, bant genişliği, e-posta, etki alanları ve veritabanları dahil olmak üzere çeşitli seçenekler için yapılandırmaya izin verir. Bunların jej biri belirli sınırlara veya ‘sınırsız’ olarak yapılandırılabilir.”

Bayilera

InterWorx, sunucunuzu yeniden satmaya başlamak için ihtiyacınız olan jej şeyi sağlar. Ek olarak Paketler yapılandırılabilir ve bayi hesaplarına atanabilir. Bayiler daha sonra oturum açabilir ve kendi bayi hesapları altında SiteWorx hesapları oluşturabilir.

System usług

Bu, sunucunuzu yapılandırmanın Ana bölümüdür. Tüm temel hizmetler buradan gösterilebilir. Apache, FTP, SSH, Dovecot, qmail, SpamAssassin, ClamAV, MySQL, DNS i NFS dostępne w systemie.

Eklentileri serwera konfiguracyjnego

Bu bölüm, kapsamlı güvenlik duvarınızın ve güvenlik ayarlarınızın yapılandırılabileceği yerdir. CSF, LFD ve güvenlik duvarı seçenekleri buradan yönetilebilir.

sunucu

Yani burada bir bütün olarak sunucunuzla ilgili birkaç ayrıntıyı daha yönetebilirsiniz. Diğer bir deyişle Yazılım depoları yapılandırılabilir ve paketler güncel tutulabilir. Günlük dosyalarını ve crontab’ları inceleyebilir ve IP’leri yapılandırabilirsiniz.

InterWorx Sitelerinizi Kontrol Eder (SiteWorx ile)

InterWorx için sunucunuz için temel kurulum tamamlandıktan sonra (çoğunlukla kurulumda varsayılan olarak yapılır), sitenizi SiteWorx ile çalıştırmaya hazırsınız.

SiteWorx’te oturum açmak için tkialaniniz.com:2443/siteworx adresine gidin. Giriş yapmak için SiteWorx hesabınızın e-posta adresine, şifresine ve alan adına ihtiyacınız olacak. İçeri girdikten sonra, etki alanınızdaki kullanıma ilişkin bir genel bakış görebileceksiniz.

Barındırma Özellikleri

Tüm sihir burada gerçekleşir. E-posta adresleri, takma adlar, ileticiler ve web postası ayarlanabilir.

İkincil alanlar ve alan yönlendirmeleri yapılandırılabilir. MySQL może być całkowicie zablokowany, a on może być używany do kullanicılar, FTP może być skonfigurowany do cron, arayüz üzerinden yapılandırılabilir.

Son olarak ve kesinlikle en az değil, Softaculous, bloglardan wikilere kadar çok çeşitli araçların otomatik kurulumu için kullanılabilir.

Yönetim

SiteWorx etki alanınız için ek hesaplar oluşturulabilir ve yapılandırılabilir. Ayrıca syn ziyaretçileri ve web erişim günlüklerini burada görüntüleyebilirsiniz.

Jedeklemeler

Sitenizi oluşturmak için yaptığınız tüm çalışmalardan sonra hiçbir şey kaybetmek istemezsiniz. Yedekleri manuel olarak oluşturabilir veya bir zamanlamaya göre çalışacak şekilde yapılandırabilirsiniz. Herhangi bir şey olursa, bu yedekleri buradan da geri yükleyebilirsiniz.

Statystyka

Gerçekten de Herkes içeriğinin görülmesini sever. Böylece AWStats ve Webalizer, sunucu erişim günlüklerinizi anlayışa dönüştürmeyeyardımcı olmaya hazır.

Dosia Yöneticisi

Dosyalarınızı hareket ettirin ve hepsini doğru yere alın.

Tercihlera

Ayrıca Burada sunucu günlüklerini etkinleştirebilir ve sitenizden, örneğin SSL sona erme veya kullanım aşımları gibi konularda bildirimlere abone obilirsiniz.

Çözüm

Böylesine derin bir özellik seti ve sezgisel arayüz ile InterWorx, elbette bir kontrol paneli için güçlü bir seçenektir. İster tek bir geliştirici oun, isster büyük bir ekibin üyesi oun, InterWorx işinizi yapmanızayardımcı olacak araçlara sahiptir.

Możesz także kontrolować paneli pazarını rahatsız eden son fiyat artışları ile InterWorx, en büyük özellik setine sahip en uygun fiyatlı seçenektir. Diğer kontrol panellerinden yerleşik geçişler sayesinde geçiş kolaydır. Yardım merkezimizde nasıl başlayacağınızı görün.

Pobierz motywy WordPressPobierz zerowe motywy WordPressPobieranie premium motywów WordPressPobierz zerowe motywy WordPressdarmowy kurs Udemy do pobraniapobierz oprogramowanie lawyBezpłatne pobieranie motywów WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmo