Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Internet nie działa? Łatwy sposób na naprawę połączenia internetowego

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Internet nie działa? Łatwy sposób na naprawę połączenia internetowego

Jeśli jesteś Windows użytkowniku, musiałeś kiedyś mieć problemy z połączeniem internetowym. Niezależnie od połączenia przewodowego lub bezprzewodowego, ten problem z pewnością się pojawi. Co zrobić, gdy internet przestaje działać? Opcją może być ponowne uruchomienie modemu i/lub routera. Lub opróżnij pamięć podręczną DNS, usuń pliki cookie, wyczyść pliki tymczasowe. Można też skorzystać z domyślnego narzędzia do rozwiązywania problemów dostarczonego przez Windows. Sprawy mogą stać się naprawdę nudne, nawet dla maniaka. Zatem wyobraźcie sobie sytuację osoby nietechnicznej!

Łatwym rozwiązaniem jest pełna naprawa Internetu.

Kompleksowa naprawa Internetu

Kompletna naprawa Internetu to darmowa aplikacja ks Windows XP, 2003, Vista i Windows 7. To małe (500 KB) oprogramowanie automatyzuje wszystkie popularne techniki rozwiązywania problemów z łącznością. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie pola i nacisnąć przycisk Start. Następnie, gdy wszystko będzie gotowe, uruchom ponownie komputer i miejmy nadzieję, że wszystko znów będzie działać.

Niezależnie od tego, czy korzystasz z modemu ADSL, routera ADSL, routera kablowego czy modemu telefonicznego, kompleksowa naprawa Internetu może rozwiązać i naprawić problem z łącznością internetową. Choć wygląda na proste narzędzie, przed wybraniem opcji musisz podjąć własną decyzję i przeanalizować faktyczny problem.

Rizone Kompletna naprawa Internetu – funkcje

CIR może być przydatny w następujących scenariuszach:

 • Problem z Internetem lub siecią po usunięciu oprogramowania typu adware, spyware, wirus, robak, koń trojański itp.
 • Utrata połączenia sieciowego po zainstalowaniu/odinstalowaniu oprogramowania typu adware, spyware, antyspam, VPN, firewall lub innych programów sieciowych.
 • Nie można uzyskać dostępu do żadnej strony internetowej lub można uzyskać dostęp tylko do niektórych stron internetowych.
 • Wyskakujące okno błędu z opisem problemu związanego z siecią.
 • Brak połączenia sieciowego z powodu błędów rejestru.
 • Problem z wyszukiwaniem DNS.
 • Nie udało się odnowić adresu IP karty sieciowej lub wystąpiły inne błędy DHCP.
 • Problem z łącznością sieciową i komunikat o ograniczonych połączeniach lub ich braku.
 • Windows aktualizacja nie działa
 • Masz problemy z połączeniem się z zabezpieczonymi stronami internetowymi (np. bankowymi).
 • Internet Explorer przestał działać lub ciągle się zawiesza.
 • Inne problemy z siecią.

Pamiętaj również, że Twój program antywirusowy i/lub zapora sieciowa mogą wywołać alarm podczas korzystania z tego narzędzia, ponieważ będzie wprowadzać drobne poprawki/zmiany w Windows rejestru w niektórych przypadkach. Twórcy CIR Rizone3 twierdzą, że jest on czysty i wolny od jakiegokolwiek złośliwego oprogramowania. Jest przenośny i można go uruchomić z dysku USB.

Pobierz Kompletna naprawa Internetu

[via]gadżety