Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

iOS 11.2 Wydany z poprawkami błędu powodującego awarię iPhone’a, Apple Pay Gotówka i nie tylko

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: iOS 11.2 Wydany z poprawkami błędu powodującego awarię iPhone’a, Apple Pay Gotówka i nie tylko

AppleNajnowszy iOS 11 miał wiele trafień i chybień, a ściślej rzecz biorąc, więcej chybień. iOS 11 był pełen błędów i spowodował wiele problemów dla pierwszych użytkowników. Tak naprawdę zdecydowałem się pozostać przy iOS 10.3 do niedawna. Apple wydał teraz 11.2 która jest drugą dużą aktualizacją dostępną dla iPhone’a, iPada i iPoda Touch. iOS 11.2 rozwiązuje drobne błędy, a także dodaje funkcję, w której Apple Pay (obsługiwane w wybierz regiony) umożliwi Ci przelanie środków znajomym i rodzinie.

Aby uzyskać aktualizację, przejdź do Ustawienia> Ogólne> Aktualizacja oprogramowania. Rozmiar aktualizacji jest dość umiarkowany i wynosi około 459MB, a cała procedura aktualizacji nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut. Wszystkie urządzenia od iPhone’a 5s i nowszych, iPad mini 2iPad Air i nowsze wersje kwalifikują się do aktualizacji.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, nowa funkcja nazywa się Apple Pay Gotówka, co umożliwi użytkownikom wysyłanie gotówki poprzez połączenie karty debetowej lub kredytowej. Przychodzące środki pieniężne są przechowywane w Apple Pay Karta gotówkowa w portfelu i można z niej korzystać w dowolnym miejscu Apple Pay POS lub można je również przenieść z powrotem do banku. Poza tym aktualizacja jest szybka 7Ładowanie 0,5 W dla iPhone’a 8iPhone’a 8 Plus i iPhone X za pomocą kompatybilnych ładowarek. The 7Oczekuje się, że bezprzewodowe ładowarki 5 W będą ładować urządzenia szybciej niż zasilacze iPhone’a o mocy 5 W.

iOS 11.2 wprowadza pewne zmiany w interfejsie użytkownika iPhone’a X. Na przykład teraz pod ikonami paska stanu znajduje się mały pasek, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu blokady. Ten nowy element projektu ma na celu ułatwienie dostępu do Centrum sterowania. Oprócz tego Centrum sterowania dodaje także nowe wyskakujące okienka informacyjne, wyjaśniające, że Wi-Fi i Bluetooth są tymczasowo wyłączone po przełączeniu z Centrum sterowania. Inne nowości obejmują przeprojektowane emotikony aparatu, nową animację Live Photos i Live Wallpapers dla iPhone’a X. Na szczęście aktualizacja rozwiązuje również błąd związany z datą, który ostatnio spowodował iOS 11.1.2 upaść po grudniu 2.

Table of Contents