iOS 12.3 Aktualizacja przynosi nowe Apple Aplikacja TV, obsługa # AirPlay2 dla Smart TV i nie tylko

Apple dzisiaj został wydany iOS 12.3 aktualizacja dla iPhone i iPad która zawiera wiele nowych funkcji, które zostały ogłoszone podczas konferencji prasowej firmy w marcu. Wśród nich są nowe Apple Aplikacja telewizyjna.

Nowa aplikacja łączy w sobie kilka nowych funkcjonalności, w tym integrację kanałów kablowych i satelitarnych. Jednak ta konkretna implementacja, znana również jako Apple Kanały telewizyjne wraz z podobną integracją wybranych usług przesyłania strumieniowego nie są na razie dostępne w Malezji.

iOS 12.3 Aktualizacja przynosi nowe Apple Aplikacja TV, obsługa # AirPlay2 dla Smart TV i nie tylko 1

Na naszym rynku dostępna jest możliwość kupowania lub wypożyczania filmów bezpośrednio w nowym Apple Aplikacja telewizyjna zamiast iTunes. Aplikacja zapewnia również spersonalizowane rekomendacje i wybrane kolekcje w oparciu o nawyki użytkowników.

W tym samym czasie iOS 12.3 Aktualizacja umożliwia także użytkownikom udostępnianie filmów, zdjęć, muzyki i innych materiałów z iPhone'a i iPada do AirPlay 2- włączony inteligentny telewizor. Samsung jest jedną z pierwszych firm, które już zaangażowały się w AirPlay 2 obsługa inteligentnego telewizora, który jest dostępny natywnie w modelach 2019 i zostanie wprowadzony do modeli 2018 po aktualizacji oprogramowania układowego.

Nie można zapomnieć, że aktualizacja zawiera również zwykłe ogólne poprawki i ulepszenia, które obejmują szczególny problem związany z połączeniami Wi-Fi. Powinieneś być w stanie zobaczyć i pobrać iOS 12.3 aktualizuj od razu w sekcji Aktualizacja oprogramowania w ustawieniach iPhone'a i iPada.