iOS 14: Jak edytować wiele przypomnień jednocześnie

Wybrane przypomnienia zakończone lub oznacz iPada

Czy podczas korzystania z Przypomnień chciałeś zaktualizować więcej niż jedną pozycję naraz? Być może chciałeś zastosować termin, dodać flagę lub zaznaczyć kilka przypomnień jednocześnie. Jasne, możesz to zrobić pojedynczo, ale jest to trochę żmudne i czasochłonne.

Z iOS 14 i iPadOS 14, Apple przyniosło możliwość jednoczesnej edycji wielu przypomnień. Jest to wspaniała funkcja, która zapewnia elastyczność w zakresie zmian, które chcesz wprowadzić. Abyś był gotowy do wprowadzenia tych zmian, ten poradnik pokazuje, jak edytować kilka przypomnień za jednym zamachem.

Edytuj wiele przypomnień jednocześnie

Jeśli w przeszłości przeniosłeś lub usunąłeś kilka przypomnień jednocześnie, będziesz postępować zgodnie z tym samym procesem, nadal będziesz mieć te dwie opcje, ale teraz masz więcej dostępnych zmian.

1) Wybierz listę zawierające przypomnienia, które chcesz edytować.

2) Stuknij w Więcej ikonę (trzy kropki) w prawym górnym rogu i wybierz Wybierz Przypomnienia.

3) Zaznacz czek obok każdego elementu, który chcesz zmienić.

Zobaczysz wtedy dostępne opcje u dołu.

Wybierz Przypomnienia, aby edytować iPada

Od lewej do prawej możesz wprowadzić następujące zmiany:

Data i godzina: Możesz ustawić lub dostosować termin i opcjonalnie termin wyświetlania przypomnień. Możesz także sprawić, by wszystkie się powtarzały lub całkowicie usunąć termin i godzinę. Pamiętaj, aby dotknąć Zastosować po zmianie daty i / lub godziny.

Ruszaj się: Podobnie jak przed aktualizacją, możesz przenieść wybrane przypomnienia na inną listę.

Usunąć: Podobnie jak poprzednio, możesz usunąć wszystkie zaznaczone przypomnienia naraz.

Więcej: Możesz oznaczyć wszystkie przypomnienia jako zakończone lub zastosować do nich flagę. W przypadku list udostępnionych zauważysz również opcję Przypisz, która pozwala szybko przypisać komuś kilka zadań.

Edytuj wiele przypomnień iPad

Podsumowując

Możliwość edycji wielu przypomnień w tym samym czasie to przydatna funkcja. Jest to szczególnie wygodne, gdy chcesz oznaczyć wiele elementów jako ukończone.

Co sądzisz o funkcji zbiorczego edytowania przypomnień? Czy to funkcja, na którą czekałeś? Przypomnienia na iOS?