iOS 14: Jak organizować listy inteligentne w przypomnieniach

Zmiana kolejności list inteligentnych na iPadzie Przypomnienia

Aplikacja Przypomnienia przeszła gruntowny remont w 2019 roku, który przyniósł przeprojektowanie i wspaniałe ulepszenia. A dzięki iOS 14 i iPadOS 14 aplikacja ma kilka dodatkowych funkcji do dodania do listy. Jedną z takich funkcji jest możliwość organizowania list inteligentnych.

Może nie podoba Ci się układ Twoich list inteligentnych. A może masz jeden lub dwa, których nawet nie używasz. Możesz zmienić kolejność i ukryć listy inteligentne, aby aplikacja Przypomnienia działała lepiej. Oto jak organizować listy inteligentne w przypomnieniach na iPhonie i iPadzie.

Zmień kolejność list inteligentnych w przypomnieniach

Apple bardzo ułatwiło kontrolowanie rozmieszczenia list inteligentnych. Więc otwórz Przypomnienia na iPhonie lub iPadzie i wykonaj następujące czynności, aby zmienić kolejność list.

Upewnij się, że jesteś na głównym ekranie Listy i stuknij Edytować na górze. Następnie dotknij, przytrzymaj i przeciągnij listę Smart w żądane miejsce i upuść. Po zakończeniu stuknij Gotowe.

Zmień kolejność list inteligentnych na iPadzie Przypomnienia

Ukryj listy inteligentne w przypomnieniach

Jeśli nie lubisz listy Zaplanowane lub nigdy nie będziesz używać listy Przypisane do mnie, możesz je ukryć.

Na głównym ekranie Listy stuknij Edytować na górze. Odznacz kółko obok listy Smart, którą chcesz ukryć. Po zakończeniu stuknij Gotowe.

Ukryj Odkryj inteligentne listy w Przypomnieniach na iPadzie

Jeśli później zdecydujesz się użyć jednej z ukrytych list Smart, po prostu wróć do ekranu Edycja i dodaj znacznik wyboru obok listy, którą chcesz pokazać.

Podsumowując

Możliwość zmiany kolejności list inteligentnych, a także ukrycia tych, których nigdy nie będziesz używać, to dobre ulepszenia Przypomnień.

Co myślisz o tych nowych funkcjach Przypomnień? Czy planujesz zmienić kolejność lub ukryć listę Smart? Daj nam znać poniżej lub pinguj na Twitter!